صفحه 322 از 334 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام معمولا توصیه نامه برای رشته/دانشگاه مقصد به طور خاص نوشته میشود و اگر نامه های فعلی شما هم این حالت را دارند بهتر است به روز بگیرید.

با این وجود اگر نامه ها حالت عمومی دارد و به قولی one fits all هستند به نظرم ایرادی نداشته باشد. به خصوص اگر برای ارشد باشد که فکر نمیکنم اصلا مشکلی پیش بیاید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushiiiin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایرادی داره که برای اپلای امسال از ریکام هایی که پارسال( اوایل 2018) گرفتم استفاده کنم؟ آیا حتما باید تاریخ مال یکی دو ماه اخیر باشه؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستام من دو نمونه توصیه نامه قوی میخوام راستش سرچ زیاد کردم اما نمیدونم کدوما خوبن چون استادم گفته خودت متن رو بنویس بیار من امضا میکنم برای همین موندم اصلا چی بنویسم دوستان لطفا راهنمایی کنین استادم گفت اگه میخوای فارسی بنویس بعد بده کسی برات به انگلیسی ترجمه بکنه اگر امکانش هست و نمونه دارین برام بفرستین ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد هستم و قصد دارم برای ارشد مجدد از کانادا پذیرش بگیرم. اگر اسم استاد راهنمام رو به عنوان رفرنس ذکر نکنم مشکلی ایجاد میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر توصیه نامه کاری را از شرکت پدرم(اعضای شرکت نام خانوادگی مشابه با من را دارند) قابل قبول است و یا شبهه ایجاد میکند؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مهم این است به کجا میخواهید ارایه بدهید؟ به دانشگاه؟ به سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر توصیه نامه کاری را از شرکت پدرم(اعضای شرکت نام خانوادگی مشابه با من را دارند) قابل قبول است و یا شبهه ایجاد میکند؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    به دانشگاه. برای اپلای کردن

ApplyAbroad Superstar

سلام بعید میدانم مشکلی ایجاد شود به خصوص اگر برای دکتری نباشد که اصلا مشکلی اینجاد نمیشود. اگر هم میخواهید دیگر محافظه کاری کنید بدهید یکی دیگر از کارمندان امضا کنند که تشابه اسمی نباشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    به دانشگاه. برای اپلای کردن

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    من هم مدتی با برادرم که هم رشته هستیم کار پژوهشی کردم و الان می خوام برای پذیرش دکتری ازش ریکامندیشن بگیرم. نمی دونم تاثیر منفی داره یا نه ولی خب چاره ای ندارم چون می خوام صادقانه باشه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

سلام. دوستان من در حین گرفتن ارشد شاغل هم بودم.. میخواستم ببینم داشتن recommendation از مدیرعامل شرکت میتونه علاوه بر recomm. های اساتید مفید باشه برای پذیرش دکترا؟ میخوام بدونم اگر فایده ای نداره ازشون درخواست نکنم. مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب موضوع شما یکی دو تا زاویه دارد. یکی اینکه برادرتان هستند یکی اینکه با هم کار پژوهشی کرده اید آیا برادرتان همکار شما محسوب میشوند یا استادتان که مهم این دومی است به نظرم.

در مورد اولی واقعا الان مورد مشابه در خاطر ندارم که دانشگاهها چطور برخورد میکنند. با اینحال به قول اینها gut feeling ام این است که تاثیر مثبتی ندارد مگر اینکه بقیه نامه ها هم به همان قوت و شدتی که برادرتان در نامه مینویسند نوشته شوند و به همان نکات قوت (و ضعف) در شما اشاره کنند.

در نکته دوم هم توجه داشته باشید که ایشان از زاویه استاد شما مینویسند یا از زاویه همکار شما؟ مدل نامه لحن نامه و مواردی که در هر کدام اشاره میشود متفاوت است. مورد استادی که مشخص است در موردهمکاری بیشتر به توان کار جمعی و .... اشاره میشود تا توان علمی. در واقع ایشان از جایگاه برابری علمی مینویسند تا جایگاه برتر علمی که روش نوشتن توصیه اساتید برای شاگردان است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    من هم مدتی با برادرم که هم رشته هستیم کار پژوهشی کردم و الان می خوام برای پذیرش دکتری ازش ریکامندیشن بگیرم. نمی دونم تاثیر منفی داره یا نه ولی خب چاره ای ندارم چون می خوام صادقانه باشه.

Keep Calm and APPLY ON