صفحه 9 از 334 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مشکل برای توصیه نامه

I think ,it is more useful if you put this question in the forum which relae to that university or major, because people who refer to that room are more informed about.
    I also sugest to explore in that university Web page or send an Email and ask from that university to send you that form .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چندتا سوال در مورد recom letter?????????

نقل قول نوشته اصلی توسط CMECH2
    Hi all I wish you be fine
    Who knows how should we chenge the font size in pdf typing?
    Thanks all
    اگه منظورتون اینه که می خواین یه چیزی تو پی دی اف بنویسین و بعد
    سایز فونتشو تغییر بدین که مثلا تو Acrobat pro 8.0 باید برین به Tools بعد
    Typewriter و بعد تولبارشو فعال کنین و سایز فونت رو از اونجا تغییر بدین.

سلام به همگي ممنون ميشم نظرتون رو راجع به اين توصيه نامه بديد. به نظر خودم كه زياد اشكال داره ( گرامري) تازه قوي نيست. نظر شما چيه؟
    راستي من با اين استاد 1 درس تخصصي داشتم و تقريبا" معروفه به نظر شما اين رو بفرستم يا يك توصيه نامه ديگه كه از يك استادي كه خيلي معروف نيست و درسي كه باهاش داشتم زياد تخصصي نبود ولي هم 20 گرفتم و هم برام خيلي خوب نوشته. اين استاد معروف نمره من هم نگفته نظر شما چيه؟

This is recommendation letter for Mr. X who is pursuing to continuous toward achieving a MS degree in Y.
    I had him in Z course. I have found him to be a hard worker, smart and goal oriented young man.
    I am sure he has ability to be successful in his study towards your MS program. Thus I recommend Mr. X to be considered as a candidate MS student.

Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام homan جان

ببین اقا یه رکامندیشن خوب باید چند ویژگی داشته باشه

اول بگی کی داره مینویسه برا مثال As the Dean of the ......faculty
    دوم تورا جه جور میشناسه برا مثال فلان و فلان درسا با من داشته یا در فلان سمینار با من همکاری داشت
    سوم چرا شما؟ رکامندیشن نباید تکرار CV شما توسط استاد باشه . باید برخی موارد بیاد مثلا ایشان در دانشکده رتبه 1اما همش این نشه باید چیزی فراتر باشه یعنی نشان دهنده توانایی های پپنهان شما باشه که تنها ان استاد به واسطه کار با شما اونا را کشف کرده است. ضمنا اینقدر حرفای تکراری و خلاصه نباشه.
    یه رکامندیشن خوب حداقل چند پاراگراف است در حدود یک تا دو صفحه.

به نظر من اکثر اساتید ایرانی نه از نظر زبانی (گرامر) نه مفهومی( به ویژه) بلد نیستند رکامندیشن بنویسند و همه یه سری چیز تکراری را به هم میبافند.

ApplyAbroad Veteran

یک ریکامندیشن خوب باید حدود 2/3 صفحه باشه. یک چیز دیگه هم که باید بذارین، طول مدتی هست که شما را میشناسه و در اخر هم باید بگه که به طور کلی شما را چطور ارزیابی میکنه.
    البته اگر هم یکی از این نکات را نداشت معنی اش این نیست که دیگه اون ریکامندیشن را نباید بفرستین.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    یک ریکامندیشن خوب باید حدود 2/3 صفحه باشه. یک چیز دیگه هم که باید بذارین، طول مدتی هست که شما را میشناسه و در اخر هم باید بگه که به طور کلی شما را چطور ارزیابی میکنه.
    البته اگر هم یکی از این نکات را نداشت معنی اش این نیست که دیگه اون ریکامندیشن را نباید بفرستین.
    من فقط تاکید کنم که منظور Roya82 از ۲/۳, ۶۶% صفحه است نه ۲ الئ ۳ صفحه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    بعید میدونم بتونید استادی رو پیدا کنید که 2 - 3 صفحه براتون بنویسه و حتی اگه خودتون بنویسید، بخونه! من تموم نمونه هایی که دیدم یک صفحه ایی بودند!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    من فقط تاکید کنم که منظور Roya82 از ۲/۳, ۶۶% صفحه است نه ۲ الئ ۳ صفحه.
    OK

Junior Member

رویا راست میگه باید دو تا سه صفحه باشه ، نه دوسوم یک صفحه.

اما آسمان هم راست میگه من هیچ استادی را ندیدم دو صفحه یا حتی یک صفحه بنویسه.

اما من به یکی از استادام که گفتم سه هفته طول کشید تا رکامندیشن بهم بده ولی دو صفحه تمام نوشته بود. دستش درد نکنه واقعا. این اساتید تو ایران نعمتند به خدا .

Junior Member

اینم بگم بعضی ها همانطور که آسمان گفت نه تنها نمیخونند بلکه رکامندیشنی که خودمون نوشتیم را هم خراب میکنند . من به یه استادی رکامندیشن دادم بعد از یک هفته به من داد، کرده بودش دو پاراگراف که تو این دو تا پاراگراف هم سه غلط تایپی و سه غلط فاحش گرامری بود. توصیه میکنم علی رغم تمام موارد فوق به استاد هم نظری بیفکنید بعد ازش رکامندیشن بخواهید