صفحه 602 از 702 نخستنخست ... 102502552592593594595596597598599600601602603604605606607608609610611612652 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,011 تا 6,020 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghofrani نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید. من 26 فروردین مصاحبه کبک دارم. اما آمادگی لازم رو برای مصاحبه دارم. اگه بخوام به دلیل پزشکی عقب بندازم. چه مدارکی باید ارائه بدم. من زمان زیادی ندارم اگه براتون امکان داره سریعتر جواب بدید. با سپاس فراوان از راهنماییتون
    It's not probable that they accept without a good reason and sometimes they just postpone your interview for just two weeks!
    سی اس کیو: نوامبر 2012 - فایل فدرال: فوریه 2013 - مدیکال: ؟ - پاس ریکوئست: ؟

دوستان این درسته که میگن درنامه کار حتما باید عنوان مهندسی ذکر شده باشد وگرنه امتیاز مهندسی را نمی گیریم ؟ اصلا مگه مهندسی امتیاز ویژه دارد ؟ مثلا من که مهندسی کامپیوتر خوانده ام اما عنوان شغلیم کارشناس کامپیوتر است ، امتیاز مهندسی را نمی گیرم ؟ آخه سازمان ما فقط عنوان شغلی کارشناس کامپیوتر دارد و چیزی به نام مهندس کامپیوتر و مهندس نرم افزار و .... ندارد . شاید هم بد نباشه از مدیر پروژه ام خواهش کنم در نامه جداگانه ای که برای شرح وظایف من می نویسد ، عنوان من را مهندس نرم افزار بنویسد ،آنوقت به نظر شما آفیسر گیج نمی شود که بالاخره من چی کاره ام ، کارشناس کامپیوتر (طبق نامه سازمان ) یا مهندس نرم افزار ( طبق نامه مدیر پروزه ام ) و یک سوال دیگر اینکه مدیر پروزه من سمت سازمانی ندارد ، یعنی سمتش در چارت سازمانی تعریف نشده ، در تقسیم بندی های داخلی ایشان مدیر پروژه های بخش نرم افزار هستند ، حالا نامه را که امضا می کند و این عنوان داخلی را کنار اسمش نوشته عیب ندارد ؟ آخه اگر هم ننویسد که اصلا معلوم نیست کی هست ، چی کاره هست ؟
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    در مورد نامه کار ، من در اداره دولتی کار میکنم و مشکل همه دوستان را دارم در مورد گرفتن نامه کار ، به من هم همان نامه دو خطی را میدهند ، اما مدیر پروژه ام لطف کرد و گفت که برام در نامه ای جداگانه شرح وظایف و شماره بیمه و تعداد ساعات کار در هفته را امضاء و مهر می کند ، اما مشکل این است که این نامه شماره نخواهد داشت ، آیا شماره نداشتن نامه از اعتبار آن کم میکند ، (خودم فکر می کنم اینطور باشد ، چون قابل پیگیری نیست ) اما آن نامه دوخطی را که میگیرم که الحمدالله هیچی ندارد جز عنوان شغلم ، آن نامه شماره دارد و مهر . حالا به نظر شما این دو نامه را که می خواهم با هم ارائه دهم مشکلی پیش نمی آید ، آیانامه شرح وظایف مرا با اینکه شماره ندارد قبول می کنند ، اصلا من چطوری می توانم به آنها بگویم که این نامه شرح وظایف پیوست همان نامه دوخطی است ، چون در نامه دو خطی که ننوشته پیوست دارد ؟داستانی دارم من به خدا !!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    دوستان این درسته که میگن درنامه کار حتما باید عنوان مهندسی ذکر شده باشد وگرنه امتیاز مهندسی را نمی گیریم ؟ اصلا مگه مهندسی امتیاز ویژه دارد ؟ مثلا من که مهندسی کامپیوتر خوانده ام اما عنوان شغلیم کارشناس کامپیوتر است ، امتیاز مهندسی را نمی گیرم ؟ آخه سازمان ما فقط عنوان شغلی کارشناس کامپیوتر دارد و چیزی به نام مهندس کامپیوتر و مهندس نرم افزار و .... ندارد . شاید هم بد نباشه از مدیر پروژه ام خواهش کنم در نامه جداگانه ای که برای شرح وظایف من می نویسد ، عنوان من را مهندس نرم افزار بنویسد ،آنوقت به نظر شما آفیسر گیج نمی شود که بالاخره من چی کاره ام ، کارشناس کامپیوتر (طبق نامه سازمان ) یا مهندس نرم افزار ( طبق نامه مدیر پروزه ام ) و یک سوال دیگر اینکه مدیر پروزه من سمت سازمانی ندارد ، یعنی سمتش در چارت سازمانی تعریف نشده ، در تقسیم بندی های داخلی ایشان مدیر پروژه های بخش نرم افزار هستند ، حالا نامه را که امضا می کند و این عنوان داخلی را کنار اسمش نوشته عیب ندارد ؟ آخه اگر هم ننویسد که اصلا معلوم نیست کی هست ، چی کاره هست ؟
    فقط هر کاری می کنید یک طوری نباشد که افسر اینطور برداشت کند که مدارک سابقه کارتان ساختگی است. اگر نامه بیمه دارید نباید مشکل زیادی داشته باشید. به هر حال افراد زیادی از شرکت های دولتی به مصاحبه می روند و افسرها می دانند که گرفتن نامه های سابقه کار خارج از تمپلیت اداری آن شرکت های دولتی کار سختی است. اگر پرسیدند همین توضیح را می توانید به آنها هم بدهید. به همین دلیل به نظرم از این نامه های بدون شماره و غیره که زیاد رسمی نیستند درست نکنید. اگر مدرکتان را در 5 سال اخیر گرفته اید که سابقه کارتان نانوایی هم بوده باشد باید امتیاز سابقه کارتان و مدرکتان را بدهند! ولی اگر مدرکتان قدیمی تر است باید یک سال آن مرتبط باشد که از نظر من کارشناس کامپیوتر با مهندسی کامپیوتر مرتبط است. سعی کنید در توضیحاتتان شرح وظایفتان را به عنوان یک مهندس کامپیوتر توضیح دهید. به همین دلیل قضیه را پیچیده نکنید. سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند. این نظر شخصی من بود تصمیم نهایی با خودتان که چه نوع مدارکی می خواهید ببرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    فقط هر کاری می کنید یک طوری نباشد که افسر اینطور برداشت کند که مدارک سابقه کارتان ساختگی است. اگر نامه بیمه دارید نباید مشکل زیادی داشته باشید. به هر حال افراد زیادی از شرکت های دولتی به مصاحبه می روند و افسرها می دانند که گرفتن نامه های سابقه کار خارج از تمپلیت اداری آن شرکت های دولتی کار سختی است. اگر پرسیدند همین توضیح را می توانید به آنها هم بدهید. به همین دلیل به نظرم از این نامه های بدون شماره و غیره که زیاد رسمی نیستند درست نکنید. اگر مدرکتان را در 5 سال اخیر گرفته اید که سابقه کارتان نانوایی هم بوده باشد باید امتیاز سابقه کارتان و مدرکتان را بدهند! ولی اگر مدرکتان قدیمی تر است باید یک سال آن مرتبط باشد که از نظر من کارشناس کامپیوتر با مهندسی کامپیوتر مرتبط است. سعی کنید در توضیحاتتان شرح وظایفتان را به عنوان یک مهندس کامپیوتر توضیح دهید. به همین دلیل قضیه را پیچیده نکنید. سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند. این نظر شخصی من بود تصمیم نهایی با خودتان که چه نوع مدارکی می خواهید ببرید.
    درود بر کلیه دوستان
    من هم با نظر مایک موافق هستم اما یه موضوعی در این ارتباط به نظرم رسید که مطرح کنم اگر کسی نظری در این خصوص داره بگه . ادارات دولتی گواهی اشتغال به کار بدون عنوان گیرنده نمیدن و به اجبار باید برای جای خاصی گرفت . می خواستم ببینم آفیسر گیر نمیده چرا نامه به جای دیگه نوشته شده چون منظور تایید سابقه و عنوان شغلیه دیگه حالا به هرجا می خواد نوشته شده باشه .!
    فایل نامبر : 11/2011// csq : 05/2013 // فایل نامبر فدرال : 2013/09 // مدیکال رسیو 2013/10// , پاس ریکوئست : 2/2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    درود بر کلیه دوستان
    من هم با نظر مایک موافق هستم اما یه موضوعی در این ارتباط به نظرم رسید که مطرح کنم اگر کسی نظری در این خصوص داره بگه . ادارات دولتی گواهی اشتغال به کار بدون عنوان گیرنده نمیدن و به اجبار باید برای جای خاصی گرفت . می خواستم ببینم آفیسر گیر نمیده چرا نامه به جای دیگه نوشته شده چون منظور تایید سابقه و عنوان شغلیه دیگه حالا به هرجا می خواد نوشته شده باشه .!
    زمان ما اینجوری بود که خود دارالترجمه قسمت گیرنده رو حذف میکرد
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

با سلام و خسته نباشد به دوستان عزیز :من وقتی نامه مصاحبه رو کانفرم کردم ایمیل به صورت rép اومد اتوماتیک ، همون ملاک هست برای تایید ؟
    Application received by Damascus: Oct 2010 // CSQ: April 2013 // FFN: July 2013 // Medical: Oct 2013 // PR: March 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط r_farvardin نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشد به دوستان عزیز :من وقتی نامه مصاحبه رو کانفرم کردم ایمیل به صورت rép اومد اتوماتیک ، همون ملاک هست برای تایید ؟
    نمی آمد هم مشکل خاصی نداشت حالا که آمده که چه بهتر! یک کپی از آن داشته باشید کافی است. برای کسانی هم که نیامده همان کپی ایمیل فرستاده شده و رسید فکس را داشته باشند کافی است.

ممنونم از جوابتون.من الان متوجه شدم که باید نامه رو امضا میکردم ، من از ۲ تا ایمیل هم نامه دعوت دریافت کردم و هر ۲ رو همون روز کانفرم کردم یعنی علامت زدم و با تمام مشخصاتم که خودشون نوشته بودن reply کردم اما آخر نامه اسممو ننوشتم ولی هم با شماره numero ref هم numero dossier فرستادم با ۲ ایمیل و همچنین فاکس هم کردم و همون موقع نامه اتوماتیک اومد اما امروز که متوجه شدم که اسممو باید مینوشتم ۲ ساعت از ۳۰ روز گذشته اما دوباره ایمیل رو با اسم کانفرم کردم و فرستادم حالا اگه اسممو زیرش ننوشته باشم مشکلی پیش میاد ؟بد جور استرس گرفتم
    Application received by Damascus: Oct 2010 // CSQ: April 2013 // FFN: July 2013 // Medical: Oct 2013 // PR: March 2014

M1KE عزیز میشه جوابمو بدین من بد جور استرس گرفتم ، آیا کسی بوده که مثل من فقط علامت زده باشه ، آخه من بالای ایمیل پاسخم اسمم هست و تمام مشخصاتم و تو subject ایمیل هم اسممو نوشتم، اگه مشکلی بود حتما بهم میگفتن نه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط r_farvardin نمایش پست ها
    M1KE عزیز میشه جوابمو بدین من بد جور استرس گرفتم ، آیا کسی بوده که مثل من فقط علامت زده باشه ، آخه من بالای ایمیل پاسخم اسمم هست و تمام مشخصاتم و تو subject ایمیل هم اسممو نوشتم، اگه مشکلی بود حتما بهم میگفتن نه؟
    همانطور که قبلن هم گفتم ایمیل متقاضی به منزله امضای اوست. چون فقط متقاضی به آن ایمیل و پسوردش دسترسی دارد. به عبارتی همین که شما ایمیل موردنظر را Reply کنید و بگویید تایید می کنم و زمان و مکان را اشاره کنید کافی است و بسیاری از مواردی که در اینجا گفته ام (مثل شماره پرونده، ایمیل، شماره تلفن و غیره) برای راحتی کار افسر و پیدا کردن پرونده شما و به اصطلاح محکم کاری است.

اگر تایید نشده بود دوباره ایمیل درخواست تایید زمان و مکان مصاحبه را برایتان می فرستادند پس با خیال راحت فرانسه کار کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)