صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: Transcripts Problem

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

پیش فرض پاسخ : Transcripts Problem

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    ببخشید من فک کنم یه گندی زدم تو اپلای! من ۳ تا از امریکا اپلای کردم و ریز نمره هام رو اپلود کردم براشون ولی حالا شنیدم که علاوه بر اپلود کردن باید دی اچ ال هم میکردم. درسته؟ الان دیر نیست بخام تازه بفرستم ؟
    دوست عزیز، این بستگی به دانشگاه داره، برای بعضی از دانشگاه فقط نیازه که ابتدا ان لاین اپلود کنی و بعد اگه پذیریش دادن ازت میخوان که براشون پست کنی، برای برخی دیگه هر دو نیازه که ابتدا انجام بشه. اینکه دیر شده یا نه باز هم به ددلاین دانشگاه بستگی داره، پس بهتره که اول یه سر به سایت دانشگاه و اطلاعات و راهنمایی های مربوط به فرانید اپلایش بزنی و ببینی که آیا لازم هست یا نه. اگه لازم بود که بنظرم که بفرستین بره، منتها بهتره که قبلش با graduate office یا Coordinator ایمیلی مکاتبه و صحبت کنی

من دانشگاه ولیعصر رفسنجان مدرکمو گرفتم، بهم می گن خود دانشگاه باید درخواست بده تا official transcript رو بفرستن براش!!! دانشگاه ها همچین کاری می کنن؟

Junior Member

ببخشید کسی میدونه سیلابس درسایی رو که میگذرونیم میشه از وزارت علوم گرفت یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

ببخشید یه سوال :
    ریز نمره ی دبیرستان هم باید بخیریم(دانشگاهی که اپلای کردم گفته ریزنمره دبیرستانم بدید)؟ چه جوری؟من الان یه ریزنمره که کپیه ولی مهرو امضا و تمبر داره (دبیرستان و پیش دانشگاهی) مدرک فارق التحصیلی پیش هم دارم که نوشته گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی که اونم کپیه با مهر و امضا...

ببخشید یه سوال :
    ریز نمره ی دبیرستان هم باید بخیریم(دانشگاهی که اپلای کردم گفته ریزنمره دبیرستانم بدید)؟ چه جوری؟من الان یه ریزنمره که کپیه ولی مهرو امضا و تمبر داره (دبیرستان و پیش دانشگاهی) مدرک فارق التحصیلی پیش هم دارم که نوشته گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی که اونم کپیه با مهر و امضا...
    برای تهیه ی ترجمه ی رسمی کارنامه ی دبیرستان باید: (مخصوص بچه های تهرانی. من مطمئن نیستم بقیه ی بچه ها باید مهرها رو از کجا بگیرن...)
    1- کارنامه ی مهر شده (مهر مدرسه) و امضا شده (امضای مدیر) رو از دبیرستان بگیرید.
    2- کارنامه رو ببرید آموزش و پروش منطقه ی محل تحصیل تا مهر آموزش و پرورش منطقه رو بگیرید.
    3- کارنامه رو ببرید آموزش و پروش کل تا مهر آموزش و پرورش کل رو بگیرید.
    4- کارنامه رو به دارلترجمه ی رسمی بدید.

اگر گواهی فارغ التحصیلی رو هم ازتون خواستن؛ همون گواهی های موقت کافی هستن. اون گواهی ها رو هم در کنار کارنامتون همون مهرها رو بدید براتون بزنن.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط mjfadaee نمایش پست ها
    برای تهیه ی ترجمه ی رسمی کارنامه ی دبیرستان باید: (مخصوص بچه های تهرانی. من مطمئن نیستم بقیه ی بچه ها باید مهرها رو از کجا بگیرن...)
    1- کارنامه ی مهر شده (مهر مدرسه) و امضا شده (امضای مدیر) رو از دبیرستان بگیرید.
    2- کارنامه رو ببرید آموزش و پروش منطقه ی محل تحصیل تا مهر آموزش و پرورش منطقه رو بگیرید.
    3- کارنامه رو ببرید آموزش و پروش کل تا مهر آموزش و پرورش کل رو بگیرید.
    4- کارنامه رو به دارلترجمه ی رسمی بدید.

اگر گواهی فارغ التحصیلی رو هم ازتون خواستن؛ همون گواهی های موقت کافی هستن. اون گواهی ها رو هم در کنار کارنامتون همون مهرها رو بدید براتون بزنن.
    خیلی خیلی ممنون از کمکتون
    یعنی من برم دبیرستانم بهشون بگم کارنامه بهم بدید میدن؟ دیگه پس خریدن نداره؟ولی اصل گواهی فارقی از دبیرستان رو باید معافیت داشته باشم درسته(چون اخه گواهی موقت رو که ترجمه رسمی نمیکنن)؟چون همون طور که گفتم من همه ی کارنامه هام ر دارم که مهر و امضای مدیر و اموزش و پرورش و.... رو داره ولی نمیدونم چرا کپیه یعنی قبلا کپی دادن الان اصل میدن؟

خیلی خیلی ممنون از کمکتون
    یعنی من برم دبیرستانم بهشون بگم کارنامه بهم بدید میدن؟ دیگه پس خریدن نداره؟ولی اصل گواهی فارقی از دبیرستان رو باید معافیت داشته باشم درسته(چون اخه گواهی موقت رو که ترجمه رسمی نمیکنن)؟چون همون طور که گفتم من همه ی کارنامه هام ر دارم که مهر و امضای مدیر و اموزش و پرورش و.... رو داره ولی نمیدونم چرا کپیه یعنی قبلا کپی دادن الان اصل میدن؟
    راستش من نمیدونم داستان این کپی ها که میگید چیه! به من هرچی دادن؛ اصل بود. یعنی همون جا پرینت میکردن و همون جا هم مهر رو میزدن میدادن به من.
    اما بله. گواهی دبیرستان خریدنی نیست. (تا اونجایی که من میدونم)
    بله شما درست میگید. برای مدرک اصل معافی لازم دارید (چه تحصیلی چه پزشکی)؛ ولی نیازی به گواهی اصل نیست. من همون گواهی موقت داشتم که ترجمه ی رسمی هم کردم.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

?Can you please provide a grading scheme/key for your transcripts from your University
    چگونه می شه فراهم کرد؟

دوستان من این متن رو دقیق متوجه نمی شم که

Transcripts of all previous academic work, both graduate and undergraduate must be mailed to the Admissions Office directly from each school attended. Former students must have transcripts sent for work completed since last enrolled. Transcripts submitted for admission become the property of the University and are not returned. Failure to list all institutions
    previously attended or making false or misleading statements on the application may result in loss of credit and/or cancellation of admission status.

Request one official transcripts from each college and/or University attended, regardless of length of attendance. Upload the transcripts to the online system. Original transcripts will be required by mail if admitted. Mail transcripts to University Admissions.

باید ابتدا ریزنمرات رو آپلود کنیم و بعد از پذیرش بفرستیمشون یا همون زمان اپلای باید واسشون بفرستیم؟

ApplyAbroad Hero

دوستان من میخوام ریز نمرات غیر رسمی بفرستم، ولی هنوز این ترم بیشتر نمراتم با اینکه میدونم بالا میشه ولی نیومده، به نظرتون اونایی که نیومده رو حدودی بنویسم؟ بعداً اگر اکسپت بشم ازم ریزنمرات رسمی میخوان و خوب این چندتا نمره که تطابق نداره مشکل ساز میشه؟ یا اینکه وقتی ریزنمرات رسمی ارسال کردم، دوباره نمره هام از اول بررسی میشه؟؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)