صفحه 99 از 334 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 3334

موضوع: مسائل و مشکلات خاص مربوط به توصیه نامه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط golis نمایش پست ها
    سلام، من یه سوال واسم پیش امده من خودم توصیه نامه رو تایپ کردمو دادم به استاد بعد نمیدونستم که استادیار و استاد نیس بعد فقط professor زده بودم بعد ایراد گرفت گفت درستش کن یه روز دیگه بیار ولی من حوصله نداشتم خودم با خودکار assistanto اضافه کردم :| به نظرتون ایراد داره؟
    بعدم این که تنبلی کرد کل اسمو ایمیلو اینارو گف خودت بنویس فقط امضا کرد بازم اشکالی هس همش تایپ بعد اینا دست نویس؟
    بله ایراد داره.. وقتی همه چی رو تایپ کردی بهتره اونم تایپ باشه.. نظمش به هم میخوره..
    بهتره دوباره اینارو به فایل اضافه کنی و کامل که شد پرینت بگیری ببری امضا کنه..

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_dr نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم برای توصیه نامه ها یک فرمت خاص داره و گفته فایلش رو دانلود کرده و پر کنید و بعد یا با پست یا با ایمیل برای ما بفرستید. انتهای فرمی که باید استاد پر کنه نوشته امضای استاد، حالا سوال من اینه که اگه قرار باشه از طریق ایمیل براشون بفرستیم باید اول فایل رو پرینت بگریم بعد استاد اون رو امضا کنه و بعد دوباره اسکن کنیم براشون بفرستیم یا همون فایل ورد رو پر کنیم و بعد با توجه به اینکه می خواییم با ایمیل بفرستیم اون رو بدون امضای استاد براشون بفرستیم ؟
    با تشکر از دوستان
    من تا حالا همچین فرمتی ندیدم.. اینطوری که احتمال تقلب خیلی زیاده..! احتمالا باید استاد با ایمیل خودش بفرسته.. دانشگاه ها خیلی رو این RL حساس هستن و هم تراز ریز نمرات قرارش میدن.. بهتره بازم چک کنید که دقیقا چیکار باید بکنید..
    اگه ورد هست باید همون رو پر کنید.. امضای استاد همون نوشتن اسم خودش به انگلیسی توی ورد حساب میشه..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_dr نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم برای توصیه نامه ها یک فرمت خاص داره و گفته فایلش رو دانلود کرده و پر کنید و بعد یا با پست یا با ایمیل برای ما بفرستید. انتهای فرمی که باید استاد پر کنه نوشته امضای استاد، حالا سوال من اینه که اگه قرار باشه از طریق ایمیل براشون بفرستیم باید اول فایل رو پرینت بگریم بعد استاد اون رو امضا کنه و بعد دوباره اسکن کنیم براشون بفرستیم یا همون فایل ورد رو پر کنیم و بعد با توجه به اینکه می خواییم با ایمیل بفرستیم اون رو بدون امضای استاد براشون بفرستیم ؟
    با تشکر از دوستان
    احتمالا استاد باید خودش ایمیل کنه....از ادمیژن سوال کنید

اگه سمت استادو به جای assistant professor بزنیم professor اشکال داری؟ بعد کلش تایپ باشه ایمیلش فقط دست نویس ایراد داره؟

پیش فرض پاسخ : مشکلات خاص در تهیه Recommendation Letter

من توصیه نامه رو تایپ کردمو دادم به استاد نمیدونستم که استادیار و استاد نیس فقط professor زده بودم بعد ایراد گرفت گفت درستش کن یه روز دیگه بیار ولی من حوصله نداشتم خودم با خودکار assistanto اضافه کردم :| به نظرتون ایراد داره؟ اصن مشکلی داره سمتش professor باشه جای assistant؟
    بعدم این که تنبلی کرد کل اسمو ایمیلو اینارو گف خودت بنویس فقط امضا کرد بازم اشکالی هس همش تایپ بعد اینا دست نویس؟

من توصیه نامه رو تایپ کردمو دادم به استاد نمیدونستم که استادیار و استاد نیس فقط professor زده بودم بعد ایراد گرفت گفت درستش کن یه روز دیگه بیار ولی من حوصله نداشتم خودم با خودکار assistanto اضافه کردم :| به نظرتون ایراد داره؟ اصن مشکلی داره سمتش professor باشه جای assistant؟
    اول اینکه professor با assistant خیلی فرق داره! professor اگر به معنای استاد دانشگاه بکار بره ایرادی نداره ولی اگر به عنوان درجه علمی بکار بره استاد تمام با استادیار خیلی فرق داره. مثلا اگه بگین dear professor! مهم نیست که طرف چه مدرکی داره ولی در ریکامندیشن چون سطح علمی استاد مورد توجه قرار میگیره باید حتما درست نوشته بشه یعنی همون assistant prof درسته.
    دوم اینکه همش تایپ شده نباشه ، اگر ریکام رو داخل پاکت دانشگاه بزارین و استاد اون پاکت رو هم امضا کنه و دانشگاه اون پاکت رو مهر کنه ایرادی نداره ولی از جهت تاثیر روانی که روی استاد خارجی میزاره کم میشه! چون یک نامه آکادمیک هست بهتر هست همش تایپ شده باشه.البته این نظر منه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    ا
    دوم اینکه همش تایپ شده نباشه ، اگر ریکام رو داخل پاکت دانشگاه بزارین و استاد اون پاکت رو هم امضا کنه و دانشگاه اون پاکت رو مهر کنه ایرادی نداره ولی از جهت تاثیر روانی که روی استاد خارجی میزاره کم میشه! چون یک نامه آکادمیک هست بهتر هست همش تایپ شده باشه.البته این نظر منه!
    مرسی از پاسختون، دانشگاه ما اصن نمیدونستن پاکت چیه منم پاکته معمولی گرفتم دادم استاد امضا کرد روشو فقط بازم ایراد داره؟

اگه سمت استادو به جای assistant professor بزنیم professor اشکال داری؟ بعد کلش تایپ باشه ایمیلش فقط دست نویس ایراد داره؟
    Assistant Professor که فکر کنم سمتش تو دانشگاه هست، اما Professor خالی یه جورایی مدرکش میشه اما سمتشون میتونه فقط استاد دانشگاه باشه ( Lecturer ). مطمئن نیستم.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

مرسی از پاسختون، دانشگاه ما اصن نمیدونستن پاکت چیه منم پاکته معمولی گرفتم دادم استاد امضا کرد روشو فقط بازم ایراد داره؟
    ببین اگه می تونی از دانشگاه بخواه تا محل باز شدن پاکت رو مهر کنه. معمولا دانشگاه ها مهر انگلیسی دارن و باید بگردی ببینی این مهر تو کدوم بخش دانشگاه تون هست. بهتره مهر بزنی چون همه این کارو می کنن ولی اگر نبود ایرادی نداره ولی استاد حتما پاکت رو امضا کنه و درست روی امضای استاد و محل باز شدن پاکت چسب بزنین!

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من تهران جنوب برق می خونم و ریکام احتیاج دارم، یکی از دوستانم من رو به یک آقای دکتری معرفی کرده که پست دکترا از چین داره و لیسانس و فوقش رو هم به ترتیب از امیرکبیر و علم و صنعت گرفته. 40 تا مقاله داره که 10 تا ieee هست و ... خلاصه رزومه ی خیلی خوبی داره! فقط مشکل اینه که ایمیل آکادمیک مال یک دانشگاه ناشناخته به اسم دانشگاه مازیار رو داره که تو شمال هست!!! اسم این دانشگاه جزو 12.000 تای webometric هم نیست !! حالا اگر از ایشون یک recomm خوب بگیرم با ایمیل این دانشگاه ناشناخته ارزشی داره یا بهتره اصلا رو نندازم؟؟؟؟! اگر ارزش داره، با توجه به رزومه ی استاد چه قدر می تونه تو پروسه ی اخذ پذیرش کمکم کنه؟؟
    از دوستان با تجربه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند.
    متشکرم