صفحه 331 از 334 نخستنخست ... 231281321322323324325326327328329330331332333334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,301 تا 3,310 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال غير متعارف دارم اگر به دليل گپ تحصيلى استادى رو پيدا نكرديم كه ريكام بده خودمون يه ايميل بسازيم وبه يه دانشگاه كانادايى معرفى كنيم وخودمون از اون ايميل ريكام بنويسيم بفرستيم چه اتفاقى ممكنه بيفته منظورم اينه كه ميتونن متوجه ساختگى بودن توصيه نامه بشن؟؟
    یک استاد دانشگاه با ایمیل رسمی دانشگاهی مکاتبه می‌کند. هویت و رزومه مشخص دارد.مشخصات تماس او در وب سایت دانشگاه در دسترس است. با این جور کارها صرفا به آینده تحصیلی خودتون لطمه میزنید.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط katy_a79 نمایش پست ها
    چه جوری معلم دبیرستان میتونه واسه لیسانس دانشگاه های آمریکا توصیه نامه بده؟
    سلام دوست من،
    اگه معلم شما سواد انگلیسیشون گویا و رسا نیست،
    به نظرم کاری که میتونید بکنید اینه که بگید فارسی بنویسه و ببرید دارالترجمه تا به انگلیسی ترجمه کنن و بعد بدید براتون اپلود کنه توی قسمت ریکامندیشن.
    اگه کلا براش مهم نیست، از ادمهای دیگه مثل مدیر، ناظم و.. کمک بگیرید. از دبیر زبان انگلیسی کمک بگیرید.
    نمیدونم کدام کشور دارید اپلای میکنید ولی اروپای غربی و شمالی، و امریکا کانادا به این وضعیت اشنا هستن. اونها میدونن که ممکنه دانش آموز به هر دلیلی نتونه ریکامندیشن بگیره. نگران نباشید. آیا سوال شما این بود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    سلام دوستان يه سوال غير متعارف دارم اگر به دليل گپ تحصيلى استادى رو پيدا نكرديم كه ريكام بده خودمون يه ايميل بسازيم وبه يه دانشگاه كانادايى معرفى كنيم وخودمون از اون ايميل ريكام بنويسيم بفرستيم چه اتفاقى ممكنه بيفته منظورم اينه كه ميتونن متوجه ساختگى بودن توصيه نامه بشن؟؟
    دوست عزیزم ایرانیا یه سریشون اینکارو میکنن و بعدم با افتخار ازش حرف میزنن.
    ولی دقت کنید شما تا اینجا اومدید. برید با استادها صحبت کنید. من مطمئنم که از خداشونه شاگردشونو میبینن که داره میره بالا.
    اگه گفتن نمیدن توصیه نامه، برید با بقیه مسئولای دانشگاه صحبت کنید.
    با شرکتی که براش کار میکنید شرکت کنید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

دوستان، من سال پیش از اساتید دانشگاه ام برای اپلای ریکام گرفتم، امسال هم می توانم بگیرم؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خوب البته که میتوانید. اگر استاد این زحمت را بپذیرند مانعی وجود ندارد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من سال پیش از اساتید دانشگاه ام برای اپلای ریکام گرفتم، امسال هم می توانم بگیرم؟ مرسی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستان من می خواستم درخواست ریکام بدم از استادام و می خواستم ریکام بهتری بدن... یک مقاله ژورنال اماده چاپ دارم با دوستم نوشتم و نه با استادی... کجای مقاله رو ضمیمه درخواست ریکام بفرستم به اساتید؟ مرسی

سلام دوستان. من راجب این ریکام گرفتن خیلی دارم استرس می کشم. استادام همه بهم گفتن میدیم نگران نباش الان که تعطیله نمیتونم برم حضوری ازشون بخوام تو تلگرام اینا میگم بفرستین میگن چشم ولی خبری نیس ! بعد تازه امروز یکیشون میفرستاد گفت ایمیل نیومده رفتم برا ایمیل اکادمیک خودم هم فرستادم دیدم نه نمیاد. بعد دو سه بار ریمایند زدن اومد
    واقعا راه خاصی داره که بی دردسرتر باشه؟ با جیمیل بفرستیم نوشتن بعد باید بررسی کنن صحتشو یعنی چیکار میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من راجب این ریکام گرفتن خیلی دارم استرس می کشم. استادام همه بهم گفتن میدیم نگران نباش الان که تعطیله نمیتونم برم حضوری ازشون بخوام تو تلگرام اینا میگم بفرستین میگن چشم ولی خبری نیس ! بعد تازه امروز یکیشون میفرستاد گفت ایمیل نیومده رفتم برا ایمیل اکادمیک خودم هم فرستادم دیدم نه نمیاد. بعد دو سه بار ریمایند زدن اومد
    واقعا راه خاصی داره که بی دردسرتر باشه؟ با جیمیل بفرستیم نوشتن بعد باید بررسی کنن صحتشو یعنی چیکار میکنن؟
    سلام
    اصلا شما ریکام رو نباید دریافت کنید. زمانی که اپلای می کنید، ایمیل آکادمیک اساتید (ایمیلی که پسوند دانشگاه مبداتون رو داره) هم جزو اطلاعات مورد نیاز هست. این ایمیل ها رو که وارد کنید، خود دانشگاه مقصد ایمیلی می زنه به استاد که حاوی یه لینک امن هست و استاد اونجا توصیه نامه رو آپلود می کنه. بعضی از دانشگاها هم حالت سوال جوابی هست اون لینک و نیاز به نوشتن نداره. بعضی دانشگاه ها به صورت نوشتاری هم قبول می کنن ولی نامه باید روی سربرگ دانشگاه، و داخل پاکت مهر و موم شده با آرم دانشگاه مبدا باشه و پست شه برای دانشگاه مقصد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1256 نمایش پست ها
    شاید میره تو اسپم شون٬ بگو اسپم را هم چک کنن
    دیگه مجبوری کنار بیای٬بهشون بگو دانشگاه گفته که اگه تا این تاریخ نفرستی پرونده ام را بررسی نمیکنن. میتونی متن ریکام ها را خودت بنویسی و به عنوان پیشنهاد براشون ازسال کنی.
    بعضی هام میگن میدیم ولی هرگز نمیدن٬ شما به گزینه های دیگه هم فکر کن٬ یه وقت یه استادی که تو دانشگاه فقط بهش سلام میدادی هم ممکنه بهت ریکام بده
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام دوستان.
    من یه سوالی دارم. من از قبل از اینکه اسم این استاد را برای ریکام بدم باهاشون صحبت کرده بودم و قبول کرده بودند که اینکار را برای من انجام بدهند. الان که اسمشون را به عنوان ریکام دهنده ثبت کردم میگن که هیچ ایمیلی حتی در اسپم هم براشون نرفته من مجددا هم براشون ریسند کردم از طریق پورتال اپلیکیشن ولی باز هم میگن که لینکی برای ایشان فرستاده نشده. اما من برای دو تا از اساتید دیگه داخل همین دانشگاه و دانشکده که فرستادم برای انها رفته و تونستند پر بکنند. الان این مشکل از طرف کجا هست؟ ممکنه واقعاً براش نرفته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی بعید است نرفته باشد احتمالابه دلیلی اشتباه میکنند. اگر میتوانید از دو استاد دیگر بخواهید ایمیل خودشان را برای استاد سوم بفرستند تا ایشان با فرمت و شکل آن آشنایی پیدا کنند. احتیاطا خودتان هم چک بفرمایید ایمیل استاد را صحیح وارد کرده باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Namia1 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوالی دارم. من از قبل از اینکه اسم این استاد را برای ریکام بدم باهاشون صحبت کرده بودم و قبول کرده بودند که اینکار را برای من انجام بدهند. الان که اسمشون را به عنوان ریکام دهنده ثبت کردم میگن که هیچ ایمیلی حتی در اسپم هم براشون نرفته من مجددا هم براشون ریسند کردم از طریق پورتال اپلیکیشن ولی باز هم میگن که لینکی برای ایشان فرستاده نشده. اما من برای دو تا از اساتید دیگه داخل همین دانشگاه و دانشکده که فرستادم برای انها رفته و تونستند پر بکنند. الان این مشکل از طرف کجا هست؟ ممکنه واقعاً براش نرفته باشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید