صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: Transcripts Problem

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : Transcripts Problem

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. پس کپی برابر اصل را قبول میکنند؟ اسکنشون را که حتما میفرستم ولی خودشان رسما تو سایت نوشتن که مدارک حتما باید برامون ارسال بشه. می خوام هرچه زودتر مدارک را بفرستم. اگر بنظرتون کپی برابر اصل بی فایده هستش منتظر دادگستری نشم و همین فردا بفرستم. اگر شما بودید چی کار میکردید؟ واقعا چه پروسه پر استرسیه
    اخه مستر دومتون شامل اون قضیه که حتما رسمی باشه نمیشه..لیسانستون واسه پذیرش مستر مهمه. این مستر دوم کمکیه. چقد وقت دارید؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

راستش استاد گفته هرچی زودتر بهتر. نگران این 4 5 روز تعطیلیم. اخه همه مدارکم حاضرن اگر اینارو بفرستم دیگه اپلایم کامل میشه. وقتم برای کارای سفارت ویزا تنگ تر از پذیرش گرفتن از دانشگاست

ApplyAbroad Hero

راستش استاد گفته هرچی زودتر بهتر. نگران این 4 5 روز تعطیلیم. اخه همه مدارکم حاضرن اگر اینارو بفرستم دیگه اپلایم کامل میشه. وقتم برای کارای سفارت ویزا تنگ تر از پذیرش گرفتن از دانشگاست
    استاده اوکی داده زودی بفرست. اون ترنسکریپت دومم غیر رسمی یا کپی برابر اصل رو بفرست بعدا به دانشگاه سوئدت ایمیل بزن که خودشون اسکنشو واسه کوردینیتر دانشگاه مقصد بفرستن بعد تو یه ایمیل دیگه براشون توضیح بده که ایرانی و امکان سفر به اروپا رو نداری. الان ددلاین فال تموم شده کدوم کشوره؟

امریکاست. این استاده داره ساپورتم میکنه. برای همینه نگرانم. یه قسمتی داره سایت دانشگاه سوئد که بهم یه pdf از واحدای پاس کردمو میده و بالاشم مینویسه Official Transcript. بنظرتون اینو کپی کنم بفرستم براشون یا بی فایدس (یا همون کپی برابر اصل بهتره؟ اخه میترسم حاضر به کپی برابر اصل دادن هم نشن. بگن این انگلیسیه ما نمیفهمیم و این حرفا. شهرستان از این مشکلات زیاد داریم)؟ ببخشید دارم اذیتتون میکنم شرمنده

ApplyAbroad Hero

امریکاست. این استاده داره ساپورتم میکنه. برای همینه نگرانم. یه قسمتی داره سایت دانشگاه سوئد که بهم یه pdf از واحدای پاس کردمو میده و بالاشم مینویسه Official Transcript. بنظرتون اینو کپی کنم بفرستم براشون یا بی فایدس (یا همون کپی برابر اصل بهتره؟ اخه میترسم حاضر به کپی برابر اصل دادن هم نشن. بگن این انگلیسیه ما نمیفهمیم و این حرفا. شهرستان از این مشکلات زیاد داریم)؟ ببخشید دارم اذیتتون میکنم شرمنده
    چقد شما وسواس شدی! هردو تارو بفرست تو یه ایمیل حتما براشون توضیح بده. نگران نباش مسئله ی حادی نیست.

ApplyAbroad Guru

من که کل پروسه اپلای خودم رو با e-transcript ها و ایمیل انجام دادم با اینکه اکثرا می گفتن باید پست بشه و هیچ جا ایراد نگرفت و همه جا قبول کردند! مهم اینه که راه هایی برای تایید صحتش باشه که احتمالا دانشگاه سوئد اگه همچین مدرکی رو ارائه می ده راه های تایید صحتش (Digital Signature و ...) رو هم قرار داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من که کل پروسه اپلای خودم رو با e-transcript ها و ایمیل انجام دادم با اینکه اکثرا می گفتن باید پست بشه و هیچ جا ایراد نگرفت و همه جا قبول کردند! مهم اینه که راه هایی برای تایید صحتش باشه که احتمالا دانشگاه سوئد اگه همچین مدرکی رو ارائه می ده راه های تایید صحتش (Digital Signature و ...) رو هم قرار داده.
    واقعا؟؟!! چه جسارتی داشتید من خیلی ترسو شدم پس من یه کپی معمولی میفرستم و اسکن مدرک را هم براشون میل میکنم. مدرکلیسانسم که رسمیشو میفرستم. از سوئد هم میخوام برام رسمی مدارک را اماده کنه که اگر ایراد گرفتن بفرستم براشون. فکر میکنید اینطوری خوبه و مشکلی پیش نمیاد؟ مرسی از هردو شما خیلی لطف کردید

درود
    من یه مشکلی دارم نگرانم کرده
    توی ریزنمراتی که دانشگاه بهم داده همه چیز به همین سیستم 0تا20 خودمونه فقط یک ستون اضافه داره بنام "نمره حرفی" و توش 18به بالا رو A و 16به بالا رو B زدن . اینجوری همه نمره هام معادل حرفیشون پایینتره ! چندتا 17 و 17.5 دارم که B شدن . همونجوری هم ترجمه کردم و توی پاکت دانشگاه گذاشتم مهروموم شده . الان نگرانیم اینه که دانشگاهها نمره های حرفی رو ملاک قرار بدن و به نمره های عددی توجه نکنن!!
    به دانشگاه گفتم قرار شده یک سری ریزنمرات ترم به ترم بهم بدن . تایید مجدد این از وزارت علوم و ترجمه و تایید دادگستری هم هزینه بر هست هم زمان بر! الانم که ددلاینا نزدیکه یا گذشته! (اما نشدنی نیست)
    بنظرتون چکاری بکنم بهتره؟
    ممنون
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    درود
    من یه مشکلی دارم نگرانم کرده
    توی ریزنمراتی که دانشگاه بهم داده همه چیز به همین سیستم 0تا20 خودمونه فقط یک ستون اضافه داره بنام "نمره حرفی" و توش 18به بالا رو A و 16به بالا رو B زدن . اینجوری همه نمره هام معادل حرفیشون پایینتره ! چندتا 17 و 17.5 دارم که B شدن . همونجوری هم ترجمه کردم و توی پاکت دانشگاه گذاشتم مهروموم شده . الان نگرانیم اینه که دانشگاهها نمره های حرفی رو ملاک قرار بدن و به نمره های عددی توجه نکنن!!
    به دانشگاه گفتم قرار شده یک سری ریزنمرات ترم به ترم بهم بدن . تایید مجدد این از وزارت علوم و ترجمه و تایید دادگستری هم هزینه بر هست هم زمان بر! الانم که ددلاینا نزدیکه یا گذشته! (اما نشدنی نیست)
    بنظرتون چکاری بکنم بهتره؟
    ممنون
    اون ریز نمره هم که نمرات به حروف داره مشکلی نیست چون اونها سیستم نمره دهی ایران را که بین صفر تا بیست هست را میشناسن. براتون مسئله ای ایجاد نمیکنه. نگران نباشید. اگر خیلی وسواس دارین ریز نمره دوم را هم ترجمه کنید و بفرستید ولی به نظر من نیازی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

ببخشید من فک کنم یه گندی زدم تو اپلای! من ۳ تا از امریکا اپلای کردم و ریز نمره هام رو اپلود کردم براشون ولی حالا شنیدم که علاوه بر اپلود کردن باید دی اچ ال هم میکردم. درسته؟ الان دیر نیست بخام تازه بفرستم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)