صفحه 44 از 334 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    من به یه مشکل غیرمترقبه برخورد کردم ..
    بعد از کلی مصیبت سه تا recomm خیلی عالی گرفتم ... و امضا و مهر و پاکت و سربرگ هر کدوم به یه مصیبتی .... در پاکت ها رو بستم و مهر و چسب و امضاء استاد و یه دفعه الان دیدم که یکی از این دانشگاه هام فرم داره .. ... حالا چی کار کنم ؟ عمرآ اگه در پاکت ها رو باز کنم ... جدا جدا هم که نمی شه داد ... می شه اصلا بی خیال فرم های دانشگاه بشم ؟ کسی بی خیال فرم شده و عادی بفرسته ؟! ...

من برای هر کدوم از امضاءهام از دفترمقام معظم رهبری بگیر تا بانک مرکزی و جاهای خفن رفتم ... یکی بگه من چی کار کنم ؟! ... اصلآ نمی تونم برم باز این استادای شاخ رو پیدا کنم که هر کدوم کلی دفتردستک برای خودشون راه انداختن .... !
    مگه اینکه برم از استادای دیگه بگیرم که با اونا درس های نچندان مرتبط و نمره های عادی (17 16) گرفتم ... که اصلآ به خوبی این سه تا recomm نمی شه عمرآ ! ...
    معمولن دانشگاهها مینویسند که اگر استاد هم خودش توصیه نامه بنویسه قبول میکنند ولی اعتبارش و اهمیتش را پایین تر از فرم های خودشون میدونند. من هم همین مشکل را داشتم ولی چون هیچ دسترسی به استادام نداشتم مجبور شدم همون توصیه نامه ها را فرستادم. هنوز هم جوابم نیامده.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    من به یه مشکل غیرمترقبه برخورد کردم ..
    بعد از کلی مصیبت سه تا recomm خیلی عالی گرفتم ... و امضا و مهر و پاکت و سربرگ هر کدوم به یه مصیبتی .... در پاکت ها رو بستم و مهر و چسب و امضاء استاد و یه دفعه الان دیدم که یکی از این دانشگاه هام فرم داره .. ... حالا چی کار کنم ؟ عمرآ اگه در پاکت ها رو باز کنم ... جدا جدا هم که نمی شه داد ... می شه اصلا بی خیال فرم های دانشگاه بشم ؟ کسی بی خیال فرم شده و عادی بفرسته ؟! ...

من برای هر کدوم از امضاءهام از دفترمقام معظم رهبری بگیر تا بانک مرکزی و جاهای خفن رفتم ... یکی بگه من چی کار کنم ؟! ... اصلآ نمی تونم برم باز این استادای شاخ رو پیدا کنم که هر کدوم کلی دفتردستک برای خودشون راه انداختن .... !
    مگه اینکه برم از استادای دیگه بگیرم که با اونا درس های نچندان مرتبط و نمره های عادی (17 16) گرفتم ... که اصلآ به خوبی این سه تا recomm نمی شه عمرآ ! ...
    درود بر دوست عزیز خودم، جای هیچ نگرانی نیست. اگر میتونی از همون اساتیدی که نامه گرفتی در خواست کنی که براتون اون فرمها را پرکنند و توی پاکت جداگانه بذارند ولی آخر اون فرم اشاره کنند که این فرم پیوستی دارد که به صورت نامه ای جداگانه و در سربرگ رسمی هست. اینطوری تازه با کلاس تره راه دوم اینه که همون نامه ها را بدون فرمهای پر شده بفرست( توصیه میشه از اساتید دیگری درخواست نکنی که برای شما اون فرمها را پر کنند) من خودم برای یک دانشگاه همین سوتی را دادم و از اونها پرسیدم حالا باید چی کار کنم، اون ها هم گفتند که اشکالی نداره. جالبه که بدونید اگر شما فقط اون فرم ها را بدون نامه اساتید بفرستید به شما خواهند گفت که توصیه نامه های شما ناقص است ولی اگر فقط نامه ها را بفرستید کاری ندارند. اینو از تجربه خودم و دوستان میگم. پیروز و بهروز باشید.
    I am back to AA.

پیش فرض پاسخ : يك مشكل براي rec letter!

درود

من استادام همشون می گن خودت یه چیزی بنویس ما هم اضافه می کنیم .چون هیچ کدومشون تا حالا LOR درست حسابی ندیدن و ننوشتن و مطمئنم

نمی دونن چطور باید نوشت. می دونم اگه چیزی که خودم آماده می کنم حسابی نباشه اونا هم چیز خوبی دستم نمی دن .

از طرفی اساسی قبولم دارن اما نمی دونم تو ذهنشون راجع به من چی می گذره ! که بخوام اونا رو بنویسم!!

یکم هم روم نمی شه یه صفحه تمام از خودم تعریف کنم! می ترسم واسه استادام اثر منفی داشته باشه

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط happy2010 نمایش پست ها
    درود

من استادام همشون می گن خودت یه چیزی بنویس ما هم اضافه می کنیم .چون هیچ کدومشون تا حالا LOR درست حسابی ندیدن و ننوشتن و مطمئنم

نمی دونن چطور باید نوشت. می دونم اگه چیزی که خودم آماده می کنم حسابی نباشه اونا هم چیز خوبی دستم نمی دن .

از طرفی اساسی قبولم دارن اما نمی دونم تو ذهنشون راجع به من چی می گذره ! که بخوام اونا رو بنویسم!!

یکم هم روم نمی شه یه صفحه تمام از خودم تعریف کنم! می ترسم واسه استادام اثر منفی داشته باشه
    اثر منفی نداره تعریف کن از خودت.اصلا اصل توصیه نامه همینه دیگه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط happy2010 نمایش پست ها
    ممنون جواب دادی

چند جا سرچ کردم چیز خوبی گیرم نیومد . نمونه LOR داری به عنوان کمکی ازش استفاده کنم ؟

چون اوضام خوبه هر نمونه خوبی با شرایطم می خونه و با دستکاری می تونم عوضش کنم. اما دنبال یک نمونه تاثیر گذار و جوندار می گردم

بازم تشکر
    یه سری به این تاپیک بزن
    Format of recommendation letter
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

به قول اردیبهشت مشکلات عادی کم بود .. منم امروز یه دفعه دیدم یه گلاب اساسی زدم به ریکام هام ...
    بخونین و بخندین و روحتون شاد بشه ... بعد هم یادتون نره دلگرمی به منه ابله بدین !
    لب کلام ...
    من توی recomm های فرمی نوشتم که استاده 2 ساله منو می شناسه ... بعد یهو الان که داشتم چک پرینت های یکی از recommهام رو می دیدیم ، فهمیدم توی recomm یکی از استادهام نوشتم که three years ! ... ( فرض کنید آقای ت من رو 3 سال می شناخته بعد الان توی recomm آقای میم هم زدم سه ساله منو می شناسه ) ... حالا این سه سال و دو سال رو چی کار کنم ... سه تا از دانشگاه هام اینطوری شدن ... یکی شون رو زیاد روش حساب نمی کنم ، دو تا دیگه رو چرا ! ... یکی از اون دوتا رو دادم رفته ( ( ) ... یکی دیگشون رو هنوز اینجا دارم ولی مهر و چسب نواری و امضآء شده ست ... کسی این اشتباه احمقانه رو داده و مشکلی نداشته باشه ؟!؟!

بابا شانس نداریم به کار رو درست انجام بدیم ما ... آخر این پروسه اپلای باید دیازپام و اگزازپام بخوریم !
    الان که مشکلی رو که برای اردیبهشت دو سال قبل پیش اومده رو می خونم خنده ام گرفته ... که هر کسی بالاخره لابلای این همه مدرک و پرینت و امضا یه سوتی هایی می ده ...

در سايت دانشگاهي خواسته شده توصيه نامه به صورت زير فرستاده بشه (متن رو بخونيد):
    Reference Letters:
    Have three individuals (normally academic staff members) submit reference letters directly to the department to support your application. Letters of reference to support application for graduate admission, awards, and appointment must be written by the referees themselves and must bear an original signature. Photocopies are not acceptable. Consult the Faculty/Department for more information.

يعني اينكه خود اساتيد نامه رو بفرستند مستقيم؟ (كه عمرا اين كار رو بكنند) يا مثلا از طريق دانشگاه يا دانشكده؟ كه اونا تا بخوان مكاتبه كنند و پست DHL و TNT يا ... پيدا كنند ، كه نمي كنند ، 1 سال گذشته ....
    مفهوم اين جملات چيه؟؟
    نميشه استاد نوشته و امضا كرده و در پاكت گذاشته و امضا و مهر و موم كرده و به دانشجو تحويل دهد تا با ساير مدارك پست شوند؟
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود، نه عزیز جان. کافیه تا ریکام هایی که می گیرید مهر کرده باشه ولی باید حتما داخل پاکت نامه و لاک و مهر seal کرده باشه کافی و لازمه. و البته بهتره اگر تهران هستید هنگام پست کرده ، عنوان و آدرس فرستنده دانشگاه شما باشه. من و همه دوستانم همین کار را انجام دادیم و مشکلی نبود. با سپاس
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، نه عزیز جان. کافیه تا ریکام هایی که می گیرید مهر کرده باشه ولی باید حتما داخل پاکت نامه و لاک و مهر seal کرده باشه کافی و لازمه. و البته بهتره اگر تهران هستید هنگام پست کرده ، عنوان و آدرس فرستنده دانشگاه شما باشه. من و همه دوستانم همین کار را انجام دادیم و مشکلی نبود. با سپاس
    بهروز جان اينا رو در جواب من نوشتي؟
    ؟آخه اينكه گفته Have three individuals .... submit reference letters directly
    معني اين رو نميده كه مستقيما خودشون بايد بفرستند؟ البته من نمي دونم اونا از كجا مي خواهند بفهمند چه كسي پست كرده ...
    اما اگر با ساير مدارك مانند ريز نمرات يا ... و همراه آنها در يك پاكت قرار داده شده باشد ديگه تابلو ميشه كه مستقيما Direct توسط Refree ها فرستاده نشدند
    ممنون
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    بهروز جان اينا رو در جواب من نوشتي؟
    ؟آخه اينكه گفته Have three individuals .... submit reference letters directly
    معني اين رو نميده كه مستقيما خودشون بايد بفرستند؟ البته من نمي دونم اونا از كجا مي خواهند بفهمند چه كسي پست كرده ...
    اما اگر با ساير مدارك مانند ريز نمرات يا ... و همراه آنها در يك پاكت قرار داده شده باشد ديگه تابلو ميشه كه مستقيما Direct توسط Refree ها فرستاده نشدند
    ممنون
    درود، آره دیگه به شما جواب دادم. نه مشکلی ایجاد نمیشه. ( نمونه زنده اش خود من برای دانشگاهی میخواستم مدارکم را بفرستم همین جملات را گفته بودند هیچ، تازه یک شرط اضافه تر اینکه گفته بودند همه مدارک را خودت بفرست به graduate office ولی این ریکام ها را باید استادهاتون خودشون بفرستند به دانشکده. من هم زنگ زدم از دانشکده و هم از graduate office پرسیدم. آخرش قرار شد که من مدارکم را توی 2تا پاکت جدا گانه بفرستم graduate office دانشگاه و توی اون پاکت جداگانه همراه مدارکم ریکام های مهر و موم شده استادهامو گذاشتم و روی اون پاکت نوشتم forward to department.... )

خلاصه از بحث خارج نشیم یعنی اینکه مشکلی پیش نمیاد فقط باید استاد خود نامه را امضا کنه و درب پاکت هم باید یا امضا و یا مهر خورده باشه. روی اون مهر یا امضای درب پاکت را هم با چسب نواری خوب بچسبون طوری که نشه بدون از بین بردن امضا یا مهر درب پاکت را باز کرد. این یعنی حله.
    I am back to AA.