صفحه 8 از 334 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض فعالیت هایی مثل شورای صنفی یا انجمن علمی در Recommendation Letter

سلام به همگی،
    اول اینکه به نظرتون نوشتن اینکه یه دانشجو تو این فعالیت ها بوده،توسط استاد، خوبه یا نه؟!
    و بعد اینکه من برای ترجمه ی "شورای صنفی" مشکل دارم!!
    تنها چیزی که به ذهنم رسید اینه که زیاد به نظرم درست نیست!...> !!!!Guild Society
    کسی چیزی به نظرش می رسه؟! :-\
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فعالیت هایی مثل شورای صنفی یا انجمن علمی در Recommendation Letter

اين موارد را شما بايد بعدا در sopit بياري به نظرم بهتره استاد قضاوتي را داشته باشه كه شما را حضورا در موقعيت خاص ديده مثلا در سر كلاس اينكه دانشجي فعالي بودي
    مگه اينكه استادت هم در اون سنديكا يا شوراي صنفي بوده و حضورا شاهد فعاليت شما بوده
    HAPPINESS

پیش فرض پاسخ : مشکل برای توصیه نامه

سلام
    من مشکلی برای توصیه نامه دارم و استادام گفتن بنویس بیار
    چجوری بنویسم؟ چی بنویسم؟
    لطفا اگه کسی نوشته باسه لیسانس
    اینجا بزاره ما هم استفاده کنیم مرسی از شما
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    چجوری بنویسم؟ چی بنویسم؟
    تو گوگل که بگردی خیلی چیزای خوبی میتونی پیدا بکنی مثلا
    http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=recommend+letter+samp la+filetypedf&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
    امضا

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    سلام
    چجوری بنویسم؟ چی بنویسم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    تو گوگل که بگردی خیلی چیزای خوبی میتونی پیدا بکنی مثلا
    http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=recommend+letter+samp la+filetypedf&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
    البته حواست باشه که هیچ وقت یه متن کامل sample رو برا توصیه نامه نزاری، چون همونطور که شما بهش دسترسی داری، استادا هم دسترسی دارند و وقتی ببینند اینطوریه، کلا ارزش توصیه نامت خیلی پایین میاد. فکر کن که چه کارهای مفیدی با همکاری با استادی که میخواد برات توصیه نامه بنویسه انجام دادی، اونا رو تو یه متن خوب بنویس و بده استاد امضا کنه.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    البته حواست باشه که هیچ وقت یه متن کامل sample رو برا توصیه نامه نزاری، چون همونطور که شما بهش دسترسی داری، استادا هم دسترسی دارند و وقتی ببینند اینطوریه، کلا ارزش توصیه نامت خیلی پایین میاد. فکر کن که چه کارهای مفیدی با همکاری با استادی که میخواد برات توصیه نامه بنویسه انجام دادی، اونا رو تو یه متن خوب بنویس و بده استاد امضا کنه.

نه منظورم کپی برداری نبود منظورم الگو برداری بود
    pattern ,not duplicate
    امضا

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

اميدوارم سوالم به اين انجمن مربوط باشه

ميخواستم ببينم به نظر دوستان اين توصيه نامه قوي محسوب ميشه يا متوسط يا ضعيف؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد خيلي فوريه.
    با تشكر

This is in support of Mr. X to commence his MSc program in Y at your university.

He attended at my "Material and Energy Balance" course in 2003 where he was one of the best students and he got 15.5 out of 20 in the course. Besides, he was one of the most active members in Students Scientific Association of our university and I impressed by his politeness as well as his cooperation with other students groups and faculty members.

I found him talented for research in different areas of Y and I highly recommend Mr. X to continue his studies in MSc of Y at your university.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

اگه من بودم همچین توصیه نامه ای رو سعی میکردم بهتر بشه بعد میدادم-اما گاهی چاره ای نیست-این روزها اساتید یه کاما هم نمینویسند واسه دوا درمون
    نه تنها دارای غلط املایی هستش که یه نمه واسه اون استاد ضایعه و واسه تو هم همینطور بلکه مثلا خودت قضاوت کن در متن زیر چگونه یه ریکامندر (خودم ) به توانایی های زبان و تحقیق شخص پرداخته. قول بده این متن رو کپی پیست نکنی وگرنه تحت پیگرد قانونی قرارت می دم شوخی هم نداریم:
    As his competence in English skills is concerned, he has excellent abilities in written and oral English as well as comprehending lectures presented in English.
    He has an outstanding potential to deal with research work and surmount its challenging perfectly, making him absolutely qualified in underlined research works and topics. Following his creative personality and sense of introducing novel ideas, He has offered

همچنین نقاط ضعفی در نامه شما اینکه شما تو چه مقطعی خوندی- اینکه بین چند نفر اینقدر ادم خفنی بودی- و.........
    فراز هایی از یک توصیه نامه رو ببین چگونه از شخص تعریف کرده: اما شما در نامت فقط گفته شده polite هستی و اکتیو که خب همه مودبند این روزها -

In addition, he is a very polite, hard working, self-standing, initiative and responsible person. Also, regarding his knowledge, excellent performance and commitments, I believe he is a very suitable candidate

حالا تو هم گیر نده به استادت بنده خدا همین قدر شناخت داشته دیگه
    پانوشت: اون بنده خدایی که من فراز هایی از توصیه نامش رو اوردم واقعا ادم خفنی بوده ها- یعنی استاده واقعا براش نوشته و با لغات بازی نکرده

Senior Member emperial آواتار ها

من احساسم اینه که اگر متن توصیه نامه یکی دو تا اشکال کوچیک داشته باشه طبیعیه. چون اونا هم تقریباً میدونند که استادا وقت روی این نامه ها نمیزارند. من از یکی از اساتیدم که 8 سال انگلیس درس خونده بود هم Recom گرفتم و همون جا که داشت برام پرینت میگرفت یه اشکال گرامری تو نامش دیدم ولی روم نشد بهش بگم.

در ضمن دوستانی که برای خودشون ریکام مینویسند حواسشون باشه از اون Structure هائی که تو SOP استفاده کردند تو متن ریکام نیارند که خیلی تابلو میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

Hi all I wish you be fine
    Who knows how should we chenge the font size in pdf typing?
    Thanks all
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0