صفحه 7 از 702 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : ویژگی های کبکی شدن

خب گفتم باید کبک را بسیار دوست داشته باشند

شما میگید بابا من عاشق کبکم! میمیرم براش ! الهی قربونش برم من !چقدر نازی چقدر ماهی میخوامت!!!

اشکالات تعاریف زیاد از کبک

اگه خیلی مبالغه امیز از کبک تعریف کنید افسر میگه بابا این چه فکری کرده نکنه فکر میکنه داره میره بهشت! و کلی سوال خفن در حد لالیگا ازتون میپرسه...

خب بهتره واقعیات را هم بگید اینکه میدونید کبک زمستان های طولانی دارد و دمای هوا ممکنه به 40 درجه زیر صفر هم برسد از بحران مالی جهانی و تاثیرش بر کسب و کار بگید و نرخ بیکاری شهرهای مختلف بدونید بگید که

ممکنه نیاز باشه به عضویت انجمن های تخصصی در بیایید و چه اقداماتی باید انجام بدهید میتوانید به مشکلاتی که سر راهتون هست واقعبینانه اشاره کنید ولی این را هم در ادامه بگید بالاخره 7.8 میلیون نفر تونستند با این

سرما و مشکلات خودشونو وفق دادند و من هم با توجه به شناختی که از خودم دارم میدونم که میتونم خودمو وفق بدم و این بحرانها در دنیا طبیعی است و باید صبر کرد و....در کبک امکانات زیادی هست از قبیل .....

خوب اینطور حرف زدن نشون میده با اطلاعات و اگاه هستید و کبک با همه خوبی ها و مشکلاتش دوست دارید

من یه مطلب دارم در مورد کبک جمع اوری میکنم که از همه لحاظ کبک بررسی کرده و سعی میکنم زودتر حاضرش کنم

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک

سلام به بچه کبکی های عزیز
    آرتین جان ممنون از لطفت برای همه این کمک هات
    میدونم نباید چیزی مینوشتم ولی چندتا درخواست داشتم
    گفتی که یک سری سرچ در مورد کبک و وضعیت خونه می خوای بزاری اینجا .اگر امکانش هست طوری بزار که من که 25 روز دیگه مصاحبه دارم به دردم بخوره
    اگه امکانش هست اطلاعات مصاحبه رو سریع تر تکمیل کن
    شرمنده که درخواستهای بزرگی کردم ولی استرس دارم
    sent file:13septembre2009
    file number:7octobre2009
    payment fee:2010-01-21

پیش فرض پاسخ : Que faites vous si la réalité non correspond pas avec vos immagination

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    من جواب رد اسکای خوندم خیلی خوب بود افرین پسر از من که جلو زدی ببینم چطور میترکونی ها !!!و از حمید هم بخاطر نظراتش ممنونم و حمید جان ضمن اینکه پست منو نقد میکنی جواب خودتو حتما به فرانسه اینجا بذار

اما جواب من که البته خیلی کوتاهه و فقط یک نمونه است

En fait,j'ai bcp étudié sur ma décision
    jai bcp cherché sur internet,les chaine de télévision,les amis et je crois que la réalité ne va pas etre très loin de mes immagination mais c'est normal que dans chaques nouvelle société on peut rencontrer des difficulté imprévue et innantendu et bien sur face à une telle situation il faut etre patient,il faut laisser passer le temps et il faut essayer de trouver la siolution des problèmes et autant que je me connaisse je sais que je suis assez felexible et je pourrais m'adopter avec les nouvelles situation
    من که جرات نقد کردن کسی رو توی این فروم ندارم. کسی از اشتباه کردن نمی ترسه؛ بسیار خوب؛ اما اینکه ما دنبال اشتباهاتمون نباشیم تا اصلاحشون کنیم و هیچ انتقادی رو قبول نکنیم باعث تاسفه. ولی چون آرتین بچه با معرفت و با ظرفیتیه چند تا انتقاد می کنم:étudié sur زیاد مناسب نیست. اشکال همیشگیه حرف اضافه داره. sur حاصل ترجمه فارسی به فرانسه است. جمله اول مثلا میتونست باشه j'ai fait assez de recherch sur l'internet ولی در کل بدون تعارف که من اصلا تعارف با کسی ندارم، فرانسه ات به نسبت زمانی که گذاشتی واقعا خوبه. براوو.
    در ضمن آیه تحدی هم برام گذاشته بودی که " اگر می توانید مانند آن بیاورید" که در واقع منظور اینه که گر تو بهتر می زنی بستان بزن. من به دور از تواضعهای ریا کارانه که خیلی ها دارند و شکسته نفسی های رایج واقعا هیچ ادعایی ندارم و فکر می کنم هر کس زبان فرانسه رو عمیقا بشناسه همین نظر رو داره. ولی حالا این چیزیه که من تو چنته دارم:
    D'abord il faut dire que ce que je veux d'immigration c'est pas quelque chose trop romantique et extraordinaire. Je sais bien que quitter son pays et s'installer dans un pays étranger ou il n'y a personne a donner un coup de main, avec une autre langue, autre culture etc c'est pas facile mais il ne faut pas oublier la devis "si on veux on peux".en tout cas c'est une décision étudiée car j'essaie d'imaginer des problèmes en avance et d'être prêt a les rencontrer. En plus je pense que vivre au Québec, il ne faut pas être plus difficile que en Iran. "

c'est normal d'avoir de probleme
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : Que faites vous si la réalité non correspond pas avec vos immagination

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    من که جرات نقد کردن کسی رو توی این فروم ندارم. کسی از اشتباه کردن نمی ترسه؛ بسیار خوب؛ اما اینکه ما دنبال اشتباهاتمون نباشیم تا اصلاحشون کنیم و هیچ انتقادی رو قبول نکنیم باعث تاسفه. ولی چون آرتین بچه با معرفت و با ظرفیتیه چند تا انتقاد می کنم:étudié sur زیاد مناسب نیست. اشکال همیشگیه حرف اضافه داره. sur حاصل ترجمه فارسی به فرانسه است. جمله اول مثلا میتونست باشه j'ai fait assez de recherch sur l'internet ولی در کل بدون تعارف که من اصلا تعارف با کسی ندارم، فرانسه ات به نسبت زمانی که گذاشتی واقعا خوبه. براوو.
    در ضمن آیه تحدی هم برام گذاشته بودی که " اگر می توانید مانند آن بیاورید" که در واقع منظور اینه که گر تو بهتر می زنی بستان بزن. من به دور از تواضعهای ریا کارانه که خیلی ها دارند و شکسته نفسی های رایج واقعا هیچ ادعایی ندارم و فکر می کنم هر کس زبان فرانسه رو عمیقا بشناسه همین نظر رو داره. ولی حالا این چیزیه که من تو چنته دارم:
    D'abord il faut dire que ce que je veux d'immigration c'est pas quelque chose trop romantique et extraordinaire. Je sais bien que quitter son pays et s'installer dans un pays étranger ou il n'y a personne a donner un coup de main, avec une autre langue, autre culture etc c'est pas facile mais il ne faut pas oublier la devis "si on veux on peux".en tout cas c'est une décision étudiée car j'essaie d'imaginer des problèmes en avance et d'être prêt a les rencontrer. En plus je pense que vivre au Québec, il ne faut pas être plus difficile que en Iran. "

c'est normal d'avoir de probleme
    نقد درست
    چرا که نه حمید جان

شما با دلیل و منطق نقد کن همه قبول میکنند من هم تشکر میکنم که اشکلاتش گرفتی حتما بازم از این کارها بکن ماها هیچوقت نمیتونیم کامل باشیم

ایرادات همه درستن و من قبول دارم خواهش میکنم برای اینکه کمتر اشتباه داشته باشیم و دوستانمان بهتر بتونند استفاده کنند بقیه صاحب نظران مثل رد اسکای و حمید نظر بدهند

با سپاس از حسن توجه تان

پیش فرض پاسخ : چطور فرانسه بخونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi60 نمایش پست ها
    متدهایی شبیه کمخه انسیون اقل یعنی چی؟ منطورت اون کتابیه که معرفی کرده بودی ؟
    میشه اسم این کتاب رابه فرانسه یکی بگه من نه و فهمم
    راستی این سایت هم من پیدا کردم و جالبه http://www.livemocha.com/
    www.verb2verbهم واسه پیدا کردن صرف افعال کمک میکنه

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض اخطار

نقل قول نوشته اصلی توسط sls نمایش پست ها
    میشه اسم این کتاب رابه فرانسه یکی بگه من نه و فهمم
    راستی این سایت هم من پیدا کردم و جالبه http://www.livemocha.com/
    www.verb2verbهم واسه پیدا کردن صرف افعال کمک میکنه
    مهربونها
    خوبان در مورد زبان فرانسه اینجا سوال نفرمایید فردا اخطار میگیرید ها تاپیک فرانسه داریم ناسلامتی
    چرا از مهربونی مدیران سو استفاده میکنید باید دعواتون کنم!
    این سایت که شما معرفی کردی ماها قبلا استادش کردیم برو منو سرچ کن ببین چند تا مدال اونجا دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض در مورد کبک بیشتر بدانیم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض que savez-vous du Quebec

این فایل من از یکی از اساتیدم گرفتم خدا کنه راضی باشه خیلی زحمتکش و مهربانه

Que savez-vous du Québec

Le Québec est la plus grande province du Canada situé à l’Est du pays avec accès aux eaux libres de trois cotés. Il a une superficie assez large presque 3 fois plus grande que la France et presque gale L’Iran mais il ya seulement 7 .8 million d’habitant au Québec c'est-à-dire un per Habita de 4.4 personne par Kilomètre quarré ; Ce qui montre qu’il a un vif besoin des ressources humaines pour participer à la construction du pays de plus en plus.
    Du point de vue naturel et géographique il a une nature sauvage intacte et très belle qui est singulier à cette région. Il y a 4 saisons séparée et distincte mais je sais que les hivers sont un peu plus long et il fait très froid pendant l’hiver et parfois la température peut même descendre jusqu’à moins de 40 degré centigrade.
    En ce qui concerne l’économie du Québec je sais qu’il a une économie assez forte et fleurissante et malgré la crise économique mondiale il a toujours ces grandes capacités économiques. Le taux du chômage et de l’inflation est remarquablement bas – presque 4 .5 pourcent pour la ville de Québec et presque 9 pourcent pour Montréal- Les cout de la vie et les dépense à Montréal Reste assez abordable en comparaison avec d’autres grande ville du Canada et le marché du travail du Québec est plus favorable que d’ailleurs au Canada et en général on peut y trouver plus d’occasion professionnelle.
    Du point de vue Industriel, je qu’il y a des grandes Industries avec une réputation mondiale au Québec comme L’industrie de Bois d’Aviation, d’Aluminium, de Pharmaceutique, d’Electricité, d’Agriculture, …
    Quant à l’histoire du Québec, il est découvert par les français il y a plus de 400 ans, il y avait beaucoup de guerre entre les français les Anglais pendant longtemps mais finalement il a été reconnu comme une région francophone et française. Samuelle Champlain et Jaque Quartier étaient parmi les premiers fondateurs du Québec. Je sais aussi que la ville de Québec est la seule ville de l’Amérique du Nord qui est reconnu par UNESCO comme un patrimoine mondiale.
    Concernant la politique Du Québec je peux dire qu’il est basé sur la liberté et l’égalité. Il y a deux parties politiques majeures des libéraux et des conservateurs et actuellement les libérales démocrates sont au pouvoir et leur premier ministre s’appelle Jean Charest. Son système politique comprend des conseils de municipalités, gouvernement provincial et un gouvernement fédéral qui surveille, contrôle et gouverne tout le pays.
    La Société du Québec est une société multiculturelle et pluraliste où il y a des grandes valeurs humanitaire et sociales comme La liberté d’expression, l’égalité des droits et le respect des différences. Le Québec est reconnu pour son ouverture d’esprit où le droit de l’Homme est parfaitement respecté est les gens sont libre pour choisir leur manière d’être mais cela bien sûr se fait en respectant la liberté de l’autrui. Il est connu comme une région où les droits des hommes et des femmes sont égaux et il y a la primauté du droit et la laïcité est une conception bien établie et bien respecté par tout le monde.
    ویرایش توسط saman_shahin : February 4th, 2011 در ساعت 02:30 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض چرا کبک

فردا میخوام در مورد این صحبت کنیم چرا کبک؟

این سوال یه سوالی که به احتمال 99 درصده پرسیده میشه

متن پست قبلی رو خوب بخونید و اگه میتونید یاد بگیرید و بتونید از بر برای کسی تعریف کنید اول باور ذهنیتون کنید بعد به فرانسه با سطح خودتون بگید
    نیازی جمله ها به همون ترتیب باشند مهم اینکه باور ذهنیتون شه

دلایل خودتون اینجا بزارید که چرا کبک؟

واقعا چرا؟ جا قحت بود!

منتظرما
    زود میام
    ویرایش توسط saman_shahin : February 4th, 2011 در ساعت 02:31 PM

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک

سلام به آقا آرتین پر انرژی

می خواستم بدونم سوالای روتین مصاحبه همش تو فایل آقای آموزگار هست یا سوالهای جدیدتری هم هست ؟؟؟؟
    ایشالا اون فایلی که میگی کی آماده میشه که حسابی دعات کنیم تا ایندفعه خودشون بیان دنبالت برای رفتن به کانادا !!!!!!!!!!!

به امید موفقیت روز افزون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)