صفحه 40 از 334 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.پس الان لازم نیست توضیحی چیزی تو فرم ثبتنام بنویسم؟
    نه این کاملا طبیعی هست که شما از اساتیدی که به اونا دسترسی دارید توصیه نامه بگیرید و هیچ مشکلی نخواهد بود

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.پس الان لازم نیست توضیحی چیزی تو فرم ثبتنام بنویسم؟
    مهم اینه که از استادایی بگیرید که برای شما بهب هترین نحو ممکن نامه بنویسن. شخصش مهم نیست. منم خودم همین کارو کردم و الان پذیرشم گرفتم

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    مهم اینه که از استادایی بگیرید که برای شما بهب هترین نحو ممکن نامه بنویسن. شخصش مهم نیست. منم خودم همین کارو کردم و الان پذیرشم گرفتم
    درود، این مسئله ای که دوست عزیزمون ، کریمی، اشاره کردند خیلی خیلی مهم هست یادمه با یک استادی داشتم تلفنی مصاحبه میکردم ( دومین مصاحبه از 3 مصاحبه ام) بعد از اینکه بازجوییاش تموم شد ازم پرسید که رفرنسام برام نامه مینویسند من هم گفتنم بله. اونم گفت که حتما بگو توی نامشون اشاره به کیفیت کار من توی درسهایی که باهاشون کار کردم با جزییات مختصر و مفید کنند. مثلا اینکه همش استاد بیاد از روی دل رحمی همش تعریف کنه اصلا درست نیست. خلاصه اینکه باید این مطلب را در نظر بگیرید که ریکام حکم گزارش عملکرد شما را داره و توی پذیرش خیلی روش حساب میکنند. و همون طوری که گفتند لازم نیست استادی 100 تا مقاله داشته باشه تا لزوما ریکامش موثر باشه.
    I am back to AA.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، این مسئله ای که دوست عزیزمون ، کریمی، اشاره کردند خیلی خیلی مهم هست یادمه با یک استادی داشتم تلفنی مصاحبه میکردم ( دومین مصاحبه از 3 مصاحبه ام) بعد از اینکه بازجوییاش تموم شد ازم پرسید که رفرنسام برام نامه مینویسند من هم گفتنم بله. اونم گفت که حتما بگو توی نامشون اشاره به کیفیت کار من توی درسهایی که باهاشون کار کردم با جزییات مختصر و مفید کنند. مثلا اینکه همش استاد بیاد از روی دل رحمی همش تعریف کنه اصلا درست نیست. خلاصه اینکه باید این مطلب را در نظر بگیرید که ریکام حکم گزارش عملکرد شما را داره و توی پذیرش خیلی روش حساب میکنند. و همون طوری که گفتند لازم نیست استادی 100 تا مقاله داشته باشه تا لزوما ریکامش موثر باشه.
    یه نکته دیگه که خیلی خیلی مهمه اینه که از استادتون بخواهید شما رو متمایز ار سایرین نشون بده. مثلا بگهhe/ she is in the upper 5% among ... other students...

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یه نکته دیگه که خیلی خیلی مهمه اینه که از استادتون بخواهید شما رو متمایز ار سایرین نشون بده. مثلا بگهhe/ she is in the upper 5% among ... other students...
    آره این موضوعی که دوستمون می گه واقعا مهم هست. بعضی وقت ها استاد خیلی خوب هست ولی واقعا نمی دونه چه طوری باید LOR بنویسه. پس به این موضوع واقعا اهمیت بدین

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

سلام دوستان

ببخشید یک سوال داشتم .

من قبلا از یکی از استادهام Recommendation Letter گرفتم . توی سربرگ دانشگاه و توی پاکت آرم دار دانشگاه . استادم پایین نامه و روی درب پاکت

رو امضا کرده و چسب زده . الان مدتی هست که ایران نیستند و تا چند ماه دیگه هم بر نمیگردند !

من بردم دفتر دانشکده که روی درب پاکت رو مهر کنه ، اما میگه باید استادت حتما به ما زنگ بزنه تا ما مهر کنیم !!!!!!!!

آخه یک توصیه نامه دیگه هم دارم که اون استادش موجود هست . اگه توصیه نامه ی استاد موجود رو مهر کنم و اون یکی مهر نداشته باشه به نظر خیلی ضایعه

به همین دلیل می خواستم ببینم اگر کلا توصیه نامه هام رو بدون مهربفرستم ، خیلی از اعتبارشون کم میشه ؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید یک سوال داشتم .

من قبلا از یکی از استادهام Recommendation Letter گرفتم . توی سربرگ دانشگاه و توی پاکت آرم دار دانشگاه . استادم پایین نامه و روی درب پاکت

رو امضا کرده و چسب زده . الان مدتی هست که ایران نیستند و تا چند ماه دیگه هم بر نمیگردند !

من بردم دفتر دانشکده که روی درب پاکت رو مهر کنه ، اما میگه باید استادت حتما به ما زنگ بزنه تا ما مهر کنیم !!!!!!!!

آخه یک توصیه نامه دیگه هم دارم که اون استادش موجود هست . اگه توصیه نامه ی استاد موجود رو مهر کنم و اون یکی مهر نداشته باشه به نظر خیلی ضایعه

به همین دلیل می خواستم ببینم اگر کلا توصیه نامه هام رو بدون مهربفرستم ، خیلی از اعتبارشون کم میشه ؟
    فقط امضا استاد روی پاکت مهمه و اینکه مشخصات تماس استاد مثل ایمیلش توی نامه ذکر شده باشه. اصولا مهر نمی کنن روی پاکت رو چون توصیه نامه یه چیز شخصی از طرف استاده نه دانشگاه

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

فقط امضا استاد روی پاکت مهمه و اینکه مشخصات تماس استاد مثل ایمیلش توی نامه ذکر شده باشه. اصولا مهر نمی کنن روی پاکت رو چون توصیه نامه یه چیز شخصی از طرف استاده نه دانشگاه
    خدا خیرت بده . از استرس داشتم تجزیه می شدم آخه راجع به این قضیه مهر زدن خیلی توی فروم بحث شده بود

گفتم شاید بدون مهر اعتبارتوصیه نامه خیلی کم بشه

مشخصات استاد ( شماره تلفن و ایمیل ) توی نامه هست .
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوال داشتم .
    در مورد Recom، مهم این هست که استاد مربوطه توصیه مناسبی رو از شما نوشته باشه و یه پل ارتباطی از خودش گذاشته باشه(یا ایمیل یا شماره تلفن). این Primary Key توصیه نامه هست. بقیه موارد مثل گذاشتن داخل پاکت دانشگاه و مهر زدن روی پاکت و چسب زدن میشن Candidate Keys

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش بدون recommendation ???!!!

دانشگاه هاوایی توصیه نامه نخواسته. یعنی تو سایتشون پیدا نکردم. شاید هم باشه ولی اصلا سایتی نیست بشه اطلاعات رو سریع توش پیدا کرد.
    1- کسانی که هاوایی اپلای کردند، شماها هم مثل من rec let پیدا نکردین توش؟
    2- یا اینکه واقعا این دانشگاه توصیه نامه نمیخواد؟ و بدون LOR پذیرش میده؟