صفحه 56 از 65 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 646

موضوع: تقويت مهارت بخش Writing

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Writing

سلام دوستان
    لطفا میشه لینک ویدیو های آموزشی Ryan و Simon را بگذارید
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas60 نمایش پست ها
    سلام

بستگی به سطحتت داره و اینکه ایا تکنیک های نوشتن ایلتس و در هر دو تسک میدونی یا نه ؟
    اگر تکنیک و میدونی مطالب ایلتس بلاک میتونه کمک خوبی برات باشه در غیر این صورت بهتر ه حداقل جند جلسه با بچه هایی که تمرین میکنن تنکینک ها رو ببرسی ....کتاب رایتینک های مختلفی هم هست مثل کرک که نمونه های خوبی داره ولی در نهایت شما باید او تکنینک هایی که باعث میشه نمره ی شما بالا بره رو بدونی . چه بسا بچه هایی که سطح رایتینک بالایی نداشتن ولی با استفاده از نکات و تکینیک های ایلتس نمرشون و بهتر کردن .
    گودلاک
    ممنون از پاسختون مشکل اینجاست که همون تکنیک ها رو نمیدونم برای اونها حتما باید کلاس رفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من با کتای های اینترچنج جلو رفتم و الان این کتاب ها را تمام کردم.لطفا کتابی را که میتواند مهارت من را در زمینه ی writing افزایش بدهد پبشنهاد کنید(از سطح پایین به بالا باشد بهتر است)
    thank you so much

Junior Member

سلام

من رایتینگم 7 هست. لطفا راهنماییم کنید که چطور بالا ببرم نمرم رو. شنیدم که اخیرن بالای 7 رو خیلی کم و سخت میدن.

Junior Member

با سلام

در تسک 1 وقتی اعداد داخل جدول یا گراف ها رو می خوای بیان کنی . می بایت واحد ها هم عنوان بشه. فکر می کنم بیان یک کلمه چندین بار زیاد حس خوبی نده. لطفا پیشنهاد بدید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط eva2015 نمایش پست ها
    با سلام

در تسک 1 وقتی اعداد داخل جدول یا گراف ها رو می خوای بیان کنی . می بایت واحد ها هم عنوان بشه. فکر می کنم بیان یک کلمه چندین بار زیاد حس خوبی نده. لطفا پیشنهاد بدید
    سلام

من فقط توی مقدمه که یه توضیح کلی درباره جدول یا نمودار می دادم واحد هارو می گفتم و تو متن اصولا نمی گفتمشون.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

من رایتینگم 7 هست. لطفا راهنماییم کنید که چطور بالا ببرم نمرم رو. شنیدم که اخیرن بالای 7 رو خیلی کم و سخت میدن.

سلام

من تو امتحان اصلی هر دو بار 6.5 شدم اما تو آزمایشی ها 7 میشدم بنابراین بالای 7 تا حالا نیاوردم.
    اما کلا می دونم که به کار بردن کلمات فرمال و رنج وسیع سینونیم ها خیلی تو رایتینگ کمک می کنه.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

سلام

متن زیاد بخونین و سعی کنین عبارات جالب متن رو هایلایت کنین و خودتون در رایتینگهاتون استفاده کنین.اگه یه آدم حرفه ای متنهاتون رو تصحیح کنه و برای ارتقابهتون پیشنهاداتی بده خیلی خوب میشه.نگران شایعات نباشین.منم یکسال و خورده ای پیش امتحان دادم و اونموقع هم میگفتن توی ایران به کسی رایتینگ 7 نمیدن.اما من بالاتر از هفت شدم.استرس نداشته باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط baroonm نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون مشکل اینجاست که همون تکنیک ها رو نمیدونم برای اونها حتما باید کلاس رفت؟
    باید وجود نداره.با سرچ در اینترنت و همین فروم میتونین تکنیکها رو پیدا کنین.اگه هم حوصله و وقت کافی ندارین یه کلاس درست و حسابی ثبت نام کنین که همه تکنیکها رو در چند جلسه آموزش بدن و کار کنن.مهمتر از تکنیک...تمرین کردنه

Junior Member

با سلام
    دوستان من یه سوال ابتدائی واسم پیش اومده که مطرح میکنم :
    ببینید کلمه ی discharge رو مد نظر بگیرید . این کلمه هم اسم و هم فعل می باشد و در حالت اسم به معنای "ترخیص" هستش . حالت gerund این کلمه ( V +ing ) اون هم اسم بوده و به معنای "ترخیص" هستش . حال چه زمانی من باید از حالت اسم و چه زمانی از حالت gerund این کلمه استفاده کنم ؟؟

ممنون از همگی