صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: تفاوت ميان آزمون هاي IELTS آكادميك (Academic) و جنرال (General)

Junior Member

Lightbulb تفاوت ميان آزمون هاي IELTS آكادميك (Academic) و جنرال (General)

با سلام به همگی دوستان

لطفا میشه فرق بین general and academic چیه؟اگر بخواهیم برای دانشگاه خارج از کشور اقدام کنیم کدام بهتره و اینکه papar based and computer based کدومشون بهتره برای ثبت نام امتحان IELTS.

ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرق بین general and academic امتحان IELTS

If you want to apply for universities you have to take academic IELTS .the listening and speaking parts are the same in two modules but the reading and writing sections are different.
    you can see the sample exams.
    and you have to take paper base one .
    I don't think that there is any computer base IELTS in Iran.

با ویرایش مَهدی. ( انگلیسی چپچین )

دوست عزيز سئوالات speaking و writing آكادميك يه مقدار سخت تر هستن در حاليكه سئوالات جنرال عمومي تر هستن.

دانشگاه ها فقط آكادميك رو قبول ميكنن. براي مهاجرت و مسائلي از اين دست جنرال قابل قبوله. البته اينم بگم كه هر جا جنرال رو قبول كنه آكادميك رو هم طبيعتا مي پذيره.

من خيلي كم شنيدم كه Computer based بگيرن و همون paper مرسومه

موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran

شما میتونید تز اطلاعات ویکی در این مورد استفاده کنید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

Thumbs up "آيلتس جنرال " يا " آيلتس آكادميك" ؟؟؟!!!

What's the difference between general and academic IELTS?I know speaking and listening skills are the same but what about the 2 others? I have to register for academic IELTS,Is it easier?

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

For getting more info, you can check some IELTS books which are both generall and academic
    In the field of general writing module there is not graphs or tables as an academic report also in the field of general reading you can not see any academic article such as national geographic, american science and etc. good luck
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

در جنرال:

ریدینگ :خیلی راحت تره. چند تا متن کوتاه مثل تبلیغلت روزنامه ها یا آگهی داره و یک متن بلند به اندازه متن های آکادمیک در انتها. زمان 1 ساعته ولی وقت اظافه میارید.

رایتینگ: به جای گراف (task 1) یک نامه باید بنویسن و task 2 مثل أكادمیک یک essay با 250 لغت هست.

لیستنینگ عین هم هستن ولی در مورد اسپیکینگ مطمئن نیستم ولی فکر نکنم ممتحن سوالهای مصاحبه را تغییر بده.

ولی فکر نکنم بشه یکیو به جای دیگری ارائه داد.
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

Junior Member

پیش فرض فرق بین general and academic امتحان IELTS

امتحان academic واسه کسانی هست که می خوان ادامه تحصیل بدن و خوب مسلما سبک امتحانش با general که مخصوص کسانی هست که واسه مهاجرت و زندگی می گیرن فرق داره. شما اگه می خوان درس بخونید و پذیرش دانشگاه بگیرید باید academic داشته باشید ولی اگه نه general کافی هست. واسه موسسه ها خوب acaemic که سخت تر هست مهم تر هست ولی بازم من دقیق نمی دونم این نظر شخصی من هستش.
    ممنون دوست عزیز. پس شما هم می گید که جنرال آسون تر هست؟ ولی سوالات writing اش خیلی کلیه آدم اصلا نمی دونه چی بنویسه! یعنی باید یه ربع فقط به فارسیش فکر کنه! ولی آکادمیک مشخصه باید چی بنویسیم. به نظرم راحت تره! نظر بقیه دوستان چیه؟ خواهشا بگید چون من واقعا نم یدونم کدوم رو امتحان بدم!
    ویرایش توسط shad : June 8th, 2010 در ساعت 07:53 PM

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط mad نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. پس شما هم می گید که جنرال آسون تر هست؟ ولی سوالات writing اش خیلی کلیه آدم اصلا نمی دونه چی بنویسه! یعنی باید یه ربع فقط به فارسیش فکر کنه! ولی آکادمیک مشخصه باید چی بنویسیم. به نظرم راحت تره! نظر بقیه دوستان چیه؟ خواهشا بگید چون من واقعا نم یدونم کدوم رو امتحان بدم!
    دوست خوبم اینکه کدوم رو امتحان بدین ربطی به سختی و سادگی نداره.ربط به این داره که اصلا به چه دلیل دارین امتحان می دین.تا چند سال قبل این امکان بود از ایلتس جنرال و اکادمیک به جای هم استفاده بشه ولی الان تو اکثر مواقع این امکان نیست.اگه برای ادامه تحصیل می خواهید اقدام کنید حتما اکادمیک و اگه برای مهاجرت اقدام می کنین حتما جنرال امتحان بدین
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    دوست خوبم اینکه کدوم رو امتحان بدین ربطی به سختی و سادگی نداره.ربط به این داره که اصلا به چه دلیل دارین امتحان می دین.تا چند سال قبل این امکان بود از ایلتس جنرال و اکادمیک به جای هم استفاده بشه ولی الان تو اکثر مواقع این امکان نیست.اگه برای ادامه تحصیل می خواهید اقدام کنید حتما اکادمیک و اگه برای مهاجرت اقدام می کنین حتما جنرال امتحان بدین
    مسئله اینه که با معدل 13 نمی تونم پذیرش بگیرم اینه که بی خیال نحصیل تو خارج شدم. الان فقط می خوام آیلتس بگیرم واسه تدریس تو موسسات و اگه جایی مدرک زبان خواست ارائه بدم که من آیلتس دارم. حالا به نظرتون کدوم رو بگیرم؟

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)