صفحه 4 از 702 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض کی رسیدی؟

یکی از سوالهایی که اخیرا مد شده اینکه

کی رسیدی؟با چی رسیدی؟هوای تهران چطور بود؟با کدوم هواپیما اومدی؟چرا با این شرکت هواپیمایی اومدی؟زیارت رفتی؟چند ساعت تو راه بودی؟هتلت چطور بود؟

دوستان دقت کنید این سوالات بیشتر جنبه تست زبان دارد یکم هم دارد دقت و نکته سنجی شمارو چک میکند

مثلا ساعت پرواز و تاخیر و مدت زمان پریدنتون اگه دقیق بدونید پس دقیق هم هستید

در مورد هتل هم ممکنه از ستاره هاش و کیفیت خدماتش مثل غذا و نظافت و برخورد کارمنداش بپرسه و شاید بگه با هتل های تهران مقایسه کن

الان جواب بدهید با نکاتی که تا الان یادگرفته اید چه جور جوابهایی بهتره؟

با جواب برمیگردم
    ویرایش توسط Artin Raad : July 19th, 2010 در ساعت 06:00 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض ادامه کی رسیدی؟

Quand est_ce que vous etes arrivez

je suis arrivé hier/avant hier/lundi dernier

par quel compagnie aerienne

par Mahan/Iran air

pouquoi vous avez choisi ce vol

car ce vol convenait le plus avec mon prigramme et la date de mon entrevue,c'est la compaghnie la plus célèbre en Iran

Est_ce que c'est la premier voyage à Damas

oui , c'est la première fois no, c'est la deuxième fois

آخ نوشتم Fois یاد Foie افتادم حواستان باشد این فوا دوم یعنی جیگر Mon foie و اسم مذکر است ! و فوا Fois یعنی دفعه,بار و اسم مونث است

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض طول پرواز

دوستان من یه پیشنهاد برتون دارم البته فقط برای قبل از مصاحبه اون یکی دو ماه اخر

هر مبحثی از فرانسه که میخونید به مصاحبه ارتباط بدید

مثلا دارید در مورد طول زمان ها و استفاده هاشون مطالعه می فرمایید
    Depuis
    pour
    pendant
    en
    il y a....que
    ça fait ....que

دیگه حتما خودتون خوب بلدید چطور و برای چه زمانی از هریک از اینها استفاده کنید

بابا از این گرامر هایی که میخونید استفاده کنید!!!! پس کی میخواهید بکار ببریدشون!!! باید دعواتون کنم؟

Il a pris combien de temps pour venir à Damas depuis Téhéran

Mon voyage a duré deux heures trante

avec vignt deux minute retard

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض Séjours

اگه در مورد هتل اقامتتون پرسید

Etes_vous satisfait de la qualité de votre séjours à Damas

فرتی نگید اه اه چه هتل بدی بود همه چی داغونه تو من دل بستی این چقدر خوبه که تو کنارم هستی!!!

تعجب نکنید کلا قاط زدم!

باید بگید همه چی ارومه بد نبود ولی میتونست بهتر باشه و اگه سویس رفتید بیایید با هتل های سوییس مقایسه فرمایید

c'est pas mal et ça pourrait etre mieux

en comparaison avec d'autres hotel 5 étoil meme en Iran ,la qualité n'étais pas très bon/satisfaisante

البته برای من امتیاز مهم نیست و به من جایزه نمیدهند یا تنبیه نمیشم که چرا اینقدر امتیاز منفی دارم ولی بارها گفتم دوستانی که امتیاز منفی میدن فقط علت نارضایتیشونو بنویسند تا رفعش کنم دوست ندارم شماها همینطور ناراضی باقی بمونید
    ویرایش توسط Artin Raad : June 7th, 2010 در ساعت 05:00 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض مجردها بخوانند

اگه هنوز قسمت نشده ازدواج کنید ممکنه افسر بپرسه

1-چرا تا حالا ازدواج نکردی؟

2-معیارهای ازدواجت چیه؟

3-مشکلات سر راه جوانها برای ازدواج چیه؟

4-ایا دوست داری بچه داشته باشی؟

من یه پیشنهاد دارم دوستانی که توانایی پاسخ دارند یا تو مصاحبه ازشون پرسیدن یا دوست دارن جواب احتمالیشون بررسی شده به هریک از سوالها با شماره جواب بدند

دوستان بیایید نظر بدهید هم به من کمک میکنید هم با همفکری جواب های بهتری پیدا میکنیم چند فکر خیلی بهتر از یک فکره و ایده است

دوستان این سوال ها تست زبانی و روانشناسی است

سوال چهارم یکم پیچیده است بهش خوب فکر کنید

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک

نظر من در مورد جواب سوال 4:

با توجه به اینکه اونا دنبال اضافه کردن جمعیت هستن پس قاعدتا جواب مثبت بدیم بهتره
    من میگم خیلی دوست دارم بچه داشته باشم و یکی از دلایل مهاجرت من این بوده که بتونم بچه هام را در یک جامعه با امکانات آموزشی رفاهی خوب و آزاد بزرگ کنم .برزگ کردن بچه در چنین جامعه ای برای والدین هم بسیار آسانتر است و این امکان را به افرادی که بچه دوست هستن میدهد که بیشتر از یک فرزند داشته باشند.

Junior Member cristal آواتار ها

با تشکر فراوان واقعا" عالی بود

فقط یه سئوال در تمام مصاحبه ها روند سئوالات به این ترتیب است؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    با تشکر فراوان واقعا" عالی بود

فقط یه سئوال در تمام مصاحبه ها روند سئوالات به این ترتیب است؟
    سلام
    نه کریستال عزیز اصلا روند مصاحبه قابل پیش بینی نیست اما بی اصل و قاعده هم نیست مثلا تا از در وارد شدید افسر نمیگه چرا کبک؟؟؟؟

اول خودشو معرفی میکنه و معمولا به بررسی مدارک شناسایی و تحصیلی و کاری میپردازه و بعد مابقی سوالات

بازهم روند بالا قطعی نیست و ممکنه افسر روند دیگری اتخاذ کنه

در هر حال شما ها همتون قبولید

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    نظر من در مورد جواب سوال 4:

با توجه به اینکه اونا دنبال اضافه کردن جمعیت هستن پس قاعدتا جواب مثبت بدیم بهتره
    من میگم خیلی دوست دارم بچه داشته باشم و یکی از دلایل مهاجرت من این بوده که بتونم بچه هام را در یک جامعه با امکانات آموزشی رفاهی خوب و آزاد بزرگ کنم .برزگ کردن بچه در چنین جامعه ای برای والدین هم بسیار آسانتر است و این امکان را به افرادی که بچه دوست هستن میدهد که بیشتر از یک فرزند داشته باشند.
    کاملا درسته نظرت حتی اگه الان تصمیم قطعی هم ندارید بهتره به اینده کودکانتان اشاره کنید و اینو به خوبی های کبک وصل کنید

من منتظر جوابهاتون به فرانسه هم هستم ها!!!

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : مجردها بخوانند

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    اگه هنوز قسمت نشده ازدواج کنید ممکنه افسر بپرسه

1-چرا تا حالا ازدواج نکردی؟

2-معیارهای ازدواجت چیه؟

3-مشکلات سر راه جوانها برای ازدواج چیه؟

4-ایا دوست داری بچه داشته باشی؟

من یه پیشنهاد دارم دوستانی که توانایی پاسخ دارند یا تو مصاحبه ازشون پرسیدن یا دوست دارن جواب احتمالیشون بررسی شده به هریک از سوالها با شماره جواب بدند

دوستان بیایید نظر بدهید هم به من کمک میکنید هم با همفکری جواب های بهتری پیدا میکنیم چند فکر خیلی بهتر از یک فکره و ایده است

دوستان این سوال ها تست زبانی و روانشناسی است

سوال چهارم یکم پیچیده است بهش خوب فکر کنید
    -1
    D’un cote Je suis jeune et je pense que c’est très tôt à se marier dans cet âge. Aujourd’hui en Iran l’âge de mariage est vers 29 pour les garçons. De l’autre cote j’ai déjà décidé à partir pour le canada et mariage n’était pas une chose préférée pour moi dans ce moment-la.

-2
    Cette une question difficile mais j’y pensais beaucoup de temps. Une fille super ! cette-a-dire une fille très jolie, je veux vous dire "adorable". Et alors sang blague, je vais aimer une fille qui est gentille, polie et belle et qui je peux l’aime pour toujours, et qui m’adore aussi. Je crois que L’amoure arriverait soi-même un jour.

-3
    En Iran il y a quelques problèmes qui dérangent les jeune gens qui veulent se marier. mais je pense que le primaire problème, il s’agit d’argents et le deuxième est la définition de la relation avant de mariage en Iran.

-4
    Oui, bien sur. J’adore avoir 2 enfants. Et moi, je devrai apprendre beaucoup de choses pour mieux traiter les enfants. Autrement, En fait, c’est plus facile grandir un enfant dans le canada parce qu’il y a un bon system d’étudier qui est trop qualité. Spécialement dans le Québec, les parents peuvent ne pas être inquiets.
    ویرایش توسط Red_Sky : June 8th, 2010 در ساعت 10:59 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)