نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: RA-tuition

پیش فرض RA-tuition

سلام به دوستان گلم
    من امروز یک نامه برای فاندم گرفتم . گفتن که من RA هستم با ماهی 1100 دلار اما نمی دونم که ایا با این فاند باید شهریه من هم پرداخت بشه یا این که اونها یک ایمیل برای waive کردن من باید جداگانه بزنن. مسئله دوم این که این اگه قرار باشه شهریه من waive بشه ایا استاده باید برام پول بده یا این که یک نامه میده خود دانشگاه دیگه پول از ما نمی گیره؟ والا ما تا همین الانم 100 تا ایمیل زدیم تا این چندر غاز و گرفتیم نمی دونم اگه پولش کم باشه یا پول شهریه من رو نداده باشن دیگه چی کار بکنم. خوب اگه استاد لازم نیست بابت شهریه پول بده تا waive کنن برای من خوب بدن بریم دیگه؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : RA-tuition

Congrats!
    if the letter that you have received is from a school in the US then it means that you won't have t pay the tuition and that $1100 is for your living expenses. your advisor will pay the tuition for you since you will be a RA; but if it's from a school in Canada the situation wil be totally different

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinaser
    سلام به دوستان گلم
    من امروز یک نامه برای فاندم گرفتم . گفتن که من RA هستم با ماهی 1100 دلار اما نمی دونم که ایا با این فاند باید شهریه من هم پرداخت بشه یا این که اونها یک ایمیل برای waive کردن من باید جداگانه بزنن. مسئله دوم این که این اگه قرار باشه شهریه من waive بشه ایا استاده باید برام پول بده یا این که یک نامه میده خود دانشگاه دیگه پول از ما نمی گیره؟ والا ما تا همین الانم 100 تا ایمیل زدیم تا این چندر غاز و گرفتیم نمی دونم اگه پولش کم باشه یا پول شهریه من رو نداده باشن دیگه چی کار بکنم. خوب اگه استاد لازم نیست بابت شهریه پول بده تا waive کنن برای من خوب بدن بریم دیگه؟
    first of congartulation both for ur admission and your success in receiving fund, I have a question,could u please tell me finally how u succeed to receive financial help? after contacting with professors? I have an admission from a good univesrity in US but without any fund till now. I like to study at this unive even with partial fund but I have found no way toward it!!!help me!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mirehei
    [...] but if it's from a school in Canada the situation wil be totally different
    میشه بگین چه فرقهایی داره؟

Junior Member

توی نامه ای که برای من اومده بود جداگانه نوشته بود که your tuition and fees will be waived for the entire year ممکنه شما partial fund گرفته باشید

سلام
    بعضی از دانشگاهها یه قانونی دارن که اونایی که assistanship می گیرن automaticly از پرداخت شهریه معاف می شن ایشاله دانشگاه شما از اونا باشه.اینو از تو سایتاشون معمولان میشه فهمید.سر در نیووردی یه میل بزن دیگه.موفق باشی

مرسی از راهنمایی هاتون . ماشاالله این جا چقدر صحبت ها زد و نغیز هست. من خودم از منش پرسیدم که جریان چه جوری اما چون جمعه شب بودش دیگه یارو فرصت نکرد جواب بده . و حالا من این 2 روز تعطیلی رو باید برم توی خماریش. در مورد این که چقدر طول کشید تا همین چندرغاز رو بگیرم باید بگم اولا" سعی کنید با اون استادی که باهاش در تماس بودید ازش خواهش کنید و برید توی مخش اگر کسی رو نمی شناسید که لیست استاد ها رو بگیرد و به چند تا شون email بزنید. در نهایت به خدا توکل کنید مطمئن باشید که اونی که خیر و صلاحتون هست بهتون میده.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

کسایی که فاند دارن (مخصوصا از دانشگاههای آمریکا) معمولا از پرداخت شهریه و حتی در بعضی حالتها پول واحدها و بیمه، معاف میشن. معمولا این موضوع تو نامه پذیرش میاد. با این حال حتما باید بپرسید ولی اگه full fund باشید مشکلی نخواهید داشت
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ee iust

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    کسایی که فاند دارن (مخصوصا از دانشگاههای آمریکا) معمولا از پرداخت شهریه و حتی در بعضی حالتها پول واحدها و بیمه، معاف میشن. معمولا این موضوع تو نامه پذیرش میاد. با این حال حتما باید بپرسید ولی اگه full fund باشید مشکلی نخواهید داشت
    اقا یه سوال الان تو نتایج پدیرش یکی زده 70000 دلار یکی زده 25000 یکی زده 50000 الان اینا چی هستن ؟ علاوه بر هزینه دانشگاس اضافیه یا اول هزینه ازش کم میشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m4_s4 نمایش پست ها
    اقا یه سوال الان تو نتایج پدیرش یکی زده 70000 دلار یکی زده 25000 یکی زده 50000 الان اینا چی هستن ؟ علاوه بر هزینه دانشگاس اضافیه یا اول هزینه ازش کم میشه ؟
    اونهایی که 70 و 50 هزار دلارند پول شهریه هم جزو همین مبلغ حساب شده یعنی مثلا ممکنه 45 هزار دلارش برای شهریه بره. هر فاندی یک جوره و نمیشه بطور کلی گفت. در نامه فاندتون معمول توضیح میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)