صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 74 , از مجموع 74

موضوع: وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگا های مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط jonz نمایش پست ها
    هیچکس از دانشجویان ukmنیست?
    اگه یکی‌ از دوستان لطف کنه و راجع به خوابگاه این دانشگاه یه سری اطلاعات به من بده ممنون میشم
    هر چی‌ دنبال این موضوع رفتم چیزی پیدا نکردم کسی‌ هم چیزی نمیدونست

من هم UKM هستم؛ اما هیچ کسی را پیدا نمی کنم که کمی اطلاعات از او بگیرم. اگر کسی از UKM، خوابگاه ها و یا نحوه اتاق گرفتن اطلاعات بیشتری دارد، اطلاع بدهد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگا های مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط isar نمایش پست ها
    من هم UKM هستم؛ اما هیچ کسی را پیدا نمی کنم که کمی اطلاعات از او بگیرم. اگر کسی از UKM، خوابگاه ها و یا نحوه اتاق گرفتن اطلاعات بیشتری دارد، اطلاع بدهد.
    توي مالزي اوضاع خوابگاه ها خوب نيست و بهترين راه اينه كه دو يا سه نفري يه خونه رو اجاره كنيد و شر كنيد امكانات خونه ها هم خوبه هم ارزون تر

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

سلام دوستان
    من یو تی ام خوندم ، دو ترم خوابگاه بودم ، از وضعیت خوابگاه ناراضی نبودم ، اما خوب سختی های خاص خودش رو داره
    خوابگاه های یو تی ام تو یه کمپ بزرگ پراکنده اند ، معمولا به ترم اولیها و خارجی ها کلا خوابگاه های دورتر رو میدند. به نظر من اتاق یک نفره بگیرید ، معمولی (بدون سرویس اختصاصی ) .چون اون اتاقهایی که تو خوابگاه های ویلایشون هست زیادی گرونه و با اون پول میشه بهترین خونه رو گرفت خارج دانشگاه.
    خوابگاه ها یخچال نداره ، باید بخرید ، مجاز نیستید اما همه میخرند. آبگرم نداره که عذاب دهنده ترین قسمت خوابگاه هست ، چون هیچکاریش هم نمیشه کرد. آبگرمکن نصب کنید میان جمع میکنند و این حرفها
    هر اتاق یه کمد و یه تخت و یک میز و صندلی کاملا نو و مرتب داره ، مابقی مواردی که میخواید رو هم خودتون تهیه میکنید
    امنیت و آرامش خوبه
    نظافت هم بد نیست
    من عکس زیاد دارم از اتاقهایی که داشتم

در مورد یوکی ام هم یک هفته تو خوابگاه بودم اونجا برای یه کنفرانس ، در مقایسه با یو تی ام خوب نبود ، اما خوب شاید در طولانی مدت افراد بتونند مشکلاتش رو حل کنند.
    به نظر من در بحث خونه یا خوابگاه همیشه باید اولویت ها رو دید و تصمیم گرفت

کرایه تاکسی خیلی زیاده تو مالزی ، اگر ماشین نداشته باشید. پس تو کمپ بودن یه امتیازه

کمپ یو تی ام کلا خیلی هم زیبا و سرسبزه

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

سميرا. جان من UPM دكتري پذيرش گرفتم و ميخوام امتحان زبان بدم خوابگاه اونجا چطوره يه نفره ميخوام
    اگه اطلاعي از تعيين سطح هم بدي ممنون ميشم

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)