صفحه 325 از 334 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member muogen آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    نه من خودم از سیستم خودم فرم رو پر کردم و سابمیت کردم. در اینصورت چی؟ ممکنه بفهمن؟
    با ایمیل استاد وارد فرم مروطه شدید دیگه؟
    یعنی استاد ایمیلش رو در اختیار شما گذاشت؟
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    با ایمیل استاد وارد فرم مروطه شدید دیگه؟
    یعنی استاد ایمیلش رو در اختیار شما گذاشت؟
    استاد ایمیلی که از طرف دانشگاه دریافت کرده بود و در اون لینکی بود که وارد صفحه ی دیگه ای میشد که اونجا باید فرم رو پر میکردی، رو برای من فووروارد کرد‌. یعنی من وارد اون لینک شدم و فرم رو پر کردم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

احتمال اینکه بفهمندعملا نیست. مگر کار کارآگاهی کنند که هرگز نمیکنند.

با اینحال بهتر این بود که در زمانی که استاد خودشان هم مثلا در دفترشان حضور داشتند متن را از روی صفحه کامپیوتر ایشان میفرستادید.

پایدار باشید

استاد ایمیلی که از طرف دانشگاه دریافت کرده بود و در اون لینکی بود که وارد صفحه ی دیگه ای میشد که اونجا باید فرم رو پر میکردی، رو برای من فووروارد کرد‌. یعنی من وارد اون لینک شدم و فرم رو پر کردم.
    ویرایش توسط susighton : February 16th, 2019 در ساعت 04:36 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member muogen آواتار ها

همونطور که دوستمون گفتند نگران نباشید کسی نمیفهمه تا خودتون و استادتون چیزی نگید)
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

دوستان میشه درمورد نوشتن ریکام برای رشته معماری توضیح بدین ؟ ، سمپل های موجود اکثرا برای رشته های مختلف دیگه ان و من واقعا برای نوشتن محتوای مناسب برای ریکام گیج شدم ممنون میشم سمپل برای معماری معرفی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من ایمیل یکی از رفرنس هام رو اشتباه وارد کرده بودم و ایمیل توصیه نامه برای ایشون ارسال نشده بود، الان وارد سایت دانشگاه شدم و ایمیل ایشون رو اصلاح کردم و ریمایندر زدم براشون، آیا بعد از اصلاح ایمیل رفرنس دوباره فرم توصیه نامه برای ایشون ارسال میشه؟

Junior Member

سلام دوستان من ارشدم تموم شده و قصد دارم برای دکتری اپلای کنم البته هنوز مدرک زبانم آماده نیس و به ترم فال نرسیدم ولی چون استاد راهنمام از دانشگاه ارشدم انتقالی گرفتن و تا آخر امسال تحصیلی بیشتر این دانشگاه نیستن به نطرتون الان برم برا ریکام بهشون بگم؟ اصلا ریکام کاغذی الان مهمه یا همون آنلاینی که دانشگاهی که اپلای میکنیم بعدن براشون میفرسته کفایت میکنه؟ اگه بخام بهشون بگم باید به چه چیزایی توجه کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید میترسم بره و پیداش نکنم برا ریکام؛ چون همین الان به زور جواب ایمیل میدن دیگه حتمن برن اصن جواب نمیدن

Junior Member

سلام .لطفا منو راهنمایی کنید.
    من در مورد توصیه نامه خیلی اطلاع ندارم . توصیه نامه باید به صورت نامه کاغذی نوشته و پست بشه؟
    من وقتی از ارشد فارغ التحصیل شدم استاد راهنمام رفت ترکیه برای همشه و. من نمی تونم نامه ازش بگیرم لطفاااا راهنمایی کنید استادم چطوری می تونه برام ریکام بنویسه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط laser نمایش پست ها
    سلام .لطفا منو راهنمایی کنید.
    من در مورد توصیه نامه خیلی اطلاع ندارم . توصیه نامه باید به صورت نامه کاغذی نوشته و پست بشه؟
    من وقتی از ارشد فارغ التحصیل شدم استاد راهنمام رفت ترکیه برای همشه و. من نمی تونم نامه ازش بگیرم لطفاااا راهنمایی کنید استادم چطوری می تونه برام ریکام بنویسه؟
    سلام
    از دانشگاهتون بپرسین، دانشگاهی که میخواین براش اپلای کنین. بعضی دانشگاها شرط میذارن که حتما باید تو سربرگ دانشگاه و آکادمیک باشه ولی بعضی هاسخت نمی گیرن. شما شرایطو توضیح بدین،‌ببینین چی میگن.
    بعضی وقتا قبول می کنن که طرف تو سربرگ همون شرکتی که هست می نویسه. یعنی مثلا طرف الان تو ترکیه تو شرکت کار م کنه، تو سربرگ همون شرکت می نویسه براتون و توضیح میده که از فلان سال تا فلان سال با شما تو فلان دانشگاه کار کرده.

در مورد پست شدن یا آنلاین بودنش هم بستگی به دانشگاهتون داره باز. اگه آمریکا باشه من نمی دونم، اما تو اروپا خیلی جاها فقط آنلاین می خوان. اگه برای دکترا باشه که خیلی جاها کلا هیچ مدرکی رو نمی گن پست کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام. درخصوص ریکامندیشن و referee assessment form. یکی از استاد هام به من ایمیل زده که از داتشگاه ای که اپلای کردی یک ایمیل دریافت کردم و خودت فرم رو پر کن برای من بفرست و بعد من برای دانشگاه ارسال میکنم. دوستان کسی تجربه پرکردن فرم referee assessment form رو دارن و امکان داره من رو راهنمایی بفرمایید که چه مطالبی رو باید از طرف استاد ذکر کنم. referee assessment form university of guelph. مرسی