صفحه 329 از 334 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

سلام بر دوستان فروم. آیا تاخیر چند روزه ی ریکام ها بعد از ددلاین مشکلی درست میکنه و دانشگاه ها در این مورد سخت گیر هستن؟ در موردش چیزی در سایت های دانشگاه اشاره نشده. واقعا بعضی مواقع هماهنگی با اساتید خیلی طول میکشه. خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیر مشکلی ایجاد نمیکند. ددلاین برای تسلیم تقاضا نامه هست نه برای اساتید. اگر استادی دیر کنند دانشگاه تا یکی دو بار هم پیگیری میکند. نگران نباشید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر دوستان فروم. آیا تاخیر چند روزه ی ریکام ها بعد از ددلاین مشکلی درست میکنه و دانشگاه ها در این مورد سخت گیر هستن؟ در موردش چیزی در سایت های دانشگاه اشاره نشده. واقعا بعضی مواقع هماهنگی با اساتید خیلی طول میکشه. خیلی ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان عزیز

کسی از شما سربرگ دانشگاه فردوسی رو داره؟ کارم حسابی گیره. دو روز مونده به ددلاین و دانشگاهی که اپلای کردم توصیه نامه با سربرگ رو آپلود می خواد

قبلا توصیه نامه ها رو به استادا فرستادم و تایید کردن ولی برای حالت کاغذی سربرگ دار جواب نمیدن و در دسترس نیستند اونم الان که بین دو ترمه

خواهش می کنم راهنمایی کنید سربرگ دانشگاه رو چه جوری درست کنم؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin979 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

کسی از شما سربرگ دانشگاه فردوسی رو داره؟ کارم حسابی گیره. دو روز مونده به ددلاین و دانشگاهی که اپلای کردم توصیه نامه با سربرگ رو آپلود می خواد

قبلا توصیه نامه ها رو به استادا فرستادم و تایید کردن ولی برای حالت کاغذی سربرگ دار جواب نمیدن و در دسترس نیستند اونم الان که بین دو ترمه

خواهش می کنم راهنمایی کنید سربرگ دانشگاه رو چه جوری درست کنم؟
    من خودم سربرگ درست کردم. توی فروم هم چند نمونه هستش. بگردید.
    برای اینکه سربرگم رو شبیه فرم رسمی دانشگاه دربیارم چندتا فرم (حالا هر چی)از سایت رسمی دانشگاه رو دانلود کردم. بعد براساس اون یه سربرگ با ورد طراحی کردم. کار اسونیه. فقط سعی کنید خیلی با فرم رسمی دانشگاه تضاد نداشته باشه.
    I am still here. I am alive.

سلام من دنبال چند تا نمونه ریکامندیشن برای دکترا می گردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    من خودم سربرگ درست کردم. توی فروم هم چند نمونه هستش. بگردید.
    برای اینکه سربرگم رو شبیه فرم رسمی دانشگاه دربیارم چندتا فرم (حالا هر چی)از سایت رسمی دانشگاه رو دانلود کردم. بعد براساس اون یه سربرگ با ورد طراحی کردم. کار اسونیه. فقط سعی کنید خیلی با فرم رسمی دانشگاه تضاد نداشته باشه.
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تون

ولی متاسفانه من هیچ نمونه ای از سربرگ دانشگاه فردوسی مشهد پیدا نمی کنم. نه توی این فروم و نه توی اینترنت و حتی فرم های مختلف آموزشی و اداری داخل سایت دانشگاه رو هم دانلود کردم ولی هیچ کدوم سربرگ نداشتن.

واقعا گیج شدم. به راحتی دارم فرصت رو از دست میدم و این استادای بی خیال و تنبل، نه جواب مبدن و نه براشون مهمه . واقعا متاسفم برای این سیستم آموزشی

یه سوال اینکه روی سربرگ رسمی دانشگاه، اسم دانشکده هم هست؟ منظورم سربرگ هر دانشکده با دانشکده دیگه فرق میکنه؟؟
    ویرایش توسط Nooshin979 : January 27th, 2020 در ساعت 09:53 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی راحت به دست می اید.

حتی دانشکده به دانشکده

https://www.google.com/search?q=%D9%...mglokKp0uGugM:

خودتان را برای این دست چیزها نگران نکنید. مسیر طولانی است....هنوز باید برای خیلی چیزها آماده باشید... با آرامش ولی پشتکار کارها را جلو ببرید

رمز موفقیت را یک نفری روی پیامهایش نوشته:

Keep Calm and Apply on

ولی متاسفانه من هیچ نمونه ای از سربرگ دانشگاه فردوسی مشهد پیدا نمی کنم. نه توی این فروم و نه توی اینترنت و حتی فرم های مختلف آموزشی و اداری داخل سایت دانشگاه رو هم دانلود کردم ولی هیچ کدوم سربرگ نداشتن.

واقعا گیج شدم. به راحتی دارم فرصت رو از دست میدم و این استادای بی خیال و تنبل، نه جواب مبدن و نه براشون مهمه . واقعا متاسفم برای این سیستم آموزشی

یه سوال اینکه روی سربرگ رسمی دانشگاه، اسم دانشکده هم هست؟ منظورم سربرگ هر دانشکده با دانشکده دیگه فرق میکنه؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لازم نیست حتما سربرگ دانشگاه فردوسی رو بتونید پیدا کنید. یه فرم دانشگاه فردوسی حالا هر چی مثل فرم درخواست پروپوزال رو دانلود کنید. بعد ببینید از کدوم آرم استفاده میکنند. رنگ ارم چیه. اگه بتونید یه فرم انگلیسی از خود سایت دانشگاه فردوسی پیدا کنید که عالیه. بعد برید ورد آرم دانشگاه رو insert کنید. آدرس انگلیسی دانشگاه رو به همراه ایمیل و تلفن هم بنویسید. اصلا کار سختی نیست من سربرگ دانشگاه آزاد که یکی از بچه ها تو فروم برای خودش دست کرده بود رو تقلید کردم. بعد چون دانشگاه من یعنی ارومیه فرمهاش معمولاً سیاه رنگ هستند یه فرم مشابه با آرم دانشگاه درست کردم. توی گوگل قسمت امیج بگردید. از هر دانشگاه که میتونید نمونه ها رو ببینید. مهم نیست کدوم دانشگاه.مهم اینه ایده بگیرید چه جوری میشه ریکام با سربرگ درست کنید.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام من دنبال چند تا نمونه ریکامندیشن برای دکترا می گردم.
    توی فروم بگردید. اگه پیدا نشد توی گوگل. به انگلیسی همینی که میخاید رو سرچ کنید. حتما پیدا میشه

سلام
    دوستان کسی میدونه که توصیه نامه باید حتما مهر هم داشته باشه یا اینکه امضا به تنهایی کافیه؟؟ از یکی از استادام که شهر دیگه ای هم هستش درخواست توصیه نامه کردم و گفتش که خودت بنویس و از طرف من امضا کن. (برای دکتری کانادا می خوام) مهر چقدر ضروریه؟؟