صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: Transcripts Problem

Junior Member placebo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university of medical school

پیش فرض پاسخ : Transcripts Problem

سلام، من هم‌ مشکل تقریبا مشابهی دارم، مشکل اینجاست که دانشگاه اصلdegree و transcript یا کپیattested شده (فکر کنم همون کپی برابر اصل) رو خواسته ولی از اونجایی که ۱. من الان USهستم ودفترحفاظت منافع ایران تویDC همچین کاری انجام نمیده!! ۲. ۰دانشگاه خودم (علوم پزشکی تهران) هم فقط یک degreeو transcriptبه هر فارغ التحصیل میده، واقعا موندم که چیکار کنم. از طرفی این دانشگاهی که apply کردم میگه در صورت فرستادن مدرک دیگه جزء اموال دانشگاه به حساب میاد! کسی تجربه ای داره که بتونه کمکم کنه؟ خیلی ممنون می شم

سلام

خوب یه بخشنامه ای هست (عکسشو خودم گذاشتم اینجا) که میگه میشه ریزنمرات رسمی رو با پرداخت هزینه تحصیل بگیریم، حالا من میخوام بدونم آیا توی این کارنامه تاریخ فارغ التحصیلی درج میشه یا نه. ضمنا فرض کنید مشکل نظام وظیفه رو هم با تشکیل پرونده توی وزارت علوم حل کرده باشیم (معافیت تحصیلی)، فقط با صندوق رفاه تسویه نکرده باشیم.

ممنون
    ویرایش توسط snowman : May 12th, 2010 در ساعت 09:19 PM
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman نمایش پست ها
    سلام

خوب یه بخشنامه ای هست (عکسشو خودم گذاشتم اینجا) که میگه میشه ریزنمرات رسمی رو با پرداخت هزینه تحصیل بگیریم، حالا من میخوام بدونم آیا توی این کارنامه تاریخ فارغ التحصیلی درج میشه یا نه. ضمنا فرض کنید مشکل نظام وظیفه رو هم با تشکیل پرونده توی وزارت علوم حل کرده باشیم (معافیت تحصیلی)، فقط با صندوق رفاه تسویه نکرده باشیم.

ممنون
    خوب حالا که هیشکی جواب نداده؛ خودم جواب خودمو میدم.
    من رفتم دانشگاه و ریزنمراتم رو گرفتم، ولی تاریخ توش نیست، گفتند تاریخ نمیزنیم و اون فقط توی دانشنامه است.
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng.

من تا 31 آگوست وقت دارم مدارک بفرستم. نه هزینه تحصیل رایگان دادم نه خدمت رفتم. offe off. بهترین راه واسه گرفتن ریز نمره چیه؟ دانشگاه هم تعطیلات تابستانی رفتن نمی تونم برم ریز نمره official بگیرم.چه کنم؟

سلام

ایا منظور از transcripts and diplomas همون ریز نمرات و مدرکه ؟

ممنون

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام

ایا منظور از transcripts and diplomas همون ریز نمرات و مدرکه ؟

ممنون
    آره همون ریز نمره و دانشنامه هست. بعضی جاها برای بررسی پذیرش به همون ریز نمره راضین بعضی جاها هم میگن که باید هر دوش باشه
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

سلام

خب من که هنوز از پایان نامم دفاع نکردم باید چه مدرکی رو به جای دانش نامه بدم ؟
    (من دکترای عمومی رو دارم می گیرم و لیسانس و فوق ندارم که مدرک اونا بدم )

ممنون

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

خب من که هنوز از پایان نامم دفاع نکردم باید چه مدرکی رو به جای دانش نامه بدم ؟
    (من دکترای عمومی رو دارم می گیرم و لیسانس و فوق ندارم که مدرک اونا بدم )

ممنون
    ریز نمره که دارید، خیلی از جاها به همون قانع میشن برای اپلای و اصل مدرک رو بعدا می خوان. اگر هم ذکر کردن که همراه ریز نمره باید مدرک هم بفرستین باهاشون صحبت کنبد بگید شرایط چه جوریه، چون به هر حال اونا رو می تونید راضی کنید اما دانشگاه تا درستون تموم نشه که مدرک نمیده!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

سلام
    من یه مشکل عجیب دارم! دانشگاه لیسانسم آزاده و حوب مثل سراسری غیر رسمی اینگلیسی نمی ده. در نتیجه یه دونه رسمی ترجمه کردم و طوری که پلمپ دیده می شه ( چون نخواستم پلمپ رو باز کنم و حروم بشه ترجمم) 3 صفحه رو اسکن کردم
    حالا دانشگاهک تاکید داره روی این که باید مدارک غیر رسمی باشن! اینو نوشته سایتس درشت همون اول!
    Do not mail official transcripts during the applicant stage
    حالا من چی کار کنم؟! یعنی بیام ارم دانشگاه آزاد رو بزنم تو یه فایل نمره ها رو بنویسم و پرینت و اسکن بگیرم؟!!!!
    در ضمن گفته باید:
    Uploaded documents must be in .DOC, .XLS, .WPD, .RTF, .PDF, or .TXT format.
    خوب اسکنارو با فایل jpG انجام دادم و تبدیل به pdf که شدريال کیفیتش داغون شد و اصلاً نمی شد خوند نمره ها رو
    پیشنهادتون چیه؟ ممنون

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    من یه مشکل عجیب دارم! دانشگاه لیسانسم آزاده و حوب مثل سراسری غیر رسمی اینگلیسی نمی ده. در نتیجه یه دونه رسمی ترجمه کردم و طوری که پلمپ دیده می شه ( چون نخواستم پلمپ رو باز کنم و حروم بشه ترجمم) 3 صفحه رو اسکن کردم
    حالا دانشگاهک تاکید داره روی این که باید مدارک غیر رسمی باشن! اینو نوشته سایتس درشت همون اول!
    Do not mail official transcripts during the applicant stage
    حالا من چی کار کنم؟! یعنی بیام ارم دانشگاه آزاد رو بزنم تو یه فایل نمره ها رو بنویسم و پرینت و اسکن بگیرم؟!!!!
    در ضمن گفته باید:
    Uploaded documents must be in .DOC, .XLS, .WPD, .RTF, .PDF, or .TXT format.
    خوب اسکنارو با فایل jpG انجام دادم و تبدیل به pdf که شدريال کیفیتش داغون شد و اصلاً نمی شد خوند نمره ها رو
    پیشنهادتون چیه؟ ممنون
    اصلا نگران نباشین . منظور از o not mail official transcripts during the applicant stage اینه که لازم نیست برای اپلای مدارکتون رو پست کنید . یعنی باید همون فایل اسکن رو آپلود کنید. این جمله تاکیدش روی پست کردن هست نه روی رسمی یا غیر رسمی بودن. چه بهتر که مدارک شما رسمیه و مهر داره . همون رو باید اپلود کنید در صورتی که ادمیشن بگیرید بعد بهتون میگن که مدارک اصلی رو با پست بفرستید تا بقیه مراحل انجام بشه .
    در مورد کیفیت فایلتون من هم همون فایل ج پی جی رو به پی دی اف تبدیل کردم ولی کیفیتش خراب نمیشه اصلا. نرم افزارتون رو عوض کنید و سعی کنید حجم عکسا و پی دی اف رو تا جاییکه امکان داره کم نکنید که کیفیت کم نشه
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)