صفحه 317 از 334 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
    با سلام دوستان بنده دانشجوی دکتری داخل کشور هستم. دانشگاه ارشد و دکترام هم یکی هست. آیا میتونم از مقطع دکترا انصراف بدم و برای دکتری خارج اقدام کنم؟ از جهت گرفتن توصیه نامه خب طبیعتا به مشکل میخورم درسته؟ واسه توصیه نامه چیکار میتونم بکنم؟
    شما نفرمودین سال چندم دکتری هستین.
    ولی خوب تونستون که قطعا میتونین انصراف بدین ولی عقل سلیم حکم میکنه که تا پذیرش رو نگرفتین (برای محکم کاری حتی ویزا!) انصراف ندین.
    برای توصیه نامه هم قاعدتا ممکنه به مشکل بخورین مگر اینکه خیلی صادقانه با اساتیدی که می خواین ازشون ریکام بگیرین وارد گفتگو بشین و
    شانس بیارین که اون ها understand کنن شما رو.
    البته ممکنه گاها با استاد اونور مسئله رو مطرح کنین و شرایطو توضیح بدین - اگر خیلی رزومه شما نظرشو جلب کرده باشه ممکنه کوتاه بیاد
    ولی خوب تا اونطرف حرفشو به میان نیاورده شما هم پیش نکشین.
    مورد داریم بدون توصیه نامه پذیرش گرفته رفته - ولی خوب رایج نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه میشه از خیریه گزارش تایید کمک داوطلبانه گرفت و به جای توصیه نامه فرستاد به دانشگاه؟
    درک میکنم که احتمالا با دشواری روبرو هستین که این سوال رو میپرسین. ولی متاسفانه خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بخاطر مشکلات ایمیل آکادمیک دانشگاه(معمولا میل نمیرسه)میشه ای میل غیر آکادمیکشون رو داد؟
    اگر جواب مثبت هست چطور بررسی میکنن که باعث سو استفاده نشه؟
    چون ۲تا از اساتید خیلی کار با ای میل بلد نیستن نگرانم اگر دوباره بخوان ارتباط برقرار کنن جواب ندن
    ببینین کانتکست مشخص نیست - من بنا رو میزارم که شما دارین اپلیکیشن امریکا پر میکنین و بطور معمول 3 توصیه نامه نیاز دارین که ایمیل رو وارد کنین.
    اگر حالا 2 تاش اکادمیک (یا حالا هر domain ای که عمومی نباشه) بود یکیش همین جیمیلو اینا انوقت میشه یه کاراریی کرد. ولی از بیخ و بن جیمیل و یاهو بدین
    به نظر کار دشواره.

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    همه دانشگاه کانادا دو تا فقط رکام میخواند
    اینگونه نیست!
    مورد سه تایی هم داریم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی خوبی بودم ولی استاد ها تنبل هستن و معمولا چند تا بیشنر ریکامنیشن نمی دن. اگه برای دانشگاهی ریکامند نداشته باشیم یا کمتر داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟ با تشکر
    سلام

اگر با استاد در ارتباط باشید(استاد پیدا کنید) معمولا فقط با معرفی کردن استاد پروژه برای ریکام کارتون راه می افتد. اگر دنبال پذیرش گرفن از دانشگاه هستید و جزو مدارک خواسته شده هم است بایستی تهیه کنید. به نظر می توانید یک متن از همه بگیرید و فقط از هر استاد امضاء را بگیرید.(یا حتی کپی همان را هم بفرستید کافی است مگر صراحتا اشاره شده باشد که کپی قابل قول نیست).

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

من در طول دوره کارشناسیم با همه استادا فقط یه درس داشتم و کاراموزیم رو هم خارج دانشگاه انجام دادم و به همین خاطر استاد ها میگن ما به کسی که فقط یه درس باهامون داشته ریکام نمیدیم چون شناختی نداریم . از طرفی استاد پروژه هم میگه تا وقتی دفاع نکنی بهت ریکام نمیدم. راه حلی وجود داره یا کلا قید اپلای کردن رو بزنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط orangegirl نمایش پست ها
    من در طول دوره کارشناسیم با همه استادا فقط یه درس داشتم و کاراموزیم رو هم خارج دانشگاه انجام دادم و به همین خاطر استاد ها میگن ما به کسی که فقط یه درس باهامون داشته ریکام نمیدیم چون شناختی نداریم . از طرفی استاد پروژه هم میگه تا وقتی دفاع نکنی بهت ریکام نمیدم. راه حلی وجود داره یا کلا قید اپلای کردن رو بزنم؟
    سلام
    شما باید حداقل سه تا ریکام داشته باشی
    ببنید اصلا مشخص نیست شما با کدوم اساتید چند تا درس گذروندید
    حتی تو ریزنمرات اسم اساتید رو هم نمیزنه که کدوم درس با کی بودی
    مهم اینه از استادا باسواد دانشگاه بتونی ریکام بگیری
    با کدومشون دوست بودید و ازتون راضی بودن حتی استاد ازمایشگاه
    با همون ها که حتی یک درس گذروندی هم میتونی ریکام بگیری
    من اساتیدم خیلی هاشون تو متن ریکام اصلا ذکر نکردن چند تا درس باهاشون گذروندم خیلی هاشون با اینکه من یک درس باهاشون داشتم میگفتن بیا یک ریکام توپ بهت بدم
    برید سراغ استادایی که زبانشون خوبه و خیلی باسوادند
    چون خیلی ها سختشونه انگلیسی ریکام بدن
    برای ریکام انلاین که فقط ایمیل و مشخصات استادو میخوان که قبلش باید با استاده هماهنگ کنی که ایمیلشو چک کنه و جواب بده
    برای دستی هم که یک برگه با سربرگ دانشگاه روش برات ریکامشو پرینت میگیره و زیرشو امضا میکنه و روی درب پاکت مهر دانشگاه میخوره
    شما قاعدتا بعد دفاع مدرکتو میگیری
    بدون دانشنامه و ریزنمرات که نمیشه اپلای کرد؟؟؟ تا اون موقع استاد راهنمات هم اوکی هست...
    باز استادتون خیلی خوبه که شرطو دفاع گذاشته
    مال من شرط چاپ مقاله هام بود
    اما خدایی بعدش ریکامی بهم داد که دهنم بسته شد سنگ تموم گذاشت هم خودش هم استادا دیگه
    پس نگران نباشید ریکام گزینه اخره... با استادا از راه دوستی و ارتباط برای اینده (پروژه مشترک)بگو بزار بهت ریکام عالی بدن..بدونن قبولی شما ممکنه برای خودشون هم کمکی باشه

موفق باشید
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

سلام. من دوتا ریکام از اساتید دانشگاه میخام بگیرم و ریکام سوم رو یک نفر، که تو پروسه ادیت مقاله بهم کمک کرده و متخصص هم هست در زمینه ای که مقاله دادم، میخاد ریکام بده. به نظر شما سومی این استاد ایرنی موسسه اسمیتسونیان بهم بده یا ار یکی اساتید تو همین دانشگاه ایران بگیرم؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

سلام دوستان من سه تا ریکام گرفتم از استادهام. (متن رو خودم اماده کرده بودم) قسمت پایین نامه که مشخصات استاد و دپارتمان و اینا هست مال دوتاشون Computer Science Department نوشتم یکیش متاسفانه Computer Engineering Science هستش که یادم رفته ادیت کنم و استاد هم امضا کرده. متاسفانه استادی هست که به زور تونستم راضیشون کنم واسه ریکام چون باهاشون درسی نداشتم، الان هم خجالت میکشم از اول ادیت کنم ببرم امضا کنه. اسکنشو هم واسش ایمیل کردم :| الان مشکلی واسم پیش میاد بخاطر اون قسمت؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط CITIZENFOUR نمایش پست ها
    سلام دوستان من سه تا ریکام گرفتم از استادهام. (متن رو خودم اماده کرده بودم) قسمت پایین نامه که مشخصات استاد و دپارتمان و اینا هست مال دوتاشون Computer Science Department نوشتم یکیش متاسفانه Computer Engineering Science هستش که یادم رفته ادیت کنم و استاد هم امضا کرده. متاسفانه استادی هست که به زور تونستم راضیشون کنم واسه ریکام چون باهاشون درسی نداشتم، الان هم خجالت میکشم از اول ادیت کنم ببرم امضا کنه. اسکنشو هم واسش ایمیل کردم :| الان مشکلی واسم پیش میاد بخاطر اون قسمت؟؟؟؟؟
    I dont think thats important at all. There are way more critical points concerning the content. Dont worry