صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 155556575859606162636465
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 646 , از مجموع 646

موضوع: تقويت مهارت بخش Writing

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Writing

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    Some people believe that a good way to reduce crime is longer sentences.Others may think there are alternative ways to this problem.
    ������Discuss both views and give your own opinion.

In spite of attempts made to find an effective solution in order to decrease crime-related problems which is a serious concern of majority of people all around the world, there is not an agreement with whether it is appropriate to get the wrongdoer a longer time for infliction or not. I definitely disagree with the first one.
    Some people extremely support to assign more time to punish guilty persons. They argue that in this way whenever the people tempt to do a crime, will be ceased as soon as possible in the result of frightening from to spend some of the specious period of their lifetime within a dark and sacred place with dangerous and sinister people who do not behave reasonably. Hence doing that specific activity does not make a sense in their opinion. In addition, this body believes to increasingly eliminate felons, according to the severity of their sin.
    In different circumstances, some emphasizes on more peaceful approaches instead, of the opinion, which mentioned primarily since such laws are steadily and violently the same for everyone to never consider any exceptional among a juvenile, youngster or a matured one whether if they had absolutely known what had been done or just did it in neglect. In the same manner with I read a news that had been told a boy condemned to death because of unwanted and undesirable homicide of his brother-in law in a kidding situation! That was an impressive and shocking story to enforce me to be disagreed with the opinion mentioned earlier on assigning a long time punishment for this poor child.
    To sum up, even if some trying to exert a longer time in order to diminish crimes, I believe creating some alternative occasion such as improving poverty levels, increasing the least wage or even applying finance punishments are more effective.
    سلام.. اینا نکاتیه که بنظرم رسید..
    بنظرم قبل هر which یه ویرگول بزارید..
    There is no agreement بنظرم با این عبارت کلن شما این قضیه رو نفی کردید.. قبل agreement اگه یه صفت میومد خوب بود.. مثلن میگفتید یه موافقت همگانی یا concrete agreement
    در خط اول: the majority (اینو بدون اینکه خودم متوجه بشم یا بهش فکر کنم نرم افزار Grammarly پیدا کرد. توصیه میکنم استفاده کنید که خیلی بکارتون میاد..)
    خط سوم: periods
    سه خط مونده به آخر: be disagreed اشتباه رایجه.. قبل از agree/disagree فعلن to be نمیاد.
    To be in disagreement with
    بنظرم روی درست نوشتن بیشتر تمرین کنید. افعال و نکات خوبی بکار بردید. موفق باشید..

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

یک پیشنهاد برای همه دوستانی که مشکل رایتینگ دارند یا فکر نمره بالا هستند. جزوه های موجود در بازار و کتابهای بسیار معروف که همه میشناسین، دیگه نمی تونن اون نمره بالایی که مد نظرتون هست را بیارن. این جزوه ها حداکثر برای نمره 6 کفایت می کنند. اگر قصد نمره رایتینگ بالا دارین، باید خارج از ساختارهای عمومی و عرفی فعلی بنویسین. باید از دایره وسیع لغات استفاده کنید.لغات جدید استفاده کنین.اما این لغات نباید خیلی عجیب و نامعقول باشه.نباید یک لغت تو یک پاراگراف تو چشم بزنه. به شکل طبیعی باید از لغات جدید و سنگین تر استفاده کنین. در تسک 2 بیش از 250 و تسک 1 بیش از 150 لغت استفاده کنین. به جای 4 پاراگراف 5 و دامنه وسیعی از گرامرها به کار ببرید. همچنین ارتباط منطقی معنایی بین تمام متن باید برقرار باشه. استفاده درست از ساختار یک بحث، اما گسترده نویسی بحث دیگه. باید نشون بدین که کاملا بر زبان مسلط هستین.
    دقت کنید این توصیه ها صرفا برای کسانی است که نمره رایتینگ 7 می خوان و قطعا تلاش زیادی می طلبه. اگر با نمره 6 یا 6.5 اورال کارتون راه میفته، نیاز نیست این کارها را انجام بدین. حتی ممکنه با ورود به این سیستم دچار اشتباه بیشتری بشین.
    ویرایش توسط amirfriendship : September 11th, 2018 در ساعت 01:36 AM

Junior Member

من سوال در مورد تسک 2 رایتینگ دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. تاپیکهایی که سوال میکنند do you think the advantages outweigh the diadvantages ساختارش به چه صورتیه . باید در مورد هم مزیت بگم و هم ضرر و یا اینکه فقظ یکیشو توضیح بدم
    ا

نقل قول نوشته اصلی توسط joker7 نمایش پست ها
    من سوال در مورد تسک 2 رایتینگ دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. تاپیکهایی که سوال میکنند do you think the advantages outweigh the diadvantages ساختارش به چه صورتیه . باید در مورد هم مزیت بگم و هم ضرر و یا اینکه فقظ یکیشو توضیح بدم
    ا
    باید هردو رو توضیح بدید و نظرتون در مورد اینکه کدوم رو ترجیح میدید رو هم بنویسید ولی توصیه میکنم به جای خواندن مثالهای موجود در کتابهای آیلتس،از مطالب واقعی روزمره در مجلات و وب سایتهای انگلیسی الگو برداری کنید

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

با سلام،
    از دوستانی که احیانا در آیلس جنرال، رایتینگ 7 شدن یا بعد از اعتراض 7 شدن تقاضا دارم به من پیام بدن. متشکرم
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

Junior Member

سلام دوستان

من بار اول امتحان آیلتس آکادمیک به تاریخ 17/11/2018 بدون آمادگی شرکت کردم که این نتایج رو گرفتم:
    L 8.5 / R 8.5 / S 7 / W 6.5
    بعدا فهیمدم که به آیلتس جنرال نیاز دارم و حتما هم باید برای رایتینگ نمره‌ی ۷ رو کسب کنم، با توجه به اینکه تسک ۱ جنرال آسون‌تر هستش و من هم سعی کردم یک ماه برای رایتینگ مطالعه و تمرین کنم، در تاریخ 29/6/2019 دوباره آیلتس شرکت کردم ولی ایندفعه جنرال با نتایج زیر:
    L 9 / R 9 / S 7 / W 6.5
    با توجه به اینکه با مطالعه‌ی شخصیم و تصحیح رایتینگ توسط آفرینش نتونستم نمره‌ی دلخواهم رو برای رایتینگ کسب کنم، ممنون میشم اگر دوستانی که اخیرا (یک سال اخیر) تونستن نمره‌ی بالای ۷ رایتینگ رو کسب کنن، با پیام شخصی یا به صورت عمومی راهنمایی‌های لازم رو برای تغییر نمره‌ی رایتینگ بفرستن.
    ممنون