صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 170

موضوع: I-20 با پست DHL به مقصد تهران

پیش فرض پاسخ : I-20 با پست DHL به مقصد تهران

سلام،

برای من هم همین امروز برگشت آمریکا. منشی گفت یه آدرس خارج ایران بدید. آیا فقط از آمریکا به ایران مشکل داره یا از همه جا به ایران مشکل داره؟ چون در این صورت باید یکی دستی بیاره از یه جایی در اروپا مثلا!!!

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

خب با این اوصاف سوال جدیدی برام ایجاد شد که مربوط به این تاپیک (I20) نیست ولی همینجا مطرح میکنم:

1- خیلی از نتایج پذیرشم با نامه میاد (ظاهرا ایمیلی نیستند). اصلا نمیدونم از چه طریق قراره بفرستند. آیا اینها هم با مشکل مواجه میشه؟ اگر این طور باشه حتی نمیدونم قبول شدم یا رد! ایمیل هم میزنم به اونها میگن ما اینجوری جواب نمیدیم. بعضی ها هم اصلا جواب ایمیل نمیدن. چند تا هم هیچ ایمیلی نگذاشتن تو سایتشون که بتونم ایمیل بزنم! یعنی حتی نمیتونم ایمیل بزنم که بگم به جای دیگه ای در خارج از ایران بفرستند.

2- UPS چیه؟ ندیدم این courier باشه. همون پست معمولی آمریکاست که طول میکشه رسیدنش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    خب با این اوصاف سوال جدیدی برام ایجاد شد که مربوط به این تاپیک (I20) نیست ولی همینجا مطرح میکنم:

1- خیلی از نتایج پذیرشم با نامه میاد (ظاهرا ایمیلی نیستند). اصلا نمیدونم از چه طریق قراره بفرستند. آیا اینها هم با مشکل مواجه میشه؟ اگر این طور باشه حتی نمیدونم قبول شدم یا رد! ایمیل هم میزنم به اونها میگن ما اینجوری جواب نمیدیم. بعضی ها هم اصلا جواب ایمیل نمیدن. چند تا هم هیچ ایمیلی نگذاشتن تو سایتشون که بتونم ایمیل بزنم! یعنی حتی نمیتونم ایمیل بزنم که بگم به جای دیگه ای در خارج از ایران بفرستند.

2- UPS چیه؟ ندیدم این courier باشه. همون پست معمولی آمریکاست که طول میکشه رسیدنش؟
    1- نتایج پذیرش من با نامه هم دستم رسیده و فقط 3-4 هفته تو راه بوده.اما شما حتماً تلفنی نتایج رو از GRADUATE ADVISER ها بپرسید.حتماً اگر شرایط غیر عادی ایرانی ها رو توضیح بدین جوابتون رو می دن.من امتحان کردم و جواب دادن.تاثیر تلفنی پیگیری کردن خیلی خیلی زیاده.

2-UPS بزرگترین COURIER دنیا و 100% آمریکایی ست.اما وقتی dhl تحریم شده UPS که معلوم الحال است!
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    سلام،

برای من هم همین امروز برگشت آمریکا. منشی گفت یه آدرس خارج ایران بدید. آیا فقط از آمریکا به ایران مشکل داره یا از همه جا به ایران مشکل داره؟ چون در این صورت باید یکی دستی بیاره از یه جایی در اروپا مثلا!!!
    بچه ها این سوال منم هست.می تونم آدرس خواهرم در انگلیس رو بدم اون برام بفرسته؟واقعاً که هر دم از این باغ بری می رسد!!!
    Before the Dawn

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    ممنون. آیا پست معمولی آمریکا (همون که 3، 4 هفته میرسونه) اون هم تحریمه؟ (= فاجعه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    ممنون. آیا پست معمولی آمریکا (همون که 3، 4 هفته میرسونه) اون هم تحریمه؟ (= فاجعه)
    نه اون رو فکر نمی کنم چون من تعداد زیادی نامه ازش گرفتم که همین آخریش هفته پیش سه شنبه بود.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نه اون رو فکر نمی کنم چون من تعداد زیادی نامه ازش گرفتم که همین آخریش هفته پیش سه شنبه بود.
    درود؛ نه USPS هنوز مشکلی نداره ولی... وقتی داخل ایران میرسه میدن به دست پست ایران و... دانشکده ای برای من 5مارچ نامه فرستاد و دقیقا 5آپریل به دست من رسید ... جالب تر اینکه نامه به طرزی وحشیانه پاره شده بود در ضمن امکان پیگیری هم وجود نداره و میان میندازند دم در خونه شما و میرن حتی زنگ درب منزلتون هم نمی زنند.
    دیشب فامیل بنده با دعوا و اعصابی داغون مدارک منو از پست dhl واقع در California Irvine گرفت.... اون هم بعد از 1هفته سردرگمی ... کلی تلفن زد به گمرک آمریکا و فرمانداری و حتی دفتر کنگره تا آخر فهمید که این کار را شرکت DHL سرخود انجام داده نمیدنم چرا ولی یادمه TNT هم میگفت که ما بسته ای از آمریکا به ایران نمیفرستیم... جالبترین قسمتش اینه که حتی DHL پست غیر مستقیم به ایران با این شرکت را هم تحریم کرده مثلا از آمریکا به کانادا و سپس به ایران ....
    شرمنده ولی من دیگه به غیر از اینکه کسی از آمریکا مدارک را مستقیم به ایران بیاره راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه...
    امیدوارم دوستان در حال تحصیل در خارج از کشور راه حلی برای این مشکل در این تاپیک مطرح کنند.
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    جالبترین قسمتش اینه که حتی DHL پست غیر مستقیم به ایران با این شرکت را هم تحریم کرده مثلا از آمریکا به کانادا و سپس به ایران ....
    این رو از کجا می دونید؟مثلاً من اگر I20 رو بگم برای خواهرم در انگلیس بفرستن و ایشون مجدداً برای من پست کنه آیا امکان پذیر نیست؟
    یکی از فواید اپلای اینه که مغز آدم مثل ساعت کار می کنه چون هر لحظه یه چیز محیر العقول اتفاق می افته!!!
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

این رو از کجا می دونید؟مثلاً من اگر I20 رو بگم برای خواهرم در انگلیس بفرستن و ایشون مجدداً برای من پست کنه آیا امکان پذیر نیست؟
    یکی از فواید اپلای اینه که مغز آدم مثل ساعت کار می کنه چون هر لحظه یه چیز محیر العقول اتفاق می افته!!!
    دوست عزیزم.. حاضرم قسم بخورم که من دیروز این جمله را در لینک زیر دیدم ولی الان نیست !!! ای کاش اون صفحه را save می کردم... من قصد شایعه پراکنی ندارم... اگر لطف کنید و از خواهر محترمتون بپرسید که ایشون امروز از DHL اونجا بپرسند خیلی ممنون میشم ... چون در این صورت من هم همین کار را انجام میدم چون دوستان زیادی در اروپا دارم.

با سپاس و پوزش رسمی از همگی دوستانم که ارسال من باعث استرس آنها شد... ارادتمند شما..بهروز

http://www.dhl-usa.com/CustServ/EmbargoedCountries.asp
    ویرایش توسط h.behrouz : April 9th, 2010 در ساعت 09:37 AM
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    دوست عزیزم.. حاضرم قسم بخورم که من دیروز این جمله را در لینک زیر دیدم ولی الان نیست !!! ای کاش اون صفحه را save می کردم... من قصد شایعه پراکنی ندارم... اگر لطف کنید و از خواهر محترمتون بپرسید که ایشون امروز از DHL اونجا بپرسند خیلی ممنون میشم ... چون در این صورت من هم همین کار را انجام میدم چون دوستان زیادی در اروپا دارم.

با سپاس و پوزش رسمی از همگی دوستانم که ارسال من باعث استرس آنها شد... ارادتمند شما..بهروز

http://www.dhl-usa.com/CustServ/EmbargoedCountries.asp
    چرا عذرخواهی؟!اتفاقاً پست هاتون بسیار به جا و به موقع بود چون باعث میشه ما با دقت بیشتری همه چیزو زیر نظر بگیریم.استرس هم جزئی از زندگی روزانه ما شده...من از خواهرم می پرسم و اینجا می نویسم.فقط خدا عاقبت همه ما رو به خیر کنه.
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)