صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 74

موضوع: وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگا های مالزی

سلام
    من تازه از دانشگاه UPM پذیرش گرفتم. هزینه توی میلی که واسم اومده حدود ترمی 2 میلیونه که من فکر میکردم یه تومنه. خیلی استرس گرفتم. لطفا اگه کسی در مورد خوابگاههای دانشگاه و وضعیتش اطلاعاتی داره بهم بده.خوابگاهی با حمام دستشویی جدا یا سوئیت داره؟ هزینه؟
    خواهشا اگه کسی هست کمکم کنه. مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nice_girl نمایش پست ها
    سلام
    من تازه از دانشگاه UPM پذیرش گرفتم. هزینه توی میلی که واسم اومده حدود ترمی 2 میلیونه که من فکر میکردم یه تومنه. خیلی استرس گرفتم. لطفا اگه کسی در مورد خوابگاههای دانشگاه و وضعیتش اطلاعاتی داره بهم بده.خوابگاهی با حمام دستشویی جدا یا سوئیت داره؟ هزینه؟
    خواهشا اگه کسی هست کمکم کنه. مرسی.

فكر نميكنم هزينه خوابگاه از 150-200 بيشتر باشه. چرا ترمي 2 ميليون؟ ترم قبلش چقدر بوده؟ چقدر افزايش داده؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

دوستان عزیز !
    در دانشگاه های مالزی برای دانشجویان بین الملل خوابگاه های خاصی مد نظر است،اینکه خوابگاه فاقد آب سرد و یا آب گرم است ینظر بنده بحثی غیر قابل خواندن و مضحکه اور است.
    در دانشگاه یو.تی.ام خوابگاه های تک،دو،سه نفری وجود دارد و صدالبته هر نفر دارای یک اتاق اختصاصی است.در این خوابگاه شما می توانید نمونه بازر یک خانه دانشجویی را بببینید.اینترنت پرسرعت،میز مطالعه،صندلی،امکانات آشپزی و .. وجود دارد.
    لذا خواهشمندم دوستان در مورد خوابگاه ها بدون اطلاعات یا منبع موثق جوابی ارسال ننمایند.
    شایان ذکر است هزینه اتاق ی نفری برای ترم سپتامبر 2011 هر اتاق یک نفری 65000 تومان است.

من در دانشگاه um پذیرفته شدم. رشته کنترل . و متاهلم . کسی هست تا ازش سوالی بپرسم؟
    کسی از خوابگاه اینترنشنال هاوس یا از دانشکده برق um هست؟

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    دوستان عزیز !
    در دانشگاه های مالزی برای دانشجویان بین الملل خوابگاه های خاصی مد نظر است،اینکه خوابگاه فاقد آب سرد و یا آب گرم است ینظر بنده بحثی غیر قابل خواندن و مضحکه اور است.
    در دانشگاه یو.تی.ام خوابگاه های تک،دو،سه نفری وجود دارد و صدالبته هر نفر دارای یک اتاق اختصاصی است.در این خوابگاه شما می توانید نمونه بازر یک خانه دانشجویی را بببینید.اینترنت پرسرعت،میز مطالعه،صندلی،امکانات آشپزی و .. وجود دارد.
    لذا خواهشمندم دوستان در مورد خوابگاه ها بدون اطلاعات یا منبع موثق جوابی ارسال ننمایند.
    شایان ذکر است هزینه اتاق ی نفری برای ترم سپتامبر 2011 هر اتاق یک نفری 65000 تومان است.
    دوست عزیز تبلیغات الکی نکن و اطلاعات غلط نده !!

برای دانشجویان بین المللی خوابگاه جدا در نظر گرفته نشده بود اما صحبت هایی شده که شاید از ترم سپتامبر دانشجویان بین المللی فقط در خوابگاه های خاصی اسکان داده بشند. اتاق ها قبلا یک و دو نفره بود که باز هم طبق اطلاعات موجود از این ترم همه اتاق ها تک نفره و با اجاره روزانه 5 یا 6 رینگیت خواهد بود.

در مورد آبگرم و سرد هم شاید برای شما مسئله ای نباشه و اما بچه ها حق دارند که بدوند و در این مورد تصمیم بگیرند.

وسائل اتاق درسته اما امکانات آشپزی رو من که ندیدم. من خودم ظروف آشپزی، یخچال و یه اجاق برقی برای آشپزی گرفتم که البته برای وسایل برقی باید پول برق بدید. یخچال و اجاق هر کدوم 100 رینگیت !

همونطور که قبلا هم گفتم اتاق های دیگه ای هم وجود داره که مثلا سرویس جداگانه یا کولر دارند که اجارشون تا 25 رینگیت در روز بالا میره !

اینترنت هم معمولا موجوده ولی همیشه کیفیت خوبی نداره !
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial -Engineering

سلام
    من از دانشگاه utm پذيرش گرفتم ميخواستم بدونم براي گرفتن خوابگاه بايد از قبل اقدام كرد(از ايران) و يا بعد از ورود به مالزي و ثبت نام در دانشگاه ميشه رفت خوابگاه؟

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

فرقی نمی کنه اما پیشنهاد می کنم وقتی اومدی بری خوابگاه ها رو ببینی بعد انتخاب کنی که کدوم می خوای بری چون اگه بفرستنت به یه خوابگاه عوض کردنش کارت رو یکم سخت می کنه.
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

دوستان من سایت خوده utm رو دیدم 4 جور خوابگاه داشت.یک مدلش 2 نفر تو اتاق بود ویه مدل 1 نفره بدون حمام و یه 1 نفره با حمام.که اینارو امکاناتشون رو نوشته بود.
    حالا میخواستم بدونم اون مدل خوابگاهی که شبی 15 رینگیته و از همه گرون تر هستش امکاناتش چیه؟یخچال و کولر و تلویزیون داره؟
    و یک سواله دیگم اینکه دانشجوهای ایرانی تو کدوم کالج بیشتر هستن؟

Junior Member

می شه یک کمی هم در مورد خوابگاه دانشگاه های خصوصی اش هم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه؟! آخه اکثرا اینجا فقط در مورد یه سری دانشگاه خاص صحبت می شه مثل um . utm . upm !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisilent نمایش پست ها
    دوستان من سایت خوده utm رو دیدم 4 جور خوابگاه داشت.یک مدلش 2 نفر تو اتاق بود ویه مدل 1 نفره بدون حمام و یه 1 نفره با حمام.که اینارو امکاناتشون رو نوشته بود.
    حالا میخواستم بدونم اون مدل خوابگاهی که شبی 15 رینگیته و از همه گرون تر هستش امکاناتش چیه؟یخچال و کولر و تلویزیون داره؟
    و یک سواله دیگم اینکه دانشجوهای ایرانی تو کدوم کالج بیشتر هستن؟
    دوستان اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)