صفحه 328 از 334 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام دوست عزیز

برای دکتری توصیه نامه تقریبا جزو مدارک ضروری است . برای ارشد در درجه اهمیت کمتری قرار دارد.

اگر از اساتید نمیتوانید نامه بگیرید ببنید از محل کارتان میتوانید؟ طبیعتا توصیه مدیر واحد به قدرت توصیه نامه دانشگاهی نیست ولی در هر صورت جای خالی در مدارک نمیماند و البته وزن خودش را هم دارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farid445 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال دارم ممنون میشم کمک کنید
    بنظر شما میشه بدون توصیه نامه هم پذیرش گرفت؟ یا اصن دانشگاهی هست که نخواد؟
    من دانشجوی ارشدم و فکر نمیکنم بتونم از اساتید توصیه نامه بگیرم. پذیرش برای مقطع ارشد و دکتری هم فرقی نمیکنه
    خیلی ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط farid445 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال دارم ممنون میشم کمک کنید
    بنظر شما میشه بدون توصیه نامه هم پذیرش گرفت؟ یا اصن دانشگاهی هست که نخواد؟
    من دانشجوی ارشدم و فکر نمیکنم بتونم از اساتید توصیه نامه بگیرم. پذیرش برای مقطع ارشد و دکتری هم فرقی نمیکنه
    خیلی ممنون
    سلام . توصیه نامه یکی از مهم ترین مدارک است . بنظرم اگه وقت دارید با اساتید خارجی مقاله کار کنید . من همین کار رو کردم و توصیه نامه عالی هم گرفتم در نهایت خود اون استاد هم میتونه یا بهتون فاند بده یا براتون موقعیت معرفی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام . توصیه نامه یکی از مهم ترین مدارک است . بنظرم اگه وقت دارید با اساتید خارجی مقاله کار کنید . من همین کار رو کردم و توصیه نامه عالی هم گرفتم در نهایت خود اون استاد هم میتونه یا بهتون فاند بده یا براتون موقعیت معرفی کنه
    سلام وقت بخیر خوب هستین؟ به چه نحوی باید با یه استاد خارجی مقاله کار کرد؟ میشه پروسه پیدا کردن استاد و همینطور نحوه مکاتباتتون رو بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خوب هستین؟ به چه نحوی باید با یه استاد خارجی مقاله کار کرد؟ میشه پروسه پیدا کردن استاد و همینطور نحوه مکاتباتتون رو بفرمایید
    سلام
    از گوگل اسکولار میتونید پیدا کنید اساتید با زمینه مشابه کاری خودتون و یا حتی کنفرانس های رشته خودتون و مجلات معتبر قسمت ادیتورها و داورها .
    بعد بهشون ایمیل بدید ببینید دانشجو میگیرن یا نه و رزومه خودتون هم بفرستید و موضوع پیشنهادی رو بهش بگید
    اگه استاده تمایل داشته باشه بهتون مبگه که فاند داره یا نه و اگه فاند نداشت یا ظرفیت دانشجو نداشت ممکنه بگه بیا همکاری کنیم روی این موضوع.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان. سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید:
    من یک دانشگاه بهم گفته سه تا توصیه نامه باید برای ما بفرستید. حقیقتش خیلی سخته ادم سه نفر اکادمیک رو پیدا کنه که اولا از ادم و تواناییهاش شناخت کافی داشته باشند و دوم اینکه حاضر بشوند برای دانشجو توصیه نامه بنویسند! نهایت ادم بتونه از استاد راهنماش تو ارشد بگیره و یک استادی که باهاش رابطه خوبی داره.
    سوالم اینه آیا برا دانشگاه قابل قبول هست که یکی از رفرنس ها مدیر شرکتی باشد که قبلا در آن مشغول به کار بوده ایم؟
    آیا در اینصورت تاثیری در روند پذیرش نداره؟ (مثلا اگه سه تاش آکادمیک باشه بهتره یا در صورتیکه دو تا اکادمیک و یک کارفرما؟)
    ممنون از وقتتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید:
    من یک دانشگاه بهم گفته سه تا توصیه نامه باید برای ما بفرستید. حقیقتش خیلی سخته ادم سه نفر اکادمیک رو پیدا کنه که اولا از ادم و تواناییهاش شناخت کافی داشته باشند و دوم اینکه حاضر بشوند برای دانشجو توصیه نامه بنویسند! نهایت ادم بتونه از استاد راهنماش تو ارشد بگیره و یک استادی که باهاش رابطه خوبی داره.
    سوالم اینه آیا برا دانشگاه قابل قبول هست که یکی از رفرنس ها مدیر شرکتی باشد که قبلا در آن مشغول به کار بوده ایم؟
    آیا در اینصورت تاثیری در روند پذیرش نداره؟ (مثلا اگه سه تاش آکادمیک باشه بهتره یا در صورتیکه دو تا اکادمیک و یک کارفرما؟)
    ممنون از وقتتون
    سلام دوست عزیز
    یک نامه از کارفرما اصلا ایراد ی ندارد و برای بعضی از رشته ها و شغلها که به هم مرتبط هستند حتی در واقع حسن هم حساب میشود. فقط کارفرما بهتر است طوری بنویسند که تکمیل مطالب اساتید باشد.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یک نامه از کارفرما اصلا ایراد ی ندارد و برای بعضی از رشته ها و شغلها که به هم مرتبط هستند حتی در واقع حسن هم حساب میشود. فقط کارفرما بهتر است طوری بنویسند که تکمیل مطالب اساتید باشد.
    پایدار باشید
    ممنون از جوابتون دوست عزیز،
    حال اگر رشته و شغل با هم مرتبط نباشند چه؟
    و اینکه چه نکاتی منظورتون هست که باید کارفرما تکمیل کننده استاد اشاره کند؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

مرتبط باشه که خیلی بهتره. ولی اگه نبود هم میتونه در مورد ویژگیهای شما مثل وقت شناسی و توانایی ریسرچ و اخلاق حرفه ای و این چیزا صحبت کنه.
    من خودم یکی از توصیه نامه هام از سوپروایزر کارمه
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

کارفرما قاعدتا نمیتواند خیلی وارد تواناییهای علمی شما به عمق اساتید دانشگاه بشود - البته خوب اگر شغل پژوهشی و تحقیقاتی است موضوع چیز دیگری است - بنابراین بیشتر تاکیر بر تواناییهای فردی در خصوص مدیریت کارها ، مدیریت زمان ، کار تیمی که خیلی مهم هم است ، ابتکار در روشها، توانایی کار در شرایط سخت و ضرب الاجلهای کوتاه ، توانایی رهبری ... باید تاکید کنند. و اینها را هم با یکی دو مثال همراه میکنند.

به این شکل نام های اساتید بر توانایی عملی و نامه کارفرما بر تواناییهای مدیریتی و شخصیتی متمرکز میشود و تصویر کامل تری از شما به گروه پذیرش میدهد.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

maketnamayeshg
    Guest

عالی بود ، تشکر از شما