صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 74

موضوع: وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگا های مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    آقا این عکس هایی که میگی کجاست ؟؟؟

لینکشو میشه بزاری ؟

ممنون
    خوابگاه دانشگاه UTM
    تو جستجو کافی بود کلمه خوابگاه رو وارد کنی ،همین کاری که من کردم ولینک رو پیدا کردم .

موفق باشی
    امضا

Junior Member

تو رو خدا چرا اینجا همه سوال می کنند کسی هم جواب درست نمیده؟؟؟؟؟
    منم فردا دارم میرم upm هزار تا سوال هم در مورد خوابگاهش دارم . ماشاالله ، هیچ اطلاعات دقیقی هم که تو سایتشون ندارن فقط اعلام کرده single bed برای هر شب 5.5 رینگیت.
    مثلا این اتاق تک نفره هست یا منظور از سینگل بد اینه که یه اتاق بین 5-6 نفر شیر شده و به هر کسی یه تخت میدن؟
    وضعیت خوابگاه ها چطوریه؟( آخه هر کسی یه چیزی میگه)
    یکی از دوستام تو جوهوره و چند نوع خوابگاه دارن با قیمت های مختلف. حالا امکان داره تو upm فقط یه نوع خوابگاه باشه همشونم 5.5 رینگیت؟؟؟؟؟ اینجوری یکم که چه عرض کنم خیلی عجیبه!!!!!!!!!
    از ما که گذشت ولی قول میدم من که رفتم حتما بنویسم تا بقیه حد اقل مث من گیج نشنولی بازم اگه تو این مدت کسی جواب داد ممنون میشم

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj_tolue نمایش پست ها
    منم فردا دارم میرم upm هزار تا سوال هم در مورد خوابگاهش دارم . ماشاالله ، هیچ اطلاعات دقیقی هم که تو سایتشون ندارن فقط اعلام کرده single bed برای هر شب 5.5 رینگیت.
    مثلا این اتاق تک نفره هست یا منظور از سینگل بد اینه که یه اتاق بین 5-6 نفر شیر شده و به هر کسی یه تخت میدن؟
    یکی از دوستام تو جوهوره و چند نوع خوابگاه دارن با قیمت های مختلف. حالا امکان داره تو upm فقط یه نوع خوابگاه باشه همشونم 5.5 رینگیت؟؟؟؟؟ اینجوری یکم که چه عرض کنم خیلی عجیبه!!!!!!!!!
    از ما که گذشت ولی قول میدم من که رفتم حتما بنویسم تا بقیه حد اقل مث من گیج نشنولی بازم اگه تو این مدت کسی جواب داد ممنون میشم
    دوست من میدونم که شما میخواهی بری و نگران هستی و اضطراب داری ، بری اونجا چی میشه چطور میشه چکار کنم .
    اما اصلا نگران نباشید ، اینجا هم کلی ایرانی هست و خیلی دوستان که دقیقا راهنماییتون کنند ، اگر کسی درباره UPM نگفته حتما نداشته ، این خیلی خوب هست که شما میرید اطلاعات بگذارید برای دیگر دوستان و مثل خیلی ها نباشید که برسید و مقصد و دیگران رو فراموش کنید .
    در ضمن اینجا سربازی نیست عزیزم که 10 نفر بخوان تو یک اتاق باشند . معمولا خوابگاه های share حداکثر دو نفر هست و همه دانشگاه ها همه جور خوابگاهی دارند ، بسته به اینکه چه امکاناتی در اختیار دانشجوها جدید مگذارند فرق میکنه .
    خیالتون راحت میایید حل میشه همچی ، شب هم تو چادر یا تو خیابون نمیمونید . نگران نباشید

موفق و شاد باشید.
    در ضمن اگر شما نتونستید در فروم جوابتون رو پیدا کنید مبنی بر این نیست که همه سوال میکنند و کسی جواب درست نمیده . این شما هستید که نتونستید جواب درستتون رو پیدا کنید .
    امضا

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of science Polymer Teechnlogy er From UTM malaysia

یعنی 1 اتاق یک نفره 4 در 3 هست
    احتمالا یک تخت و میز تحریرو کمد و پنکه و صندلی داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

منم هفته دیگه میخوام بیام ، همین سوالا رو هم دارم اگه شرایطو بگی که خیلی کارت درسته حداقل ما بفهمیم چی به چیه البته من تو سایت خود دانشگاه خوندم اتاق تک نفره کولر دار شبی بیست رینگت بدون کولر 18 رینگت حالا این عدد رو شما از کجا اوردی نمیدونم

Junior Member

سلام
    الان 1 هفته هست که من اینجام . خوابگاه برای دانشجویان اینترنشنال فقط و فقط کالج 12 هست پی 1 مربوط به آقایون و پی 2 مربوط به خانوم ها. اتاقها بین دو نفر شیر شده وهر کسی هم روزانه برای اتاقهای با ایرکاندیشن 10 رینگیت و بدون ایر کاندیشن 9 رینگیت میده . اگر هم اتاق سینگل بخواین هم میدن ولی باید دو برابر پول بدین یعنی شبی 20 و 18 رینگیت. اتاق ها 2 تا میز و یه تخت و یک کمد برای هر نفر داره( یعنی تو هر اتاق 4 تا میز و صندلی و 4 تا هم کمد و 2 تا تخت داره) یخچال نداره و اگه بخواین یخچال باید بخرین. نمیدونم دقیقا چقدر و لی باید یه چیزی رو به عنوان رجیستر برای یخچال هم بپردازین که تقریبا کسی رجیستر نمیکه. یه تیغه 1.5 متری هم اتاق رو از وسط نصف کرده . اتاقها اتاقهای بدی نیستند و قابل تحملن( من که راضیم)

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

سلام
    الان 1 هفته هست که من اینجام . خوابگاه برای دانشجویان اینترنشنال فقط و فقط کالج 12 هست پی 1 مربوط به آقایون و پی 2 مربوط به خانوم ها. اتاقها بین دو نفر شیر شده وهر کسی هم روزانه برای اتاقهای با ایرکاندیشن 10 رینگیت و بدون ایر کاندیشن 9 رینگیت میده . اگر هم اتاق سینگل بخواین هم میدن ولی باید دو برابر پول بدین یعنی شبی 20 و 18 رینگیت. اتاق ها 2 تا میز و یه تخت و یک کمد برای هر نفر داره( یعنی تو هر اتاق 4 تا میز و صندلی و 4 تا هم کمد و 2 تا تخت داره) یخچال نداره و اگه بخواین یخچال باید بخرین. نمیدونم دقیقا چقدر و لی باید یه چیزی رو به عنوان رجیستر برای یخچال هم بپردازین که تقریبا کسی رجیستر نمیکه. یه تیغه 1.5 متری هم اتاق رو از وسط نصف کرده . اتاقها اتاقهای بدی نیستند و قابل تحملن( من که راضیم)
    توضیحاتون رو بگین برای کدوم دانشگاه هست
    امضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    توضیحاتون رو بگین برای کدوم دانشگاه هست
    من میگم چون در جریانم
    یو پی ام

Junior Member

سلام
    آره دانشگاه یو پی ام هست
    ایرانی هایی که از قبل اینجا بودن اکثرا بیرون خونه دارن . مناطقی مثل دزامینیموم سوت سیتی جوتاماینز (نوشتن این اسما به فارسی یکم سخته پس لطفا ببخشید) که فکر می کنم جوتا ماینز بهتر از بقیه باشه هزینه جوتاماینز تقریبا 1300 در ماهه ولی فرنیشه دزامینیمون بین 500 تا 600 ولی ساده هست و چیزی نداره همه اینجا ها که گفتم ات.بوسهای مربوط به دانشگاه رو دارن و میتونین با پرداخت 15 رنگیت در ماه از تمام خط ها استفاده کنید. ولی من شخصا ترجیه میدم ترم اول خوابگاه باشم تا هم خونه ایی های مناسبی رو پیدا کنم.
    برای غذا ، کنار خوابگاه یه رستوران هست که میشه غذا هاشو خورد (بازم بستگی به آدمش داره ) قیمتاشم مناسبه.
    اتاقهای سینگا با شیر هیچ فرقی به غیر از تعداد آدمهایی که توش دارن زندگی می کنن نداره حدودا 5 در 4 یا 5 در 5.
    حمام ودستشویی شیر شدن تو هر طبقه 8 حمام و 8 دستشویی هست که آبش سرده (فقط آب سرد داره ولی میشه ازش استفاده کرد)یه آشپز خونه هم داره که باید سطح توقعتونو بیارین پایین . یخچال داره که تا خرخره پره . یه مایکروفر کوچیک داره که میشه ازش استفاده کرد یه اجاق برقی مناسب ولی کثیف هم داره .( قسمت خانوم ها رو هم پرسیدم همینجوریه)
    در کل بد نیست خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط behmin
    سلام دوست عزیز

من دوشنبه دارم میام یو پی ام
    توی خوابگاه و خونه موندم توضیحات شما رو خوندم
    ممکنه یه خورده بیشتر توضیح بدی
    تو خوابگاه وضعیت غذا چجوریه
    اتاق های سینگلش چند مترن حدودا؟
    حمام و دستشویی و آشپزخونه اینا داره چجوریه مشترکه؟
    من شنیدم ایرونیا خوابگا ه نمیمونن و میان بیرون خونه میگیرن
    یه سوال دیگه رشتتون چیه :دی

منم عمران میخونم سازه

Junior Member

برای بچه های UTM
    دیروز فقط بایکی از بچه های یو تی ام صحبت میکردم(دقیق نیست ولی فقط واسه اینکه یه چیزی دستتون باشه میگم)
    یه اتاق سینگل با حمام و دستشویی مجزا بدون کولر فقط با فن ماهی 250 rm

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)