صفحه 45 از 334 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

یه کاری تو LOR کردم که حالا پشیمان ام.

LOR رو خودم باید مینوشتم. راستش اصلا adjective الکی بکار نبردم. فقط آنچه که هستم رو از زبان استاد گرام، شرح دادم. کاملا واقعی. تا اینجا توصیه نامه خیلی خوبی شده بود.

حالا پشیمونی اینجاشه: برای اینکه واقعی تر بشه از خودم بد هم گفتم در حد ۲ جمله. یعنی استاده تو توصیه نامه میگه که این دانشجو گاهی میره دیگه پیداش نمیشه تا 1 ماه بعد (حالا شاید یه کم بیشتر). خب حق هم داره. از اونهایی نبودم که هی تو اتاق استادا بپلکم، ولی خب استادا خوششون نمیاد و همینو نوشتم.

به نظرتون چقدر بد کردم؟ خوبیش اینه که حداقل کسی بخونه نمیگه توصیه نامه خالی بندیه. ولی خب ... دیدم بقیه جچوری میگن از خودشون.
    ویرایش توسط Sunrise : February 3rd, 2010 در ساعت 10:48 PM

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من بجای شما بودم اینو نمی نمی نوشتم! ممکنه این حالت رو القا کنه که پیگیر و جدی نیستید تو کارتون. امیدوارم اینو تو همه توصیه نامه ها تکرار نکرده باشید!!

تو جمله بعدش نوشتم که تو اون مدت خیلی کار انجام میداده و سورپایز میشدم که کار دانشجو رو میدیدم. یعنی استاده غر زده ولی تعریف از کار دانشجو در اون مدت هم کرده. واقعا هم همینطور بوده.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    تو جمله بعدش نوشتم که تو اون مدت خیلی کار انجام میداده و سورپایز میشدم که کار دانشجو رو میدیدم. یعنی استاده غر زده ولی تعریف از کار دانشجو در اون مدت هم کرده. واقعا هم همینطور بوده.
    به نظرم دیگه هیچ وقت اینجوری از خودت بد نگو . اصلا توصیه نامه فقط توش تعریفه. یعنی اصلش اینه که از استادی داری می گیری که کاملا ازت راضیه.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

آخه پسر خوب این چه کاری بود!! اما به هر حال با جمله بعدیت خوب اصلاح کردیش، دیگه فکرشو نکن و واسه جای دیگه اینکارو نکنی فکر کنم بهتر باشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

خواب برای اینکه همدردی بشه، من 3تا ریکام داشتم. کمتریش 380 کلمه بود که از استادی بود که توی 1درس لیسانس از 5تا درس لیسانس که با ایشون داشتم افتاده بودم. اون هم نوشت که به خاطر فلان مشکل و فلان مشکل خوب کار نکرد و افتاد ولی بعدش طوری تعریف کرد و نتیجه گیری کرد که دیدم اگر اون 1خط را حذف کنم کلا بی معنی میشه!!! راستی این مطلب جالبه که 2تا ریکام دیگه ای هم که داشتم به اون پیشرفت خوب من بعد از اون 2ترم بد توی لسانس اشاره کردند. و در نهایت استادای من خیلی به اینکه باید صادق و راستگو بود تاکید داشتند و فکر کنم نظرشون درست بود. پس مثل هم هستیم.
    I am back to AA.

ممنون از تمام دوستان خوبم. الان که انگار تلنگری خوردم و متوجه شدم. راستش اصلا منظورم این نیست که کاری انجام ندادم و به قول sjjpo اونها شاید فکر کنند کار رو جدی نمیگیرم. برعکس. نوشتن 12000 خط کد برنامه برای تز لیسانس تو 6 ماه و فقط یکی دو بار سر زدن به استاد گرام که حتی نمیدونه فلان مطلب چی هست! رفتن پیش استاد برام وقت تلف کردن بوده همیشه. اومدم اینو درست بنویسم تو توصیه نامه که خوب ننوشتم. آدم که خودش بنویسه این طور هم میشه!

Junior Member

من فقط 5 تا دانشگاه اپلای کردم و همه رو آنلاین از استادام گرفتم که یکیشون هم الان آمریکاست و با ایمیل اونور برام نوشت.
    البته من تو چهار دانشگاه اولم گزینه Do Not Waive رو انتخاب کردم. چون ریکام ها آنلاین بود فکر نمی کردم که استادی که ریکام رو می نویسه و اونیکه ارزیابی میکنه از انتخاب این گزینه من باخبره.
    الان از این موضوع خیلی ناراحتم و اگه می دونستم که استاد هم از انتخاب این گزینه باخبر می شه هیچ وقت این گزینه رو انتخاب نمی کردم
    حالا به نظرتون انتخاب این گزینه رو شانسم برای پذیرش اثر می‌گذاره؟
    آخه این چه قانون های مسخره ای که اینا دارن خوب اگه waive کردنش بهتره چرا خود دانشگاه پیشنهاد نمیده که بهتره از این حق بگذری همون طور که پیشنهاد میده ریکام از استاد دانشگاه ارزشش بالاتر از ریکام کارفرماست
    مگه من چند بار اپلای کردم که این چیزها رو بدونم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

کناره گیری نکردن از این حق کاملا طبیعیه و استاد مربوطه نباید این رو به عنوان توهین تلقی کنه. بنابه هر دلیلی استاد ممکنه علیه شما مطلب نادرستی عنوان کرده باشه و شما هیچوقت از علت ریجکت شدنتون باخبر نشین. توصه من اینه که فقط از اساتیدی که کاملا مطمئن هستید صرف نظر کنید

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط narges82 نمایش پست ها
    من فقط 5 تا دانشگاه اپلای کردم و همه رو آنلاین از استادام گرفتم که یکیشون هم الان آمریکاست و با ایمیل اونور برام نوشت.
    البته من تو چهار دانشگاه اولم گزینه Do Not Waive رو انتخاب کردم. چون ریکام ها آنلاین بود فکر نمی کردم که استادی که ریکام رو می نویسه و اونیکه ارزیابی میکنه از انتخاب این گزینه من باخبره.
    الان از این موضوع خیلی ناراحتم و اگه می دونستم که استاد هم از انتخاب این گزینه باخبر می شه هیچ وقت این گزینه رو انتخاب نمی کردم
    حالا به نظرتون انتخاب این گزینه رو شانسم برای پذیرش اثر می‌گذاره؟
    آخه این چه قانون های مسخره ای که اینا دارن خوب اگه waive کردنش بهتره چرا خود دانشگاه پیشنهاد نمیده که بهتره از این حق بگذری همون طور که پیشنهاد میده ریکام از استاد دانشگاه ارزشش بالاتر از ریکام کارفرماست
    مگه من چند بار اپلای کردم که این چیزها رو بدونم.
    درود، من هم با نظر استاد سجاد موافق هستم. راستش من همه ریکام هامو waive نکردم چون میخوام بدونم آیا همونی که برام نوشتند را ارسال کردم یا نه. در ضمن نگران نباشید این مسئله به ندرت استادی را ناراحت میکنه چون این دیگه بنابر اون قانونی که تصویب شده حق شماست که بدونید استاده چی نوشته. بعضا دیده شده اساتید در هنگام submit کردن اشتباه کردند خواب این هم باید شما در جریان باشید که با انتخاب این گزینه محیا میشه. و در نهایت انتخاب این گزینه هیچ هیچ تاثیری در پذیرش شما نداره پس با خیالی آسوده انتخاب کنید.
    I am back to AA.