صفحه 3 از 702 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض چگونه تیپ بزنیم

یکی از دوستان در مورد لباس پرسیده بود گفتم برای تنوع زودتر اینجا بنویسم

من مصاحبه رو از نظر استراتژی به 4 بخش تقسیم میکنم ضریب تاثیر هریک از این 4 عامل متفاوت میباشد

1-حرفه ای و کاری

2-روانشناسی

3- شخصیتی

4- زبانی

هر سوال یا حتی نگاه افسر تجزیه و تحلیل کنید

ببنید منظور از این سوال چیه؟ صرفا تست زبانه یا نه میخواهد عکس العمل شما رو ببنید یا شخصیت شمارو

بسنجد با توجه به نوع سوال جواب شما باید تغییر کند حتی لحن و حس و حرکات دست و صورت متناسب با

پاسخ تغییر دهید افسر هم آدمه تحت تاثیر قرارش بدید

تربیب اهمیت این موارد هم به نظر من تا حدودی منطقی به نظر میرسه اما الزامی نیست

این فقط نظر شخصی من در مورد لباس و عطره
    (اگه همسایه بغلیتون با شلوارک رفته و قبول شده برید از اون بپرسید چیکار کرده)

من احساس کردم اونها کاملا منو برانداز کردن نه تنها لباس بلکه رفتار و طرز صحبت کردن و نشستن و منتظر ماندن و...

توجه داشته باشید حتما دقیقا 30 دقیقه قبل از مصاحبه تو افیس باشید این نشون میده وقت شناس هستید و وقت شناسی تو کار بسیار اهمیت داره

بعد اینکه لباس رسمی نشون میده آگاهی کافی برای رویارویی با یک مصاحبه رسمی را دارید

دوستان به مصاحبه فقط از یک دید نگاه نکنید تمام جنبه ها رو در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه کسب کنید بعضی وقت ها تا ادم به یک امتیاز نیاز داره تا سرنوشت قبولیش مشخص شه

ببنید ما بهرحال بعنوان نیروی متخصص کاری میریم پس کار کردن ما و تمام مشخصاتی که به کار مربوط میشه بیشترین درجه اهمیت داره

شما فکر کنید دارید میرید به مصاحبه برای استخدام تو یک شرکت بین المللی و معتبر

خب چه لباسی میپوشید؟چگونه رفتار میکنید؟چه چیزهایی با خود میبرید؟از چه عطری استفاده میکنید؟هر راه روشی که بنظرتون درسته در پیش بگیرید

من به دوستی که فردای روز مصاحبه من وقت داشت گفتم حتما افیسیل لباس بپوش و این لباسارو نپوش یکم بهش برخورد گفت نه من اسپرت میرم البته زبان فرانسه خوبی هم نداشت و متاسفانه رد شد و قطعا ردی ایشون فقط لباس نبود ولی شک نکنید یکی از دلایلش بود

من حالا در مورد علل مردودی نظراتم حتما میگم تا دوستان نقدش کنند لباس دلیل مینور ردی است چون تو امتیاز افسر اثر میگذاره و ماژور نیست

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض چه عطری بزنیم بولگاری یا یاسمین نواق؟

در مورد عطر و ادکلن

اولا تو دمشق بوی عطر بخاطر اب و هوا خوب به مشام نمیرسد زیاد عطر نزید که فقط خودتون سردرد میگیرید!

سعی کنید همیشه خوش بو باشید چون واقعا روی اعتماد به نفس اجتماعی تاثیر میذاره

از عطر با اسانس های درصد بالا استفاده نکنید پیشنهاد من استفاده از ادوتوالت ملایم45 دقیقه قبل از مصاحبه است

چند وقت پیش یه خانمی تو تاپیک مهاجرت به کبک در مورد عکس پرسیده بود فقط خانم ها نظر بدند!!!

حالا که نظر اقایون قبول ندارید منم هم اصلا در مورد لباس و عطر خانم ها نظر نمیدم!!!(شوخی کردم)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض نکته مهم

دوستان توجه کنید من تو اولین پستم گفتم تجربیات هرکسی که تو مصاحبه قبول شده الزاما درست نیست

و تجربیات و نظرات من هم به همین شکل خالی از اشتباه نیست

گامپول عزیز و پرهام میگن دوست ما با تیپ معمولی رفت قبول شد!!!

اکی پرهام جان مگه من گفتم هرکسی تیپ اسپرت بزنه رده؟؟؟ واقعا چنین برداشتی داشتین؟

به نظر شما برای یه مصاحبه بهتره آدم چیکار کنه؟ به بهتره توجه کن

خیلی ها تو مصاحبه قبول شدند با خیلی اشکالات ولی دلیل نمیشه ادم اصولی کار نکنه چون شرایط اون ادم نمیدونیم

عمل اصولی یعنی چی؟ یعنی عملی که مطابق عرف و سلیقه اکثریت جامعه ای یا منطقه ای یا حتی سازمانی باشه که ما باهاش سرکار داریم

ما فقط وظیفه داریم اطلاعات بدیم دوستان باید خودشون با توجه به شرایطشون انتخاب کنند

گاهی اوقات با توجه به شرایط کسی اصلا بهتره اسپرت بپوشه منم میگم اسپرت بپوش چون داره خودش دو دو تا چهار تا میکنه و میبینه ضرر یه عملی از سودش بیشتره مثلا اصلا تو این لباس راحت نیست بهتره کاری انجام بده که باهاش راحتتر باشه

در مورد ریز نمره و غیره همینطوره حالا چون مثلا از من ریز نمره پیش نخواست باید بیام بگم ریز نمره نبرید؟

افسر من کارت ملی من خواست ولی از دوستم نخواست ولی از اون چیزهایی خواسته بود که از من نخواسته بود

دوستان تمام مدارک مورد نیاز تو نامه دعوت اومده خود دانید دوست داشتید نبرید

تمام موارد مربوط به مصاحبه تو سایت رسمی کبک اومده و من این قضیه نگاه در چشم افسر از تو اون سایت دراوردم

برید سایت حتما ریز به ریزش بخونید به اطلاعات من همینطوری اعتماد نکنید چون مسولیت اعمال شما با خودتونه نه من و دوستای دیگه

با اطلاعات دقیق و موثق تصمیم بگیرید

هر حرف و سخنی هم با معیار عقل و ذکاوت خودتون محک بزنید

با سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض pourquoi vous ne parlez pas Arab

c'est hélas
    en général les iranien préfèrent apprendre fr et anglais parce que c'est plus courant dans le monde et il l'utilise plutot dans leur travail etla langue arab n'est pas utiliser mais je parle un peu car ça existe dans le système scolaire d'iran

le fr et l'anglais est plus pratiqué dans les milieux professional que l'arab
    علاوه بر اینکه نژادپرستی عملی مذبوح است هیچوقت نگید از عربی یا ... بدم میاد چون مکنه افسر از نژاد اعراب باشه یا براش حساسیت زا بشه این حرف

من که شخصا لغت نفرت دارم و بدم میاد از زندگیم حذف کردم فقط میگم خوشم نمیاد یا زیاد دوست ندارم
    je n'aime pas
    je n'aime pas bcp
    je n'aime pas du tout

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض چرا کبک

فقط دوستان چرا شما کبک انتخاب کردید حتما اماده کنید علاوه بر اینکه احتمال پرسیدن این سوال زیاده برای خودتون هم جالبه و رو انگیزه تون تاثیر مثبت داره قبل از شروع این تاپیک میدونستم مشکلات زیادی بوجود میاد اخه یه مشت ادم نونشون تو همین سوال و جوابهاست و از هر نفر لاقل 200 تومن میگیرن 4 تا نکته مصاحبه باهاشون کار کنند
    از همه دوستانی که از من تشکر کردن واقعا ممنونم و برای تک تک شماها ارزوی سربلندی و بهترین هارو دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک ادامه داره

نقل قول نوشته اصلی توسط toranj نمایش پست ها
    خب... خوشحال شدم
    حدسشو میشد زد که این مسائل پیش بیاد. البته ما نمی دونیم تو خصوصی ها چی بهت گفتن. بعید میدونم کل مسئله همینی باشه که ما تو فروم دیدیم. به هر حال ممنون.
    حالا به نظر خودت ما مجددا ساکت باشیم تا تجربیاتت تموم شه و بعد سوال کنیم؟ به نظر من این روش خوبیه، اینجوری ما هی میآیم وسط یه پست سوال می پرسیم و هی میخوای جواب بدی و پیوستگی مطالبت از بین میره!
    حالا چه کنیم؟ ؛)
    خودتون میدونید اگه نظر ندید پست ها نقد نمیشه و اشکالاش در نمیاد و از اونطرف پیوستگی مطالب از بین میره من هرجور شماها صلاح بدونید عمل میکنم چون این مطالب برای شما ها مینویسم و ذینفع شماها هستید و این فروم هم متعلق به تک تک اعضاست و من فقط یه عضو کوچکم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض شروعی دوباره

درود بر دوستان
    خواستم اول بگم که این تاپیک من نیست تاپیک اپلای ابرود است و متعلق به همه شما ها عزیزان و همه حق دارند بیان نظر بدن حتی مخالفین سرسخت
    جا داره بگم که یکی از ارزشهای کبک احترام به تفاوتهاست پس بیایید از الان بهم و عقاید هم احترام بذاریم
    دوستان خوشحال میشم هر پستی که خواستید با دلایل منطقی و مستدل نقد کنند اینطور نقد کردن که فلانی اینطور یا اونطوری کرد ورفت و قبول شد نقد نیست و اگه با مطلبی مخالف هستید با دلیل بگید و من بارها و بارها گفتم ارزش تمام مطالبی که مینویسم یکسان نیست و رعایت کردن و رعایت نکردن برخی از نکات تاثیر خیلی جزیی در روند مصاحبه شما داره هر عقل سلیمی میدونه که تاثیر عطر و ادکلن تو یه مصاحبه چقدره و اینکه بیایید فقط و فقط پست چگونه تیپ بزنیم اینطور به باد انتقاد بگیرید و کل پست ها را نقض کنید و منو متهم به دادن استرس به بچه ها کنید نقد سازنده نیست
    من تو این تاپیک میخواستم با هم یه دید کلی تو همه جنبه های ریز و درشت مصاحبه داشته باشیم و هیچ جنبه ای از دید ما پنهان نماند حتی مسئله ای به کوچکی عطر!
    از همه دوستانی که به من قوت قلب دادند مدیران سایت هم تشکر میکنم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض نامه دعوت به مصاحبه

برای یکنواخت نشدن مطالب و تنوع میخوام از دمشق و چگونه رفتنم و... بگم بعد مصاحبه را ادامه میدیم
    وقتی ایمیل قشنگ مصاحبه دریافت کردیم 30 روز وقت داریم با فکس جوابشونو بدیم
    دیدن این ایمیل از دو جهت استرس زا
    ا-وای مصاحبه دو ماه دیگست چیکار کنم
    2-میایید بخونید خیلی کم متوجه میشید و میگید وای هیچی بلد نیستم
    اما من میگم بیخیال استرس شید چرا
    این نامه ،فرانسوی و با لغات رسمی سنگین و ادونس نوشته شده و حتی اساتید زبان هم تو خوندنش دچار مشکل میشن!
    پس به سطح زبانتون حتی اگه 9 بود هم شک نکنید و نگران نشید تو خوندنش از دوستان با تجربه و استاد زبانتان کمک بگیرید
    بعد شما 2 ماه وقت دارید یعنی 60 روز!!! یعنی خیلی ! بابا بعضی های تو این مدت از صفر یه زبان یاد میگیرند اگه هیچی هم بلد نیستید هنوز دیر نشده و بازم جای نگرانی نیست
    تو یکی از صفحات جای 4 تا تیک هست اگه مشکلی ندارید و میتونید تو مصاحبه شرکت کنید تیک اول در غیر اینصورت با دلایل قابل قبول عدم حضورتون و تعویق زمان مصاحبه را با زدن تیک دوم خواستار میشید اگه نیاز به مترجم ندارید سومین خونه تیک میزنید و چهارمی برای داشتم مترجمه
    بعد امضای زیبا و خوشگلتان که دقیقا با امضا های قبلی یا احیانا پاس( اگر پاستون امضا داشت) مطابقت دارد را میزنید و تاریخ هم یادتون نره و این تاییده را به شماره دورنما که در بالای همون صفحه هست فاکس میفرمایید

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض ایرباس یا توپل مپلی(توپولوف)

در مورد رفتن با تور و.. نظری ندارم چون مزایا و معایبی داره که باید خودتون با توجه به تجربیاتتون تصمیم بگیرید
    و اما هواپیما و شرکت های هواپیمایی
    خیلی با هم تفاوت ندارند و نگران این موضوع و نوع هواپیما نباشید به نظر من ایران یکی از کشورهایی است که بهترین خلبانان را در جهان دارد
    تا اونجایی که من شنیدم شرکت ماهان و ایران ایر و کاسپین سفر به سوریه انجام میدن دوستان اگه دقیقتر اطلاع دارند حتما نظر بدن
    فقط اگه با شرکت کاسپین تشریف میبرید به ازای هر نفر هنگام خروج از سوریه 1500 لیر سوری حدود 3400 میشه ازتون میگیرن و حتما این پولو بصورت لیر یکجا قایم کنید که خرجش نکنید تو فرودگاه حیرون بمونید
    این پول برای شرکت ماهان و ایران ایر گرفته نمیشه و نیازی به مخفی کردن پول نیست!!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض چرا نمیری دبی؟

خب بهتره به کار اصلیمون بپردازیم

شاید افسر جون بپرسه شما چرا نمیری دبی؟احیانا اگه سفری هم داشته باشید احتمالش بیشتره! شاید یه

شواهدی هم پیدا کنه شما بدنبال استرالیا هم بوده اید میگه چرا استرالیا نمیری؟چرا... نمیری؟

خلاصه اماده باشید!

به نظر من با این سوال میخواد بدونه چقدر در مورد مهاجرت و انتخابتون, اگاهانه تصمیم گیری کردید و ایا مقایسه ای بین کبک و کشورهای دیگه داشته اید ؟

سوال بر پایه دبی

Pourquoi vous avez pas choisi Dubai pour émigrer

به نظر من علت انتخاب نکردن دبی برای مثال به خوبی های کبک وصل میکنیم

D'accord, ce pays très proche , modern avec la meme culture et il y a assez de choise interessante

mais,tout d'abord c'est le marché du travail du Québec qui est plus favorable mais à Dubai il n'y a pas tellement d'occasion professionnelle

en plus ,je voudrais exprémenter une culture d'autre que la notre

je voudrais connaitre d'autre culture et d'autre mode de vie

la situation géografique est la chaleur et je préfère la froideur à la chaleur

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)