صفحه 146 از 702 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک - اصول مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:

1- تاریخ مصاحبه ما 21 بهمن(10 فوریه) هست، کسی تو اون تاریخ مصاحبه داره؟؟؟؟؟؟؟؟

2- از اونجاییکه همیشه در تعطیلات به سر می بریم من فکر نمیکنم سوءپشینه مون آماده بشه میشه در سوریه فقط پول را واریز کنیم و بعد که برگشتیم تهران مدارک را پست کنیم یا نه؟

3- سقارش یا راهنمایی هم برام داشتین ممنون میشم بگین

4- برام دعا کنید دوستای خوبم

به به . به سلامتی .
    اگه می خوای قبول شی ، خودت رو از الان قبول شده بدون و برنامه های بعد از قبولیت رو آماده کن .
    یه جورایی ، صدای پرینت شدن برگه ی CSQ رو از الان بشنو و ببین .
    یه چیزی رو بهت بگم . فقط می خوانت اونجا ببینن که وضعیت اعتماد به نفست در چه حاله .
    برای همین شروع می کنن به زمین و زمان و زندگیت گیر دادن و ایراد گرفتن که اعتماد به نفست رو به مرحله ی آزمون بزارن و ببینن چطوری می تونی خودت رو از شرایط خفن نجات بدی.
    مسلط بودن به خود و ریلکس بودن رمز موفقیت اونجاست .
    کسایی که هول می شن و تته پته می کنن یا گریه می کنن ، رد می شن . این رو هم یادت باشه که اونها به ما نیاز دارن . درسته که ما هم خیلی دوست
    داریم بریم اون طرف ولی بیش از این داستان ، اونها به ما نیازدارند .
    من یاد گرفتن گواهینامه ام افتادم .
    اون موقع مثل الان گواهینامه ی 100 هزار تومانی آبکی نبود .
    رس آدم رو می کشیدن .
    شروع که می کردی ، افسر می گفت بزن یک حرکت کن . هنوز یک پر نشده بود می گفت برو دو . دنده مرده بود می گفت برو سه .
    خط ممتد رو می گفت دور بزن . من رو انقدر حول کرد که به گفته ی خودش زدم دنده 3 توی سرپایینی . و نهایتا ردم کرد . چون من باید رانندگی اصولی خودم رو می کردم و
    نباید با دستورات افسر حول می شدم و نباید هر چی اون می گفت رو انجام می دادم .
    ولی این رو می خوام بگم که نباید حول شد و باید طبق منطق خودت و دلایل خودت دونه دونه توجیهش کنی .
    اونها برعکس بعضی ها ،فهمیدن و می دونن که نیروی جوان تحصیل کرده ی پر انرژی ، یعنی چی و چه سرمایه ای هست . حالا دارن دست چین می کنن . خوب ؟
    یه دو روز هم جلوتر اونجا باش . برو سفارت رو ببین . بانکی که بعدش باید بری برای بقیه ی کارها برو یه سر بزن.
    و شب قبل مصاحبه هم زود بخواب . صبحونه ی توپ هم بخور که مغزت حسابی رو فرم باشه.
    تمام اصل مدارکت رو هم به ترتیب و منظم و مرتب توی پوشه های پلاستیکی ، بزار توی یه کلاسور و اونجا هر چی رو خواست ورق بزن و بهش بده.
    ولی وقتی برگشتی بیا و تمام داستان رو با جزییات کامل برامون بازگو کن .
    پیروز باشی .

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

2- از اونجاییکه همیشه در تعطیلات به سر می بریم من فکر نمیکنم سوءپشینه مون آماده بشه میشه در سوریه فقط پول را واریز کنیم و بعد که برگشتیم تهران مدارک را پست کنیم یا نه؟

دوست عزیز من هم 20 بهمن مصاحبه دارم.براتون ارزوی موفقیت می کنم.با اعتماد به نفس حتما قبول خواهید شد.

Senior Member

بچه ها کسی توی این هفته مصاحبه داره ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

اگر سوئ پیشینه حاضر نشد حتما پول رو واریز کنید و می تونید بعدا مدارک رو پست کنید
    اصل مدارک، نامه آموزشگاه زبان، سرچهای کاری ،سرچ خونه ، اطلاعات در مورد کبک و کانادا و جزوه apprendre le quebec رو هم با خودتون ببرین
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

در مورد مهندسین عزیزی که میرن برای مصاحبه داشتم برای یکی از دوستان دنبال لینک دستورالعمل نحوه عضویت در انجمن مهندسین کبک می گشتم که دیدم دستورالعمل در سپتامبر 2010 بازنگری شده و در اکتبر 2010 منتشر شده و نکته جالبش هم اینه که مدت 3 سال رو برای طول پروسه از روی فلو چارتش برداشته ولی در متن هست و تازه یه شرط هم داره که برای درخواست ثبت نام در تابلو نیاز به 6 ماه سابقه کار برای فارغ التحصیلین کبکی و 5 سال سابقه کار برای فارغ التحصیلین خارج از کبک الزامیه ( Étape 8 – Expérience en génie) دوستان لطفا مطالعه کنن و نظر بدن
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی-دانشگاه دولتی یزد

سلام
    دقیقا 20 روز دیگه به مصاحبم مونده برام دعا کنید
    دو تا سوال داشتم.
    1.من برای نمره 6 و7 از معلم فرانسم چند ساعت نامه بگیرم ؟
    2.من 2 سال و 4 ماه اول پارت تایم(بدون بیمه) 2 سال و 9 ماه با بیمه واز اردیبهشت تا الان یعنی 10 ماه آخر پارت تایم(بدون بیمه) هستم که اگه حساب بشه من 8 امتیاز کامل کارو میگیرم .از تمام این دوران هام فیش حقوقی و سابقه کار دارم(همه از یه شرکت).دفترچه بیمه هم دارم. از اون مدتی که بیمه بودم از بیمه سابقه گرفتم اما نمی خوام اونا ببرم.با این شرایط پیچیده و مدارکی که دارم به نظر شما افیسر چه احساسی پیدا می کنه؟
    می تونم فقط فیش حقوقی و سابقه ودفترچه بیمه رو بدم و دیگه نخواد گیر بده؟
    ممنونم از همه شماها و ضمنا تبریک بابت قبول شده ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh1982 نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا 20 روز دیگه به مصاحبم مونده برام دعا کنید
    دو تا سوال داشتم.
    1.من برای نمره 6 و7 از معلم فرانسم چند ساعت نامه بگیرم ؟
    2.من 2 سال و 4 ماه اول پارت تایم(بدون بیمه) 2 سال و 9 ماه با بیمه واز اردیبهشت تا الان یعنی 10 ماه آخر پارت تایم(بدون بیمه) هستم که اگه حساب بشه من 8 امتیاز کامل کارو میگیرم .از تمام این دوران هام فیش حقوقی و سابقه کار دارم(همه از یه شرکت).دفترچه بیمه هم دارم. از اون مدتی که بیمه بودم از بیمه سابقه گرفتم اما نمی خوام اونا ببرم.با این شرایط پیچیده و مدارکی که دارم به نظر شما افیسر چه احساسی پیدا می کنه؟
    می تونم فقط فیش حقوقی و سابقه ودفترچه بیمه رو بدم و دیگه نخواد گیر بده؟
    ممنونم از همه شماها و ضمنا تبریک بابت قبول شده ها
    وضعیت من هم دقیقا مشابه شماست.منم سابقه بیمه ام 2.5 سال هستش ولی فیش حقوقی و دفترچه بیمه و همچنین سابق بیمه رو با خودم میبرم ولی فقط می خوام فیش و دفترچه رو ارائه بدم.شما هم نگران نباشید.همینا کافیست.

ظاهرا اقای سیمون فارست مهربون هم به افیسرها اضافه شدند.دیروز یکی از دوستان با ایشون مصاحبه داشت و قبول شد.

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

[QUOTE=ebi.ebrahimi;374826]به به . به سلامتی .
    اگه می خوای قبول شی ، خودت رو از الان قبول شده بدون و برنامه های بعد از قبولیت رو آماده کن .
    یه جورایی ، صدای پرینت شدن برگه ی CSQ رو از الان بشنو و ببین .
    یه چیزی رو بهت بگم . فقط می خوانت اونجا ببینن که وضعیت اعتماد به نفست در چه حاله .

سلام دوست خوبم
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی هاتون خیلی خیلی دلنشین و دلگرم کننده بود.ممنون
    موفق و شاد با شید.
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    در مورد مهندسین عزیزی که میرن برای مصاحبه داشتم برای یکی از دوستان دنبال لینک دستورالعمل نحوه عضویت در انجمن مهندسین کبک می گشتم که دیدم دستورالعمل در سپتامبر 2010 بازنگری شده و در اکتبر 2010 منتشر شده و نکته جالبش هم اینه که مدت 3 سال رو برای طول پروسه از روی فلو چارتش برداشته ولی در متن هست و تازه یه شرط هم داره که برای درخواست ثبت نام در تابلو نیاز به 6 ماه سابقه کار برای فارغ التحصیلین کبکی و 5 سال سابقه کار برای فارغ التحصیلین خارج از کبک الزامیه ( Étape 8 – Expérience en génie) دوستان لطفا مطالعه کنن و نظر بدن
    سلام فکر کنم این 3 سال از نمودار جا افتاده ولی هنوز این قانون هست این لینک رو ببینید
    http://www.oiq.qc.ca/practice/permit...xperience.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)