صفحه 11 از 65 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 646

موضوع: تقويت مهارت بخش Writing

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Writing part of IELTS exam

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    سلام
    دوستان می تونید کتاب خوب که نوشتن writing academic "task 1 رو اموزش بده بهم معرفی کنید چون نمیدونم باید چیکار کنم؟ممنون میشم

با تشکر
    Visuals
    WRITINGA BOUTG RAPHS,
    TABLEASN D
    DIAGRAMS
    Gabi Duigu

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    با تشکر فراوان دوست عزیز
    خواهش،این کتاب توی نت موجود هست.

سلام. من امتحان قبل رایتینگ 5/6 شدم. میخوام نمرمو بالای 7 ببرم. چه توصیه ای دارین؟1ما دیگه امتحان دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    سلام
    من این تاپیک و کامل خوندم ولی متاسفانه جوابمو نگرفتم. من خودم دارم برای آیلتس میخونم و رایتینگم خیلی ضعیفه. قواعد نوشتن رایتینگ رو اصلا بلد نیستم. مثل مقدمه نویسی، تعداد پاراگراف ها و ... . میخواستم ببینم از دوستان کسی می تونه کتاب و جزوه بهم معرفی کنه برای تسک 1 و 2 که اصول رو یاد بده بهم کاملا ؟
    کتاب Writing Skill آقای McCarter (جلد آبی) به نظرم خوب میاد. من الان دارم می خونمش. قدم به قدم جلو رفته.

دوستان عزیز
    آیا میشه در Task 2 از وقابعی که در دنیا اتفاق افتاده نام برد و برای وضوح بیشتر از اونها برای مثال استفاده کرد (مثل سونامی ژاپن، بحران خاورمیانه، افغانستان و...)

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    در امتحان ایتلس جنرال , task 1 چند نمره از 9 نمره کل writing را شامل می شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matarlani نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی.
    در امتحان ایتلس جنرال , task 1 چند نمره از 9 نمره کل writing را شامل می شود؟
    در هر دو ماژول (آكادميك و جنرال) 3 نمره به تسك 1 اختصاص داره و 6 نمره به تسك 2 . بخاطر همين شما بايد وقتتون را طوري تنظيم كنيد كه در كمتر از 1/3 وقت كل ، تسك 1 را نوشته باشيد . چون تسك 2 زمان بر تر و با ارزش تر هست
    ...Where there's a will there's a way

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    آیا میشه در Task 2 از وقابعی که در دنیا اتفاق افتاده نام برد و برای وضوح بیشتر از اونها برای مثال استفاده کرد (مثل سونامی ژاپن، بحران خاورمیانه، افغانستان و...)
    اگه در ارتباط با موضوع باشه و نقش ساپورت برای main idea اصلی رو داشته باشه چرا که نه؟ خیلی هم خوبه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    من هم با نظر فراز موافق ترم... تجربه ی من نشون میده که مهمترین چیز در دستیابی به نمره ی بالا در writing استفاده از کلیشه های توصیه شده در همه ی کتابها و جزوه های آیلتس هستش... من به دلیل شغلم لیستنینگ و اسپیکینگم در حد نرمال بود ولی در رایتینگ کاملاً در حد کلاس اول پیش دبستانی بودم و نکته ی جالب تر اینکه به طرز وحشتناکی از رایتینگ میترسیدم و به دلیل همین ترس هم تا یک هفته قبل از امتحان حتی یه دونه هم رایتینگ ننوشتم! و در نهایت هم با استفاده از کلیشه هایی که صحبتش رو کردم، سه تا رایتینگ کامل (هر دو task) رو نوشتم و نمره ی رایتینگم هم در نهایت 7 شد... به همین خاطر توصیه ی اصلی ام اینه که فارغ از توانایی شما در استدلال موضوع سوال شده، استفاده از الگوهای از پیش تعیین شده به شدت کمک میکنه...
    سلام میتونم بپرسم شما که میگین writing ضعیفی داشتین چه جوری تونستین اینقدر پیشرفت کنین؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین چون منم تو writing خیلی ضعیفم و خیلی هم از نوشتن میترسم. ممنون میشم کمکم کنین در ضمن من شمال زندگی میکنم و 2 ماه مرخصی گرفتم اومدم تهران که کلاس آیلتس برم. ممنون میشم اگه کسی معلم خوبی میشناسه کمکم کنه که لااقل این 2 ماه مرخصیم بی ثمر نباشه

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    من هم با نظر فراز موافق ترم... تجربه ی من نشون میده که مهمترین چیز در دستیابی به نمره ی بالا در writing استفاده از کلیشه های توصیه شده در همه ی کتابها و جزوه های آیلتس هستش... من به دلیل شغلم لیستنینگ و اسپیکینگم در حد نرمال بود ولی در رایتینگ کاملاً در حد کلاس اول پیش دبستانی بودم و نکته ی جالب تر اینکه به طرز وحشتناکی از رایتینگ میترسیدم و به دلیل همین ترس هم تا یک هفته قبل از امتحان حتی یه دونه هم رایتینگ ننوشتم! و در نهایت هم با استفاده از کلیشه هایی که صحبتش رو کردم، سه تا رایتینگ کامل (هر دو task) رو نوشتم و نمره ی رایتینگم هم در نهایت 7 شد... به همین خاطر توصیه ی اصلی ام اینه که فارغ از توانایی شما در استدلال موضوع سوال شده، استفاده از الگوهای از پیش تعیین شده به شدت کمک میکنه...
    دوست عزیز میشه اون کلیشه ها رو در اختیار ماه هم قرارد بدید ؟