صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: Transcripts Problem

drtre
    Guest

پیش فرض Transcripts Problem

hi,
    i have a problem with my official transcripts. university doesn't provide the transcripts due to the conscription problem. and i need to give them to the university i'm applying for. what can i do? does unofficial transcripts do the work?

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : Transcripts Problem

سلام

خب معلومه که کارنامه رسمی بهت نمی دن. شما بیا یک کار کن.
    بگو می خوام تعهد خدمتم رو بخرم و تا اینجای کارم (اگه دانشجویی) هر چی بدهی دارم به دانشگاه بپردازم. تعهد خدمت هم یعنی دو برابر طول تحصیلت باید تو ایران کار کنی. اینجوری این تعهد رو می خری (دقت کن خرید خدمت رو نمی گما) و می تونی بعد از تصفیه حساب کامل
    با دانشگاهت (تا هر جا که هستی) کارنامه رسمیت رو بگیری.

بدرود
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

drtre
    Guest

well... how much that'd cost? i once heard that i can translate unofficial transcript? is that true?

Junior Member

سلام در مورد كارنامه اگر بري بخري و كارنامه رسمي بگيري كه عاليه و لي من خودم كارنامه غير رسمي درست كردم دادم رئيس گروه توي دانشكده امضا كرد استاد راهنمام خوبه! من كه دادم رفته فعلن كسي ايراد نگرفته! دوستمم پارسال با همين كارنامه پذيرش گرفت رفت. ولي بعد از پذيرش گرفتن بايد مدركتو آزاد كني

drtre
    Guest

how did you do that? asked for a transcript up to your then-current semster? and gave it to translation centers?

Senior Member maryamf آواتار ها

I translated unofficial transcripts but no one accepted them. so if you want to translate them unofficially, do it yourself.unofficial is unofficial, so why you want to pay for it?I have asked this question in forum and there is a long discussion on it. you will find it if you search. l

it will be great if you find a professor at the university who stamps it for you.

you are good luck a_fantom.

drtre
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    I translated unofficial transcripts but no one accepted them. so if you want to translate them unofficially, do it yourself.unofficial is unofficial, so why you want to pay for it?I have asked this question in forum and there is a long discussion on it. you will find it if you search. l

it will be great if you find a professor at the university who stamps it for you.

thanks, but how should i imply to the university (i'm applying for) that i have an unofficial transcript? better yet where should i mention it?

ببین اولا دارلترجمه ها فقط مدرک رسمی رو ترجمه میکنن یعنی میری مدرکتو میخری(مال من BSشد240000تومن وMs شد نهصد و خورده ای)بعد که خریدی میری وزارت غلوم مهر میکنی حالا تازه میتونی بدی دارلترجمه.اگر غیر رسمی میخای باید خودت انگلیسی بنویسی ریزنمرات رو بعد بدی دانشکده مهرانگلیسی کنه بذاره تو پاکت انگلیسی دانشکده. من یه پذیرش همین مدلی غیر رسمی گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezavf
    دوستانflorida international uni را فراموش کنید. واقعا دانشگاه مزخرفی است من دسامبر اپلای کردم تا یکماه پیش معطلم کرده بودند نهایتا بهم گفتند اصل ریز نمراتت را بفرست تا بررسی کنیم (قبلا بهم گفته بودند داریم بررسی می کنیم!). هرچی توضیح دادم که اینها کاملا رسمی هستند (دارالترجمه+وزارت دادگستری+وزارت امور خارجه+ مهر و موم توسط دانشگاه) زیر بار نرفتند و گفتند باید اصل را بفرستی. منم یک ایمیل به دکتر میرمیران (رئیس دانشکده مهندسی) زدم و قضیه را گفتم در انتها هم گفتم دانشگاه شما ضعیفترین graduate admission را داره و ایمیل اونها را که 5-6 مورد اشتباه داشت بهش نشان دادم (حتی معدل منم اشتباه گفته بودند!) اونم به جای اینکه به من کمک کنه درجا بهم ایمیل زد که متاسفانه ما نمی توانم شما را بپذیرم و برای شما ظرفیت نداریم!
    از من میشنوید دانشگاه درست و حسابی اپلای کنید که ارزش داشته باشد.

تجربه من شاید مفید باشه. بعضی دانشگاههای درجه دو و سه دارالترجمه رسمی و غیره هم حالیشون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان

من واسهNTNU,Norway که می‌خوام اپپلای کنم نوشته
    مقطع دکترا)

Certified copies of transcripts and reference letters should be enclosed.

۱-با این حساب که شما میگید پس بهتره من که تعهدمو نخریدم و مدرکمو آزاد نکردم، بهتره پول دارلترجمه رو هم ندم , خودم یه ترجمه دستی‌ واسشون درست بکنم (فوقش یه آرم دانشگاه هم میچسبونم اون بالا)

۲-موضوع دیگه اینکه همهٔ مدرکو باید آپلود کنم، حالا دیگه نمیدونم چه جوری می‌شه پاکت sealed شده رو هم آپلود کرد؟؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)