صفحه 6 از 334 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

فكر كنم اهميت داره . چون اگه مثل بالا عنوان رو بنويسي دانشگاه ميفهمه كه براي چندتا دانشگاه با هم اقدام كردي و اين خوب يه خورده خوب نيست. البته من در اين مورد اطلاعم موثق نيست و فقط تصور خودمو به عنوان كسي كه مي‌خواد نامه رو بررسي كنه گفتم.اميدوارم كمكت كنه.

سلام. دانشگاهی که فرم مخصوص برای recom داره آیا لازمه که یه نامه هم استاد بزنه تنگش؟ از همین نامه های recommendation که استادا میدن.
    نظرتون در این مورد چیه؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بعضی فرمها خودشون یک قسمتی دارن که میتونی متن نامه هم توش بیاری ولی میتونی اونجا هم بنویسی please refer to the attached letter و یک نامه بهش ضمیمه کنی. اونایی هم که این قسمت رو ندارن ممکن هست خودشون بگن باید rec letter هم همراه فرم بفرستی. من که همیشه ضمیمه میکنم ضرری نداره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

یک سوال جدید:
    توصیه نامه توی پاکت در باز حکم ش چیه از نظر علما؟
    آخه من تابستون رفتم یه شرکتی کار آموزی؛ اونها هم بهم توصیه نامه دادن با سربرگ و مهر شرکت و تاریخ اش که میشه مثلا سپتامبر 2007. حالا اینو من چیکارش کنم؟ دبگه به اون شرکته دسترسی ندارم. خودم همینجوری بذارم توی پاکت الکی درشو ببندم یا اینکه در باز بفرستم و به قول معروف صادقانه عمل کنم؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

در باز هیچ سودی نداره. در ضمن دانشگاه ها یک سربرگ دارن که اون هم باید پر و معمولاً امضا بشه اونو چیکار می کنی؟ حتماً باید گیرشون بیاری
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

wow.oops
    Guest

دیگه پاکت الکی و راستکی نداره. بذار تو پاکت پست کن. پاکتش مهم نیست. خودتم روش امضا کن و بعد Seal کن.

پیش فرض پاسخ : مشکل برای توصیه نامه

منم برداشتم تو recommendor, online application سه تامی خواست 4 تا نوشتم نفر آخرا برای شوخی اسم شوهر خواهرم را نوشتم .بعد تو قسمت پیغام برای او (یک شعر به فارسی نوشتم ).حالا همه مدارکم به دستشون رسیده status زدند incomplete وجلوی همه گزینه ها received نیاز به همین نفر 4 دارند .شوخی بردار نیست Application form .البته ممکن نیست کسی کار منو انجام بده :-[.چقدر سخت گیرند. > >
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    منم برداشتم تو recommendor, online application سه تامی خواست 4 تا نوشتم نفر آخرا برای شوخی اسم شوهر خواهرم را نوشتم .بعد تو قسمت پیغام برای او (یک شعر به فارسی نوشتم ).حالا همه مدارکم به دستشون رسیده status زدند incomplete وجلوی همه گزینه ها received نیاز به همین نفر 4 دارند .شوخی بردار نیست Application form .البته ممکن نیست کسی کار منو انجام بده :-[.چقدر سخت گیرند. > >
    والا چی بگم، شاید اونا هم منظوری نداشتند خواستند شوخی کنند که incomplete زدند. دیدند شوخیه گفتند چرا اونا از این کارا نکنند.

من یک سوالی داشتم .نوشتند که بعد از submit نباید دست به online application زد اما من راحت تونستم برم توش تغییرات بدم و مشکلم حل شد .ولی این یعنی تغییرات بعد از submit لحاظ شده ؟؟؟
    The truth of my life:I`m only looking for you

Banned

پیش فرض مشکل باLetter of recommendation چيکار کنم؟؟؟

سلام دوستان تو اين دانشگاه درپيت که من درس خوندم يه استاد که باهاش درس داشتم بود که از McGill Phd داشت رفتم پيشش نامه بردم امضاء کرد بعد گفت من مهر ندارم!!!!!!!!!و گفت مهر نميخاد که هرجا تو اين دانشگاه رفتم هيشکی مهرش نکرد!آموزش ميگفت ما فقط روی امضاء کارکنان مهر ميزنيم!!!!!!!!يکی از دوستم گفت مهر دانشگاه رو مجبوری سکن کنی پرينت بگيری رو برگه!نظر شما چيه؟اگه مهر يه دانشگاه ديگه بزنم بزنر شما ضايع ميشه؟آخه مهر که فارسی هست چه ميفهمن اونا؟