صفحه 94 از 334 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    سلام
    نه منظورم job offer نیست. الاندارم کار میکنم توی ایران مثلا بعضی دانشگاه ها نوشتن اگه سابقه کاری هم دارین شرح بدین و ... حالا می خوام بدونم اون دانشگاه هایی که اشاره نکردن، از استادا توصیه نامه بگیرم یا یکی رو از شررکتی که دارم کار می کنم که مثلا بگه این طرف خیلی کارش درسته و ...
    دوست عزیز شما باید مدارکی رو که دانشگاه میخواد فراهم کنید(like recommendation)حالا میتونید بقیه موارد رو در cv or resume بیان کنید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member blueuniver آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Georg August University

سلام
    ببخشید می خواستم در مورد recommend letter از دوستانی که اطلاع دارن سوالاتی بپرسم.
    1) آیا این نامه صرفا باید توسط استاد راهنمای خودم در دوره لیسانس باشه یا می تونم از طریق ارتباط با اساتید دانشگاه مقصد توصیه نامه رو بگیرم !؟
    2)آیا درخواست توصیه نامه از طریق ارتباط با استاد و ابراز علاقه به فیلد کاریش کار درستی هست یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blueuniver نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید می خواستم در مورد recommend letter از دوستانی که اطلاع دارن سوالاتی بپرسم.
    1) آیا این نامه صرفا باید توسط استاد راهنمای خودم در دوره لیسانس باشه یا می تونم از طریق ارتباط با اساتید دانشگاه مقصد توصیه نامه رو بگیرم !؟
    2)آیا درخواست توصیه نامه از طریق ارتباط با استاد و ابراز علاقه به فیلد کاریش کار درستی هست یا نه؟
    توصیه نامه رو فقط کسی میتونه بده که با شما کار کرده باشه و شما رو مستقیما بشناسه - یعنی استادهای خودتون.

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام

من برای lor میخام از یکی از استادام که دو سال پیش باهاش درس داشتم و اونم اون موقع گفت مشکلی برای ریکام دادن به دانشجوهاش نداره و الان خارجه ، نامه بگیرم.از ترم پیش که رفت دیگه درس نداره ولی هنوز تو لیست هیات علمی هم هست و خداییش هم تو دانشگاه از لحاظ علمی تکه.senior member ieee هست!
    الان بهش ایمیل بزنم و خیلی راحت بگم آقای دکتر ریکام میخام دیگه؟
    در مورد امضا کردن، اگه فرم رو باهاش نهایی کردم بعدا امضاشو چجوری بگیرم(زیر نامه و روی پاکت)؟فرانسه هست.

کلا شما برای من که لیسانسم کی ها رو پیشنهاد میکنین ریکام بگیرم: استاد راهنمای تحصیلی(تا حالا نرفتن پیشش برای راهنمایی تحصیلی!!).استاد کارآموزی،استاد راهنمای پروژه،....؟؟؟؟؟

متشکرم
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

دوستان من برای پذیرش ارشد رشته مدیریت 3 تا معرفی نامه میخوام. منتها چون لیسانسم و کار تحقیقی و اینها ندارم و چندسالی هم از زمان تحصیلم گذشته نمیتونم از استادها بگیرم. یعنی نمیشناسن منو که بخوام ازشون چیزی بگیرم.

اینطوری همه معرفی نامه هام میشن کاری. آیا این مشکلی داره؟

** بعد 3سالی هست که تو شرکتی که خانوادگی ایجاد کردیم (دفتر خدمات مالی)، کار میکنم. این رو چی کار کنم؟ یعنی کی میتونه برام بنویسه؟ چون رئیسم میشه دائیم و خب این خیلی بده که فامیل خودم برای معرفی نامه بنویسه. به کی میتونم بدم این رو بنویسه؟ مشتریهای شرکت؟ کارآموز یا کارمندی که زیر دست من کار میکنه؟ همکارهام؟

بعد از کجا میتونم نمونه معرفی نامه واسه business school پیدا کنم؟ چون مدل معرفی نامه و اهمیتش با رشته های مهندسی فرق داره

اینطور که پیداست 3 تا معرفی نامه رو خودم باید بنویسم.همشون میگن خودت هرچی میخوای بنویس ما امضا میکنیم یا میفرستیم و .... آیا این معلوم میشه که خودم نوشتم؟ مشکلی پیش میاد؟ کسی تا به حال خودش برای خودش معرفی نامه نوشته؟

سوال دیگم اینه که ، دانشگاهها میگن که من بهشون ایمیل معرفم رو بدم، اونها بهش ایمیل میزنن، بعد اون معرفی نامش رو مینویسه و میفرسته.
    این آدرس ایمیل باید از این ایمیل شرکتیها باشه حتما؟ چون بعضیهاشون سایت ندارن (یا بعضی مشتریهامون ثبت نشده هستن ) و کسی که میخواد برام نامه بنویسه از همین ایمیلهای مجانی مثل gmail و mail و yahoo و .... استفاده میکنن. این آدرس ایمیلها بد هستن؟ یعنی اگه همچین آدرس ایمیلی رو بنویسم اونها از کجا میفهمن که همچین آدمی وجود داره یا نه؟ شاید اصلا خودم ایمیل رو ایجاد کرده باشم و خودم بنویسم.از کجا میفهمن؟

بعد میشه که بگم مثلا یکیشون ایمیل نداره و رو سربرگ مینویسه و بعد من اسکنش میکنم برای دانشگاه؟ همچین چیزی ممکنه؟

من کلا واسه معرفی نامه هیچی نمیدونم.وقتم هم زیاد نمونده. از کجا توی این فروم میتونم سریعتر اطلاعات بگیرم؟ کدوم تاپیک رو بخونم بهتره؟

(اگه کسی تا به حال برای مدیریت اقدام کرده و معرفی نامه گرفته یا نوشته یا .... ممنون میشم به من کمک کنه و بهم بگه چی بنویسم یا نمونه معرفی نامه بهم بده من بدونم چی باید توش باشه)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام

من برای lor میخام از یکی از استادام که دو سال پیش باهاش درس داشتم و اونم اون موقع گفت مشکلی برای ریکام دادن به دانشجوهاش نداره و الان خارجه ، نامه بگیرم.از ترم پیش که رفت دیگه درس نداره ولی هنوز تو لیست هیات علمی هم هست و خداییش هم تو دانشگاه از لحاظ علمی تکه.senior member ieee هست!
    در مورد امضا کردن، اگه فرم رو باهاش نهایی کردم بعدا امضاشو چجوری بگیرم(زیر نامه و روی پاکت)؟فرانسه هست.

کلا شما برای من که لیسانسم کی ها رو پیشنهاد میکنین ریکام بگیرم: استاد راهنمای تحصیلی(تا حالا نرفتن پیشش برای راهنمایی تحصیلی!!).استاد کارآموزی،استاد راهنمای پروژه،....؟؟؟؟؟

متشکرم
    آره خیلی راحت بهش ایمیل بزن و درخواست کن.. اگه دانشگاهی که میخوای اپلای کنی ریکام آنلاین داره اونجوری راحت تری که فرم رو بدی پر کنه خودشم سابمیت کنه.. اگه نه یا باید اسکن کنه واست و یا خودش واست پست کنه.. در حالت اول زیاد اعتبار نداره چون احتمال میدن که تقلب کرده باشی..! بهتره بگی پست کنه.. یا به مقصد دانشگاه مورد نظر خودش بفرسته..

امیر از هر استادی که میشناستت و بقول بچه ها رفیقی ریکام بگیری خوبه.. البته گاهی کسایی هم هستند که نمیشناسنت ولی کارشون درسته که باید بهشون بگی اگه آدم ردیفی باشه معمولا می نویسن. ولی معمولا استاد راهنمای پروژه که حتما توصیه میشه.. چون طبیعتا بهتر از همه از لحاظ علمی میشناستت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام

متشکرم
    سلام
    ایشون قطعا امضا الکترونیکی دارن ازشون بخواید درج کنن
    شما فکر کنم 3تا ریکام بخواید طبق پست های اخیر که ازتون دیدم
    1.از درس تئوری که نمره آ داشتید
    2. با ذکر project
    3.training
    نظر منه
    موفق باشید

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    ایشون قطعا امضا الکترونیکی دارن ازشون بخواید درج کنن
    شما فکر کنم 3تا ریکام بخواید طبق پست های اخیر که ازتون دیدم
    1.از درس تئوری که نمره آ داشتید
    2. با ذکر project
    3.training
    نظر منه
    موفق باشید
    میلاد خوب امضای رو پاکتو چی کار کنم؟! اون که دیگه با امضای الکترونیکی نمیشه حلش کرد./
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

میلاد خوب امضای رو پاکتو چی کار کنم؟! اون که دیگه با امضای الکترونیکی نمیشه حلش کرد./
    سلام
    بدین دانشگاه درشو مهر کنه
    ضمنا ریکام رو هم توی سربرگ دانشگاه بدید دبیر خونه چاپ کنه بعدش بفرستید به استادتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من یه سوال عجیب داشتم در مورد Recom:
    من استاد راهنمای فوق لیسانسم کلا با ایمیل مشکل داره (با اینکه تحصیل کرده فرانسه هست و به نظر باید با ایمیل کاملا آشنا باشه).
    از طرفی بعضی از دانشگاه ها فقط و فقط توصیه نامه آنلاین قبول می کنن و من مطمئنم که اگه ایمیل توصیه نامه برسه دست استادم، ایمیل رو جواب نمیده! حالا به نظر شما ضایعه که من یه ایمیلی مشابه ایمیل اصلی استادم رو درست کنم و فرم توصیه نامه آنلاین رو به همون ایمیل بفرستم و خودم پر کنم؟
    از طرفی دستم برای توصیه نامه گرفتن کاملا بستست...فقط سه نفر رو دارم که یکیش همینه (دو نفر دیگه تحصیلکرده انگلیس هستن و این چیزا رو خوب می فهمن).