صفحه 695 از 702 نخستنخست ... 195595645685686687688689690691692693694695696697698699700701702 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,941 تا 6,950 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

سلام
    من همسرم بعنوان نفر همراست و رشته كامپيوتر نرم افزاربا سابقه كار٢ساله با بيمه.
    دوستاني كه نرم افزار خوندن لطفا راهنمايي كنن در نامه اشتغال به كار در توضيح شرح وظايف چه موردي را مطرح كنيم كه قابل قبول ترباشد.
    درزمان فرستادن آپديت مدارك شرح مختصري ازوظايفش رابصورت :
    نظارت برعملكردروزانه سيستم ونصب وپشتيباني شبكه عنوان كرد(چون درمجتمع فني هم دوره شبكه و..رارفته بود)ولي درسركارش بازبان هاي برنامه نويسي نبوده است.
    مطابق noc 2173 كدام شرح وظايف بهتراست اعلام كند چه درنامه گواهي كاروچه درزمان مصاحبه؟؟؟
    ممنون ميشوم راهنماييهاي لازمه راكنيد
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

سلام دوستان . من توی پاسپورتم یه مهر ریجکت برای درخواست ویزای شینگن دارم که مال پارساله . آیا میتونه تاثیر منفی داشته باشه در روز مصاحبه ؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    سلام دوستان . من توی پاسپورتم یه مهر ریجکت برای درخواست ویزای شینگن دارم که مال پارساله . آیا میتونه تاثیر منفی داشته باشه در روز مصاحبه ؟
    دوست عزیز
    نگران نباشید همه این رو میدونن که مهر ریجکت ویزای شینگن در برخی پاسپورتها از جمله پاس ایران یک امر عادی هست. راحت توضیح بدید صادقانه اگر پرسید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_nn نمایش پست ها
    سلام
    من همسرم بعنوان نفر همراست و رشته كامپيوتر نرم افزاربا سابقه كار٢ساله با بيمه.
    دوستاني كه نرم افزار خوندن لطفا راهنمايي كنن در نامه اشتغال به كار در توضيح شرح وظايف چه موردي را مطرح كنيم كه قابل قبول ترباشد.
    درزمان فرستادن آپديت مدارك شرح مختصري ازوظايفش رابصورت :
    نظارت برعملكردروزانه سيستم ونصب وپشتيباني شبكه عنوان كرد(چون درمجتمع فني هم دوره شبكه و..رارفته بود)ولي درسركارش بازبان هاي برنامه نويسي نبوده است.
    مطابق noc 2173 كدام شرح وظايف بهتراست اعلام كند چه درنامه گواهي كاروچه درزمان مصاحبه؟؟؟
    ممنون ميشوم راهنماييهاي لازمه راكنيد
    دوست عزیز
    کدهای ۲۱۷۳ و ۲۱۴۷ هر دو ۱۶ امتیازی هستند و جزء گروه مهندسی کامپیوتر بحساب میان.
    شما اگر هر کدام از گرایشهای مهندسی کامپیوتر رو خونده باشید و توی زمینه یکی از این کدها یا هردو کار کرده باشید امتیاز رشنه رو میگیرید، مثلا شما اگر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خونده باشید و بیشتر شبکه کار کرده باشید میتونید از کد ۲۱۴۷ استفاده کنید اما از بندهای مشترک بهرحال استفاده کنید بهتره.
    نکاتی که باید رعایت کنید اینه که عنوان کاریتون مدیریت توش نباشه(مثلا مدیر شبکه) و ضمنا همه وظایفتون معطوف به شبکه و کارهای مدیریتی شبکه نباشه،چون کد مدیریت شبکه هم داریم و صفر امتیازیه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

سلام دوستان سوالی داشتم که با توجه به بسته بودن تاپیک مصاحبه ها مجبور شدم اینجا مطرحش کنم.
    دوستانی که مصاحبه رفتن میشه منو راهنمایی کنید که
    1- آیا برای روز مصاحبه کپی همه مدارکی را که قبلا فرستادیم رو به همراه اصل باید به همراه داشته باشیم؟
    2- من مدارکم رو پنج سال پیش چهار نسخه ترجمه کردم و الان سه نسخه اضافی از همشون دارم آیا می تونم اونها رو با توجه به اینکه تاریخ مهرشون قدیمیه با خودم ببرم یا باید دوباره ترجمه بشن و یا اینکه فقط مهرشون باید آپدیت بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید( البته منظور من در مورد مدارکی هستش که تغییر نکرده مثل شناسنامه سند ازدواج لیسانس دیپلم ریز نمرات و ....) سابقه بیمه و فیش حقوقی رو که جدیدیش را باید ببرم.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_smd نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم که با توجه به بسته بودن تاپیک مصاحبه ها مجبور شدم اینجا مطرحش کنم.
    دوستانی که مصاحبه رفتن میشه منو راهنمایی کنید که
    1- آیا برای روز مصاحبه کپی همه مدارکی را که قبلا فرستادیم رو به همراه اصل باید به همراه داشته باشیم؟
    2- من مدارکم رو پنج سال پیش چهار نسخه ترجمه کردم و الان سه نسخه اضافی از همشون دارم آیا می تونم اونها رو با توجه به اینکه تاریخ مهرشون قدیمیه با خودم ببرم یا باید دوباره ترجمه بشن و یا اینکه فقط مهرشون باید آپدیت بشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید( البته منظور من در مورد مدارکی هستش که تغییر نکرده مثل شناسنامه سند ازدواج لیسانس دیپلم ریز نمرات و ....) سابقه بیمه و فیش حقوقی رو که جدیدیش را باید ببرم.
    ترجمه مدارک تحصیلی منقضی نمیشن
    ترجمه مدارک سجلی باید مربوط به ۶ ماه پیش باشد(شناسنامه و سند ازدواج میتونه تغییر کنه)
    ترجمه مدارک کاری بهتره مربوط به ماه اخیر باشه
    لطفا قبل از طرح هر سوالی ابتدا جستجو نمایید

Junior Member

سلام
    دوستان براي كانفرم مصاحبه بايد ايميل بزنيم؟؟؟
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_nn نمایش پست ها
    سلام
    دوستان براي كانفرم مصاحبه بايد ايميل بزنيم؟؟؟
    خیر برای ما چند ماه پیش بود نخواست
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Junior Member

سلام
    دوستان آیا رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار جز مشاغل نظامند هست؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کدهای ۲۱۷۳ و ۲۱۴۷ هر دو ۱۶ امتیازی هستند و جزء گروه مهندسی کامپیوتر بحساب میان.
    شما اگر هر کدام از گرایشهای مهندسی کامپیوتر رو خونده باشید و توی زمینه یکی از این کدها یا هردو کار کرده باشید امتیاز رشنه رو میگیرید، مثلا شما اگر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خونده باشید و بیشتر شبکه کار کرده باشید میتونید از کد ۲۱۴۷ استفاده کنید اما از بندهای مشترک بهرحال استفاده کنید بهتره.
    نکاتی که باید رعایت کنید اینه که عنوان کاریتون مدیریت توش نباشه(مثلا مدیر شبکه) و ضمنا همه وظایفتون معطوف به شبکه و کارهای مدیریتی شبکه نباشه،چون کد مدیریت شبکه هم داریم و صفر امتیازیه.
    با سلام

عذر میخوام من هم رشته ام و فعالیت کاریم نرم افزار هست، ولی توی عنوان کاریم اینطوری قید شده IT Project Manager and Software Developer (مدیر پروژه های آی تی و توسعه گر نرم افزاری). شما گفتی که نباید عنوان مدیریت توش قید شه، ممکنه این مشکل ساز بشه یا فقط منظور شما مدیریت شبکه به طور خاص بود؟
    آخه یک رشته ای هم هست Computer and information systems managers 0213 ، ممکنه ۰۲۱۳ رو برای من در نظر بگیرن، نه ۲۱۷۳ و ۲۱۷۴ رو؟
    با تشکر
    ویرایش توسط light-blue : May 9th, 2015 در ساعت 10:11 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)