صفحه 98 از 334 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یه پوزیشن اپلای کردم متاسفانه چون استادم نبود ریکام رو برام ایمیل کرد بعد منم تو سربرگ دانشگاه پرینتش کردمو فرستادم. فقط امضا نداشت دیگه! ایرادی داره؟
    محمود جان خوب با استاد هماهنگ می کردی و به جاش امصا می کردی، من یکی از استادام که دیگه خیلی بهم اطمینان داره گفت ریکام هایی رو که فرم خاصی دارن خودت امضا کن و اسکنش رو برای من میل کن تا در جریان باشم تا در ارتباط دانشگاه با من مشکلی پیش نیاد. من یکی از دوستام پارسال دقیقا موقعیت شما رو داشت که به جای استاد امضا کرد و فرستاد و بعدها مشخض شد که دانشگاه میل زده تایید گرفته و هیچ مشکلی هم پیش نیومده! مال شما رو هم صد در صد میل می زنن و از استاد تاییده می گیرن، فقط شما کاملا با استاد هماهنگ باش و مسئله ی امضا رو مطرح کن، ان شاالله هیچ مشکلی پیش نمی آد مثل این دوست ما..
    موفق باشی

Junior Member

سلام من آزاد خمینی شهر مکانیک سیالات خوندم
    6 ساله که دیگه دانشگاهم رو نرفتم میخواسم بدونم که چطوری این توصیه نامه روبگیرم در ضمن این دانشگاه امور بین الملل و اینا را نداره منم اصفهان هسم میدونم سر برگ و پاکتو اینا را هم خودم باید درست کنم کسی از بچه ها هست کمکم کنه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zoross11 نمایش پست ها
    سلام من آزاد خمینی شهر مکانیک سیالات خوندم
    6 ساله که دیگه دانشگاهم رو نرفتم میخواسم بدونم که چطوری این توصیه نامه روبگیرم در ضمن این دانشگاه امور بین الملل و اینا را نداره منم اصفهان هسم میدونم سر برگ و پاکتو اینا را هم خودم باید درست کنم کسی از بچه ها هست کمکم کنه؟
    توصیه نامه ها دو تیپ هستن...کاغذی یا on-line.....اگه آمریکا بخایین 90% on-line هستن و کافیه به استاد زنگ بزنین یا صحبت کنید و فقط به ایمیل استاد نیاز دارید...ولی اگه کاغذی باشه....باید تو سربرگ انگلیسی و با امضای استاد و و احیانا مهر انگلیسه دانشگاه نیاز هست....اگه دانشگاه سربرگ انگلیسی نداره هم که مجبوری خودت درست کنی و پاکتم باید خودت درست کنی

Junior Member

ممنون برای نروژntnuمیخام .کسی سربرگ دانشگاه خمینی شهر و روش تهیه پاکتو میدونه؟

واسه پر کردن فرم های ریکامندیشن به نظرتون مشکلی هست اگر قسمتی که از استاد خواسته شده توضیحات رو بنویسه پرینت گرفته شده باشه و قسمت های دیگه مثل جدول هایی که باید پر کنن و اطلاعات خودشون دستی پر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    واسه پر کردن فرم های ریکامندیشن به نظرتون مشکلی هست اگر قسمتی که از استاد خواسته شده توضیحات رو بنویسه پرینت گرفته شده باشه و قسمت های دیگه مثل جدول هایی که باید پر کنن و اطلاعات خودشون دستی پر بشه؟
    مشکلی نیست، منم شده که اینجوری بفرستم و در نهایت قبول کردن. البته بسته به دانشگاه هم داره که چقدر سخت گیر هست.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    فکر نکنم. ولی بهتره این کارو نکنی دیگه! یا دست کم وارونه این کار بشه. این طوری ممکنه بگن خودت نوشتی. و استاده بقیشو پر کرده!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

سلام
    ببخشید، من بعضی جاهای آمریکا که میخوام اپلای کنم، ریکامندیشناش رو نوشته که باید مستقیماً همون کسی که پُرش می کنه پُستش کنه و نوشته که غیر مستقیم توسط دانشجو نباشه لطفاً.

حالا می خواستم بپرسم این قضیه جدیه؟

بعد یه سوال دیگه هم که یه قسمتی هست معمولاً که کلمات کلیدیش اینه Wave ,Right, Family, act اون رو باید جواب مثبت بدم؟

ممنونم از پاسختون

Unhappy پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام، من یه سوال واسم پیش امده من خودم توصیه نامه رو تایپ کردمو دادم به استاد بعد نمیدونستم که استادیار و استاد نیس بعد فقط professor زده بودم بعد ایراد گرفت گفت درستش کن یه روز دیگه بیار ولی من حوصله نداشتم خودم با خودکار assistanto اضافه کردم :| به نظرتون ایراد داره؟
    بعدم این که تنبلی کرد کل اسمو ایمیلو اینارو گف خودت بنویس فقط امضا کرد بازم اشکالی هس همش تایپ بعد اینا دست نویس؟

Question پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام
    دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم برای توصیه نامه ها یک فرمت خاص داره و گفته فایلش رو دانلود کرده و پر کنید و بعد یا با پست یا با ایمیل برای ما بفرستید. انتهای فرمی که باید استاد پر کنه نوشته امضای استاد، حالا سوال من اینه که اگه قرار باشه از طریق ایمیل براشون بفرستیم باید اول فایل رو پرینت بگریم بعد استاد اون رو امضا کنه و بعد دوباره اسکن کنیم براشون بفرستیم یا همون فایل ورد رو پر کنیم و بعد با توجه به اینکه می خواییم با ایمیل بفرستیم اون رو بدون امضای استاد براشون بفرستیم ؟
    با تشکر از دوستان
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===