صفحه 37 از 334 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

سلام.به نظرتون درسته استاد به اين نكته اشاره كنه كه نمرات من نشان دهنده وضعيت علمي من نيست و من از چيزي كه معدلم نشان مي ده خيلي بهترم.
    در همه جاي دنيا دانشجوياني هستند كه نمي تونن تمام چيزي را كه بلدند موقع امتحان بنويسند. اين را همه اساتيد مي دونن و اگر استادي به اين نكته اشاره كنه اونها قبول مي كنن ؟به ضررم نیست؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام.به نظرتون درسته استاد به اين نكته اشاره كنه كه نمرات من نشان دهنده وضعيت علمي من نيست و من از چيزي كه معدلم نشان مي ده خيلي بهترم.
    در همه جاي دنيا دانشجوياني هستند كه نمي تونن تمام چيزي را كه بلدند موقع امتحان بنويسند. اين را همه اساتيد مي دونن و اگر استادي به اين نكته اشاره كنه اونها قبول مي كنن ؟به ضررم نیست؟
    ممنون.
    به نظر من خوبه اشاره کنه...
    یادمه تو صفحات قبلی دوستان وارد گفته بودند خوبه چنین چیزی باشه...
    من به استادم اینو گفتم بهم خندیدگفت دیگه .... !

شب خوش

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

ممنون.
    درود، این را معمولا اساتید با جملاتی هم ارز بیان میکنند ولی مشروط به اینکه دلیلی برای اثبات حرفشون موجود باشه و قبلش یا بعدش توی نامه مثلا بگن ایشون این کار ها را انجام داده که خیلی عالیه چون... و یا... پس نمیشه همین طوری این جملات را نوشت. البته بهترین کار اینه که اگر ارشد هستید استاد راهنما این مورد را اشاره کنه چون فرض بر اینه که ایشون شما را بهتر میشناسه.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...

این چیزی که گفتید مشابه این نمونه است؟
    من برای یه جا توصیه نامه میخام خودش گفته فرم رو پرینت بگیر ببر بده استادت...
    حالا من موندم تو این قسمت چی باید بذارم؟
    مثله دوستمون 3 -4 -5 بگم بذاره یا اینکه باید تیک بزنه یا ضربدر؟

با سپاس
    ضربدر دیگه بدید استادتون ضربدر بزنه فقط یک وقتی exaggerate نکنه هااا. فقط حواستون باشه موردی را پایین نزنه که مشکل دار میشید.
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، راستش بستگی به این داره که اونی که امتیاز 3داده چی بوده. اگر یکی از اون موارد را 5 میزد خوب بود ولی نه بیشتر مگر اینکه CV شما قوی قوی باشه تا با ریکامشما همسو باشه.
    راستی داشت یادم میرفت، اکثر دانشگاه هایی که فرم ریکام مخصوص دارند خودشون میگن اگر لازم میدونید ریکام یا متنی را ضمیمه کنید اگر این طوره شاید بهتر باشه اون ریکامی که براتون نوشته و خوبه را ضمیمه کنید.
    ممنون از راهنماييتون.بله گفته مي تونم متني رو ضميمه كنم.اما سوالم اينه كه مي تونم فقط اون متني كه برام نوشته رو بفرستم و اون فرم مخصوص خود دانشگاه رو نفرستم يا نه؟

Junior Member

من ايميل استادم رو داده بودم كه onlineواسم recommendation letter بفرسته. بهش ايميل زدن گفتن:
    please reply to this email with an attached letter of recommendation.
    يعني الان بايد فقط متن رو بفرسته يا يه متني كه تو سربرگ دانشگاه نوشته و امضا داره رو اسكن كنه بفرسته؟يا فقط reply كنه و خود متن رو بفرسته كافيه؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون.بله گفته مي تونم متني رو ضميمه كنم.اما سوالم اينه كه مي تونم فقط اون متني كه برام نوشته رو بفرستم و اون فرم مخصوص خود دانشگاه رو نفرستم يا نه؟
    درود، نه دیگه هر دوتا را با هم بفرستید اون هم هر دو در پاکت نامه ای که استادا معمولا ریکامشون را توش میذارند . یک دفعه هول نشید فرم دانشگاه هم یادتون بره. یک جایی هم تو فرم حتما داره تا تیک بزنه استادتون که این فرم ضمیمه داره یا نه.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط friend نمایش پست ها
    من ايميل استادم رو داده بودم كه onlineواسم recommendation letter بفرسته. بهش ايميل زدن گفتن:
    please reply to this email with an attached letter of recommendation.
    يعني الان بايد فقط متن رو بفرسته يا يه متني كه تو سربرگ دانشگاه نوشته و امضا داره رو اسكن كنه بفرسته؟يا فقط reply كنه و خود متن رو بفرسته كافيه؟
    فقط کافیه تا ریپلای کنه همون ایمیل را را و متنی که آماده کرده به صورت pdf یا word آپلود کنه یا همون طوری که گفتند attach کنه. نه دیگه امضا و سربرگ اسکن شده دیگه لازم نیست عزیز جان.
    I am back to AA.

Junior Member

پیش فرض سوالا توصیه نامه...

سلام دوستان. برای من هنوز این سوال مطرح هست که اصلا درسته که تو sop از نقاط منفی به هر شکلی و نحوی سخن به میان آورد؟یا اینکه تمام و کمال نقاط مثبت و قوت رو بیان کرد!مثلا من چند تا درس هم تولیسانس نمره هاشون پایین شده خیلی و می ترسم این تو ذوق بررسی کننده پرونده بخوره!نظرتون چیه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

سلام دوستان. برای من هنوز این سوال مطرح هست که اصلا درسته که تو sop از نقاط منفی به هر شکلی و نحوی سخن به میان آورد؟یا اینکه تمام و کمال نقاط مثبت و قوت رو بیان کرد!مثلا من چند تا درس هم تولیسانس نمره هاشون پایین شده خیلی و می ترسم این تو ذوق بررسی کننده پرونده بخوره!نظرتون چیه؟
    فکر کنم بهتره فقط از نقاط مثبت گفته بشه. یعنی منطقی تره!