صفحه 701 از 702 نخستنخست ... 201601651691692693694695696697698699700701702 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,001 تا 7,010 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    شما اتاند دارید؟
    چون الان فقط به دوستانی که اتاند داشتن دارن زنگ میزنن و قرار مصاحبه تلفنی میزارن
    آره.حدود3ماه پیش برام نامه اومد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس الكترونيك

نقل قول نوشته اصلی توسط reza206 نمایش پست ها
    بچه ها دیروز حدود ساعت 6 عصر یک خانمی از اداره مهاجرت کبک به گوشی موبایل من زنگ زد و گفت خانم (فامیلیش یادم رفت) هستم و لطفا اگر در منزل هستید یک شماره ثابت به من بدید و تمام مدارک مهاجرتیتون را اماده کنید که با شما در مورد پروندتون صحبت کنم و من شماره را دادم و گفت نیم ساعت دیگه زنگ میزنم. درست سرهمون نیم ساعت زنگ زد و سوالهایی از آدرس و کدپستی و فایل نامبر پرسید و گفت که شما باید مصاحبه تلفنی بدید و 3 تاریخ به من داد و گفت یک نفر به شما در این تاریخ زنگ میزنه برای مصاحبه تلفنی سنجش سطح فرانسه و من تاریخ 2 هفته دیگه را تایید کردم.
    بچه ها کسی میدونه چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
    کسی تجربه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با من هم تماس گرفتند و قرار مصاحبه تلفنی گذاشتند.لطفا اگر از دوستان اینجا کسی این مصاحبه رو پشت سر گذاشته از تجربه اش برامون بگه. آیا مثل مصاحبه حضوریه؟تلفنی فکر کنم کار خیلی سخت تر باشه.
    فايل نامبر:22 دسامبر2011 رشته12 امتیازی جدید (صفر امتیازي قدیم!) دريافت نامه آپديت juin 2015 - ارسال آپديت و افزودن همسر SEP2015 -ثبت تغييرات و نامه انتظار مجدد NOV2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه MAI2016 - آپدیت مجددو افزودن فرزندFEB2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MZR نمایش پست ها
    با من هم تماس گرفتند و قرار مصاحبه تلفنی گذاشتند.لطفا اگر از دوستان اینجا کسی این مصاحبه رو پشت سر گذاشته از تجربه اش برامون بگه. آیا مثل مصاحبه حضوریه؟تلفنی فکر کنم کار خیلی سخت تر باشه.
    بچه ها یعنی اینجا کسی نیست و یا کسی را سراغ ندارید که این مصاحبه را گذرونده باشه؟؟؟؟؟
    کسی این 7 نفر که میگن مصاحبه داشتن نمیشناسه؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shameakhar نمایش پست ها
    سلام نگران نباشيد ،
    من تا الان ٧ نفر رو سراغ دارم كه طي يك هفته گذشته مصاحبه داشتن و قبول شدن، اگر دوستان لينك تلگرام رو لطف كنن بفرستن اونجا ميتوني پيگيري كني ،
    ببخشید، من چجوری میتونم بایکی ازاین7نفر درارتباط باشم؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shameakhar نمایش پست ها
    سلام نگران نباشيد ،
    من تا الان ٧ نفر رو سراغ دارم كه طي يك هفته گذشته مصاحبه داشتن و قبول شدن، اگر دوستان لينك تلگرام رو لطف كنن بفرستن اونجا ميتوني پيگيري كني ،

من هم روز 3 شنبه مصاحبه دارم.من چجوری میتونم بایکی ازاین7نفر درارتباط باشم؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کمک کنید

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza206 نمایش پست ها
    من هم روز 3 شنبه مصاحبه دارم.من چجوری میتونم بایکی ازاین7نفر درارتباط باشم؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کمک کنید
    سلام آقا رضا، به نظر میاد کمی استرس دارید که طبیعی هم هست. پیشنهاد میکنم فرانسه هر چقدر بلدید مرور کنید و سعی کنید موضوعاتی که به مصاحبه مربوط میشه رو برای خودتون تمرین کنید. بدترین حالت (زبانم لال) رد شدن هست. آیا دنیا به آخر میرسه؟ قانون 90-10 یادت نره. تو سعی کن 90 تای خودت رو انجام بدی.10 تای دیگش هم که دست من و شما نیست، به خدا بسپر. دلم روشنه . همینجا خبر OK شدن رو به ما بده. یادتون نره.
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    سلام آقا رضا، به نظر میاد کمی استرس دارید که طبیعی هم هست. پیشنهاد میکنم فرانسه هر چقدر بلدید مرور کنید و سعی کنید موضوعاتی که به مصاحبه مربوط میشه رو برای خودتون تمرین کنید. بدترین حالت (زبانم لال) رد شدن هست. آیا دنیا به آخر میرسه؟ قانون 90-10 یادت نره. تو سعی کن 90 تای خودت رو انجام بدی.10 تای دیگش هم که دست من و شما نیست، به خدا بسپر. دلم روشنه . همینجا خبر OK شدن رو به ما بده. یادتون نره.
    ممنون.شمالطف دارید.خدا از زبونتون بشنوه
    انشالله
    ولی اگر کسی باشه که تجربه مصاحبه تلفنیش را بذاره خوبه

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

باسلام، من امتحان کردم درسته لینکش. دوباره سعی کن. البته من از open web telegram استفاده کردم.
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

Junior Member

با سلام و احترام
    هفته ی پیش با من هم تماس گرفتند و واسه ی 3شنبه 9 may وقت مصاحبه تلفنی دادند.به نظرم زمانش خیلی کمه و من خیلی استرس دارم. لطفا اگر کسی اطلاعاتی درباره ی این مصاحبه های تلفنی اخیر داره با من در میون بزاره

ممنون میشم اگه لینک تلگرام رو در اختیار من هم قرار بدید که با هم کار کنیم آخه من مدرس زبان فرانسه هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط anahitafr نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    هفته ی پیش با من هم تماس گرفتند و واسه ی 3شنبه 9 may وقت مصاحبه تلفنی دادند.به نظرم زمانش خیلی کمه و من خیلی استرس دارم. لطفا اگر کسی اطلاعاتی درباره ی این مصاحبه های تلفنی اخیر داره با من در میون بزاره

ممنون میشم اگه لینک تلگرام رو در اختیار من هم قرار بدید که با هم کار کنیم آخه من مدرس زبان فرانسه هستم
    سلام دوست عزیز شما پرونده چه سالی هستید؟
    مهندسی کامپیوتر فوق لیسانس هوش مصنوعی همسر مهندسی کامپیوتر لیسانس دارای یک فرزند و 8 سال سابقه کار بعد از فارغ التحصیلی بدون مدرک فرانسه تاریخ ارسال مدارک: 2014/03/16تاریخ دریافت فایل نامبر به صورت پستی: 2014/08/06

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)