صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117

موضوع: گران شدن شهریه دانشگاهای مالزی

پیش فرض پاسخ : گران شدن شهریه دانشگاهای مالزی

این پست واقعا یکی از پست هایی هست که متاسفانه سطح پایین تحصیلات چه در بین اساتید و چه در بین دانشجویان در مالزی رو نشون میده. دوستان گول اینگونه حرفها رو نخورید و بدونید قطعا سطح تحصیلات در دانشگاهای مالزی پایین تر از ایران هست. تمامی دوستانی که در مالزی هستن به این قضیه واقف هستن و وجود نوعی دیدگاه محافظه کارانه در رابطه با اینده شون در ایران باعث میشه این حقایق رو کتمان کنند یا کمرنگ جلوه بدن.
    یه نکته در رابطه با اساتید مالایی بگم : اونایی که در انگلیس درس خوندن به شدت بی سوادتر از اساتیدی که در امریکا درس خوندن هستن. و دلیلش هم مستعمره بودن مالزی و اینکه انگلیس فقط یه مدرک میده دست اینا که برن مملکتشون به چهار تا عرب که برای سرگرمی اومدن اینجا درس بدن. دوستان عزیز خلاصه کلام : مالزی جایی نیست که شما تصورش رو میکنید !!!
    من واقعیت رو گفتم بر اساس تجربه ای که داشتم و حرفهایی که دانشجویان ایرانی از دانشگاهاشون مطرح میکردند تازگی ها افرادی پیدا میشند که حتی رنک های بین الملل هم قبول ندارن و میگن هر چی من میگم من مالایی نیستم که طرفداری کنم ولی مطمئنم شما یه خاطره تلخی از مالزی داری که اسفند رو آتیش میشی در هرصورت سعی نکن یک طرفه به قاضی بری

من نگفتم سطح علمی مالزی، هم سطح اروپا یا آمریکا هست ولی میدونم که از سطح علمی بسیاری از دانشگاه های ایرانم بیشتر و بهتره میخوای باور کنی برو دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی های کشور رو یک تاب بخور میفهمی؛

تو یک مدرک از دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی برای پذیرش بفرست واسه یه دانشگاه آلمانی یک مدرک هم از همون دانشگاه مالزیایی که میگی سطح سوادش پایین هست و بیسوادن بفرست دوباره واسه همون دانشگاه ببین جوابش چی میاد )

مالزی با وجود ایرانیا اباد شد وبا بازگشت عظیم ایرانی ها به سرعت داره تخریب میشه!!!
    رنکینگ اکثر دانشگاهای مالزی داره افت میکنه
    اگه ایرانیها نبودن آباد نمیشد ؟ خوب شد گفتی ها میگم سوئدم که اینقدر آباده نکنه کار یکصد هزار ایرانی هست که اونجان ؟ یا مثلا لس آنجلس چی ؟ اونم کار ایرانیاست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    این پست واقعا یکی از پست هایی هست که متاسفانه سطح پایین تحصیلات چه در بین اساتید و چه در بین دانشجویان در مالزی رو نشون میده. دوستان گول اینگونه حرفها رو نخورید و بدونید قطعا سطح تحصیلات در دانشگاهای مالزی پایین تر از ایران هست. تمامی دوستانی که در مالزی هستن به این قضیه واقف هستن و وجود نوعی دیدگاه محافظه کارانه در رابطه با اینده شون در ایران باعث میشه این حقایق رو کتمان کنند یا کمرنگ جلوه بدن.
    یه نکته در رابطه با اساتید مالایی بگم : اونایی که در انگلیس درس خوندن به شدت بی سوادتر از اساتیدی که در امریکا درس خوندن هستن. و دلیلش هم مستعمره بودن مالزی و اینکه انگلیس فقط یه مدرک میده دست اینا که برن مملکتشون به چهار تا عرب که برای سرگرمی اومدن اینجا درس بدن. دوستان عزیز خلاصه کلام : مالزی جایی نیست که شما تصورش رو میکنید !!!
    دوست عزیز
    شما که از سطح سود بالاای برخوردار هستی‌ چرا اینطوری کامنت میذاری.من خودم خواهرم فارغو تحصیل دانشگاه تهران هستند و دانشگاهupm مشغول به تحصیل،خودشون و اکثر دوستانشون که ایرانی‌ هستن از آمریکا برای پست دکترا بورس گرفتن.نه تنها ایشون بلکه تمامی دوستانشون که از بهترین دانشگاههای ایران فارغو تحصیل شدن سطح دانشگاههای خوب مالزیو بهتر از بهترین دانشگاههای ایران می‌دونن.شما فقط کافی‌ یه زحمت بکشی یه سر به رنکینگ‌ها بزنی‌ خودتون متوجه میشید که اختلاف از زمین تا آسمونه.فقط اینو گفتم که بدونید خیلی‌ از بچهای تاپ ایرانی‌ مشغول به تحصیلان در مالزی و شما باز اگه یه گریزی بزنی‌ تو اینترنت به خوبی‌ دستت میاد که واقعا در سطح عالی‌ کار می‌کنن به خصوص در مقطع دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA, MS Computer Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    فهمیدن چه شکری خوردن !
    تنها نکته مثبت مالزی همین پایین بودن شهریه هاش بود که متاسفانه دیگه وجود نداره.
    مالزی با وجود ایرانیا اباد شد وبا بازگشت عظیم ایرانی ها به سرعت داره تخریب میشه!!!
    رنکینگ اکثر دانشگاهای مالزی داره افت میکنه
    عجب ! عجب ! شگفتا ! یاد حرف یک بنده خدایی افتادم که پارسال می گفت از وقتی گوگل و جی میل رو در ایران ***** کردند بنده خدا گوگل داره روزی چند صد میلیون دلار ضرر می ده !

آدم این پست ها رو می خونه از یک طرف خنده اش می گیره و از یک طرف هم عصبانی می شه وقتی پست های یک سری بنده خدا را می بینه که آمدند اینجا مثلا راهنمایی بگیرند و چه جواب هایی گرفته اند ! با آینده و زندگی مردم بازی نکنید ! وضعیتی داریم ! من حساب کاربریم را یا می بندم یا پسوردم رو عوض می کنم یکجوری که یادم نیاد ! اعصاب می خواد این جا پرسه زدن !!!

دوستان عزیز اگه در حدی هستی که با این دلار از پس هزینه آمریکا یا انگلیس بر میای بفرما برو اگر نه که مالزی بهترین گزینه هست باز هم با وجود افزایش شهریه از خیلی جاها بهتر و به صرفه تر هست . هرکس منکر این قضیه هست براش دلیل منطقی میارم
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

سلام،
    با تحقیقاتی که کردم،تحصیل در آمریکا و انگلیس که عملا" بدون فاند نمی شه مگر اینکه خوب مشکل پول و اینا نداشته باشی.ولی ایتالیا و اسپانیا حتی اگر فاند نداشته باشی خیلی شهریه هاشون ارزونه نهایتا"1000 یورو ولی کمتره.خوب هزینه زندگی هم که اروپاست به هر حال،ماهی 700 یورو لازمه.البته من خودم واسه دکتری مالزی اقدام کردم.نمی دونم،به خیلی از شرایط بستگی داره انتخاب محل تحصیل.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

دوستان گرامی تقاضامندم بحث رو در راستای عنوان تاپیک جلو ببرید.در صورت سوال در خصوص دیگر کشورها و یا بررسی دیگر کشورها انها را در تاپیک های مرتبط به خود مطرح فرمایید.

باتشکر
    ویرایش توسط Eithan989 : June 13th, 2013 در ساعت 11:59 AM
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh,Teran Univ

سلام
    آیا مالزی دانشگاه رایگان داره برای لیسانس؟
    تورو خدا زود جواب بدین اگه کسی میدونه

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)