صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 117

موضوع: گران شدن شهریه دانشگاهای مالزی

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض گران شدن شهریه دانشگاهای مالزی

قطع یارانه شهریه برای دانشجویان خارجی در مالزی

تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 5:43 صبح
    منبع : ایران مالزی
    تعداد بازدید : 1434
    به گفته‌ی وزیر آموزش عالی مالزی، دانشجویان خارجی از ماه آینده شهریه‌های خود را بدون رایانه دولتی می‌پردازند.

به نقل از روزنامه NST، داتوک سری‌محمد‌خالد با اعلام این خبر تشریح کرد که با حذف یارانه، دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های دولتی موظف هستند هزینه‌ای برابر با دانشگاه‌های خصوصی بپردازند.

وی افزود این یارانه‌ها برای دانشجویان مالزیایی همچنان برقرار خواهد بود.

وی پیش از این با درخواست یارانه از سوی دانشگاه‌های دولتی به منظور جذب بیشتر دانشجویان خارجی موافقت کرده بود.

منبع :http://www.iranmalezi.com/123NewsDet...x?NewsId=20063

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    railway engineering in iran university of sciense & technology

پیش فرض پاسخ : گران شدن شهریه دانشگاهای مالزی

من برای UKMوUPM اقدام کردم و فارغ التحصیل علم و صنعت هم هستم،(عمران) اگر چنین اتفاقی بیفته و شهریه ها گرون بشه واقعا من نمیتونم برم با تمام سحتی هایی که در این راه متحمل شدم برای گرفتن پذیرش، اینم شانس ماست بخدا

واقعا ناراحت شدم ، فکر کنم دیگه هم نمیتونم کاری کنم، کلی رفتم وثیقه گذاشتم سربازیمو درست کنم؛ الان با این اتفاق واقعا نمیدونم چیکار کنم (
    ویرایش توسط shp_com : June 3rd, 2010 در ساعت 04:37 PM دلیل: مربوط به هم هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط 84431075 نمایش پست ها
    واقعا ناراحت شدم ، فکر کنم دیگه هم نمیتونم کاری کنم، کلی رفتم وثیقه گذاشتم سربازیمو درست کنم؛ الان با این اتفاق واقعا نمیدونم چیکار کنم (
    دوست عزیز منم خودم از اون دسته هستم که با این گرون شدن شهریه ها حسابی به مشکل بر خوردم، اموز از یکی از دوستام سوال کردم گفت ترم قبل هم همین کارو میخواستن انجام بدن ولی دانشجو ها اعتراض کردن لغوش کردن، خدا کنه این ترم هم این کارو کنن.
    ویرایش توسط shp_com : June 3rd, 2010 در ساعت 04:38 PM

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

آقایون خانم ها زیاد نگران نباشید ، حالا یه وزیری یه چرتی گفته ! اصلا امکان نداره همچین کاری بکنن ، شما که تازه پذیرش گرفتید که هیچ ، من و خیلی از دوستام هم که اینجا هستیم برمیگیردیم ، بعد فکر میکنی کسی دیگه میاد مالزی !!
    نه این کارو نمیکنن خودشون عواقبش رو میدونن ، اصلا منتقی نیست .درضمن اگر خبری بشه ما خودمون اینجا پدرشون رو در میاریم ، خیلی توفه هست مالزی که حالا بخواد درحد اروپا شهریه بگیره !
    نه خیلی بعید هست همچین کاری ، فقط یک حرف بود از یه آدم به یه خبرگذاری خیلی قابل استناد نیست.
    ویرایش توسط shp_com : June 3rd, 2010 در ساعت 04:40 PM
    امضا

بخشنامه قطع یارانه به دانشگاه های دولتی مالزی ارسال نشده

دانشگاه یو.پی.ام. تا کنون هیچ بخشنامه ای در راستای افزایش شهریه دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار سایت ایران مالزی، در طی تماس با رییس دفتر دانشگاه دولتی یو.پی.ام مسئولین امر از خبر مربوط به قطع یارانه برای دانشجویان خارجی ابزار بی اطلاعی کردند.

رییس دفتر دانشگاه یو پی ام بعد پرس و جو اعلام کرد تا کنون هیچ بخشنامه ای از سوی وزارت آموزش عالی مالزی مبنی بر افزایش شهریه و قطع رایانه برای دانشجویان خارجی دریافت نشده و بنابراین تا زمان عملی شدن این بخشنامه شهریه دانشگاه یو.پی.ام. هیچ تغییری نخواهد کرد.

دانشگاه یو.پی.ام از قدیمی ترین دانشگاه دولتی مالزی ست که بیش از 1500دانشجوی ایرانی در آن مشغول به تحصیل هستند.

دو روز پیش، وزیر آموزش عالی مالزی در سخنرانی از قطع یارانه و افزایش شهریه دانشجویان خارجی در دانشگاه های دولتی در ماه آینده خبر داده بود.

متن خبر مربوط به قطع یارانه:http://www.bernama.com/bernama/v5/ne....php?id=502329
    ویرایش توسط shp_com : June 3rd, 2010 در ساعت 04:41 PM

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    دوبرابر دیگه یعنی 16 میلیون و شاید هم بیشتر
    به یک خبر اینقدر جو ندیدن دوستان ! فعلا که خبری نیست ! یه حرفی زده شده
    ویرایش توسط shp_com : June 3rd, 2010 در ساعت 04:45 PM
    امضا

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من نمی دونم چرا اینقدر علاقه مند به ادامه این بحث ها هستید. زمانی که مطلبی تصویب می شه کلیه دانشگاه ها باید در سایت های خودشون قرار بدن و به شما که دانشجو هستید اعلام کنن.
    یکی نا امید می شه یکی خودشو بد شانس می دونه ... هنوز که خبری نیست.هر وقت منابع معتبر این موضوع رو اعلام کردن شما نگران باشید. بارها گفتم دانشگاه های مالزی مثل هم هستن هر کس کاری کنه اون یکی هم انجام می ده. وقتی در UPM خبری نیست در بقیه دانشگاه ها هم به همین ترتیب است.
    لطفا هیچ کاربری بدون داشتن منبع معتبر هیچ پستی رو ارسال نکنه در غیر این صورت پست بدون اطلاع حذف خواهد شد.
    پست های اضافی که جز استرس واسه کاربرانی که الان باید خوش حال رفتن باشن چیزی نداره حذف گردید.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    به یک خبر اینقدر جو ندیدن دوستان ! فعلا که خبری نیست ! یه حرفی زده شده
    والا من که جو ندادم فقط منطقی جوابشو دادم و همین

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مدیر محترم لطفاً تاپیک را ببندید قفل کنید
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

اقا صابر شما كه الان اونجا هستي ميتوني بگي اين شايعه افزايش شهريه ها بالاخره به كجا رسيد . آخه ما قراره كار و زندگي رو اينجا ول كنيم و بيايم اگر اين موضوع افزايش شهريه صحت داشته باشه كه تمام برنامه ريزي ها بهم ميخوره.
    ممنون ميشم اگر اطلاعات تكميلي رو از مسئولين دانشگاه بگيري و به همه اعلام كني.
    بهر حال نميشه گفت مياييم اونجا و همه چيز رو ميفهميم لااقل در مورد كساني كه پذيرش اين ترم را دارند.
    مرسي كه بررسي ميكني و ما رو از نگراني خارج ميكني.
    ویرایش توسط shp_com : June 10th, 2010 در ساعت 07:48 AM

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)