صفحه 64 از 334 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام دوستان

من امسال می خوام برای 10 دانشگاه اپلای کنم
    تو مشخصاتی که از خودم به استاد گفتم این بوده که برای یک ترم TA بودم. اما چون دانشجوی کارشناسیم دانشگاه بهم مدرکی نمی ده و در واقع فقط یک حل تمرین به حساب میاد. برای اینکه این قضیرو ثابت کنم فقط می تونم تو ریکامی که از استاد مربوطه اون درس می گیرم اون نکترو ذکر کنم اما نمی تونم از اون استاد بخوام برای ده تا دانشگاه برام ریکام به صورت آنلاین بده. چون ایشون یه مقداری پیره و کار با کامپیوتر براش سخته. البته 4 5 تاشو خودم می تونم یه کاریش بکنم به نظرتون اشکالی داره اگه اضافه بر ریکام هایی که به صورت آنلاین می فرستم یه ریکام به صورت غیر انلاین از این استاد براشون اضافه برستم ؟یعنی تاثیری داره ؟ نمی گن اگه می خواسته ریکام بده چرا به صورت آنلاین نداده؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امسال می خوام برای 10 دانشگاه اپلای کنم
    تو مشخصاتی که از خودم به استاد گفتم این بوده که برای یک ترم TA بودم. اما چون دانشجوی کارشناسیم دانشگاه بهم مدرکی نمی ده و در واقع فقط یک حل تمرین به حساب میاد. برای اینکه این قضیرو ثابت کنم فقط می تونم تو ریکامی که از استاد مربوطه اون درس می گیرم اون نکترو ذکر کنم اما نمی تونم از اون استاد بخوام برای ده تا دانشگاه برام ریکام به صورت آنلاین بده. چون ایشون یه مقداری پیره و کار با کامپیوتر براش سخته. البته 4 5 تاشو خودم می تونم یه کاریش بکنم به نظرتون اشکالی داره اگه اضافه بر ریکام هایی که به صورت آنلاین می فرستم یه ریکام به صورت غیر انلاین از این استاد براشون اضافه برستم ؟یعنی تاثیری داره ؟
    کامل متوجه نشدم. شما از این استاد 4 تا آنلاین توصیه میگیرید برای 4 دانشگاه. میمونه 6 تای دوم که میخوای کاغذی توصیه بگیری. حالا میخوای برای اون 4 تای اول هم باز توصیه کاغذی بگیری که کار از محکم کاری عیب نکنه؟

اگر سوال شما این بوده، نه این کار رو نکن. با این کار فقط سردرگمشون میکنی و مجبورن هر دو نسخه توصیه رو تا آخر بخونن و آخرش میبینن که سرکاری هردو یکی بوده!
    میخوای محکم کاری بشه نمرهاتو بیشتر کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط 8623021 نمایش پست ها
    نمی گن اگه می خواسته ریکام بده چرا به صورت آنلاین نداده؟
    نه.

Junior Member

نه منظورم برای اون 6 تای دومه. اون 6 تای دوم هم ریکام آنلاین می خوان حالا اگه من غیر انلاین براشون بفرستم اشکالی داره

Junior Member

سلام دوستان

من از یکی از استادام که توصیه نامه گرفتم طرف دو تا اشتباه کرده 1) بالاش to whom it may concern ننوشته 2- روی پاکت رو امضا نکرده . البته تو خود متن توصیه نامه امضا کرده و با مهر انگلیسی دانشکده پاکت رو seal کرده
    چون طرف رئیس دانشکده است خیلی سخت میشه گیرش آورد
    حالا به نظرتون این دو مشکل اونقدر جدی هست که بخوام دوباره برم دنبال توصیه نامه گرفتن ازش ؟
    با تشکر

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یکی از استادام که توصیه نامه گرفتم طرف دو تا اشتباه کرده 1) بالاش to whom it may concern ننوشته 2- روی پاکت رو امضا نکرده . البته تو خود متن توصیه نامه امضا کرده و با مهر انگلیسی دانشکده پاکت رو seal کرده
    چون طرف رئیس دانشکده است خیلی سخت میشه گیرش آورد
    حالا به نظرتون این دو مشکل اونقدر جدی هست که بخوام دوباره برم دنبال توصیه نامه گرفتن ازش ؟
    با تشکر
    Hi,

No, I don't think so

Junior Member

سلام دوستان : من 2 تا سوال داشتم :
    1- امکانش هست به جای استاد فرم توصیه نامه رو پر کنیم بفرستیم؟( البته استادی که ازش توصیه نامه ی دستی داریم)
    2- تو فرم توصیه نامه، خطاب به استاد نوشته لطفا یا برامون فکسش کنین یا مستقیما تو یه پاکت مهروموم به آدرس دانشگاه پست کنین. امکانش هست، خودمون تو یه پاکت مهر و موم همراه با سایر مدارک بفرستیم؟ مرسی

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط September نمایش پست ها
    سلام دوستان : من 2 تا سوال داشتم :
    1- امکانش هست به جای استاد فرم توصیه نامه رو پر کنیم بفرستیم؟( البته استادی که ازش توصیه نامه ی دستی داریم)
    2- تو فرم توصیه نامه، خطاب به استاد نوشته لطفا یا برامون فکسش کنین یا مستقیما تو یه پاکت مهروموم به آدرس دانشگاه پست کنین. امکانش هست، خودمون تو یه پاکت مهر و موم همراه با سایر مدارک بفرستیم؟ مرسی
    Hi
    1- What about the signature of the recommendation form?!!
    2- Yes

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

گرفتن recommend از اساتيد براي من يه کابوس شده و سخت تريت مرحله اپلاي. اساتيدي که من باهاشون تز داشتم يا کار تحقيقاتي کردم بعد اينکه حسابي براشون کار کردم و همکاريمون تموم شد، حالا به خودشون زحمت نوشتن recommend نمي دن و بقول يکي از کامنت ها ناز مي کنن. يکي از اين اساتيد که recommend اون برام واجبه حالا اصلا باهام را نمي ياد مگه اينکه تو طرحش بطور مفتي (بصورت بيگاري) کار کنم که واقعا با شرايطي که دارم نمي تونم.
    من اگه بخوام چندتا دانشگاه اپلاي کنم با اين وضعيت چي کار کنم؟

Junior Member

متاسفانه من نمی دونم چرا بعضی استادا این طورین. استاد منم بعد از کلی صحبت و منت گفت خودت بنویس ببینم چه کار می شه کرد!! بعد که بردم ، بعد از دو هفته بهم میگه من فقط اون مواردی که زیر نظر خودم بوده قید می کنم. مثلا این که تو کارای گروهی چنان بودی یا تو کارآموزی یا درسای دیگت چی بودی من نمی تونم تایید کنم!!!
    دلیلش هم جالبه میگه اینطوری اعتبار اساتید و ریکامهای ایران بالا می ره!! حالا که به ما رسید...

Senior Member sara123 آواتار ها

یه سوال؟
    من یکی از ریکامندرهام associate prof هست. یه فیلدی در فرم آنلاین هست که title استاد را میپرسه؟ چی باید بذارم؟ professor یا Dr. یا یه چی دیگه؟
    مرسی
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k