صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

Junior Member hrkhaf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD-Computer Science- Texas Tech University

پیش فرض پاسخ : نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

سلام
    کار خوبی کردی ایمیل زدی من که گفتم اینا چقدر احمقند
    یه بار منو علکی کلیر کردند باعث شد یک ماه از وقتم حروم شه تازه وقتی بهشون میگم قبول نمیکنن
    حالا به نظر من شما اون ریز نمره را بفرست و تو سابجکت ایمیلت کیس نامبرت رو بزن و همچنین مثلاً بنویس my transcripts
    تو خط اول ایمیلت هم مثلاً بنویس please forward this email to my interviewing officer
    نتیجه اش هم بگو بهمون
    در ضمن تقریباً هر روز پیگیری کن که کیست کامل هست یا نه
    موفق باشی

Junior Member

چند روز بعد فرستادن این ایمیل ، یه ایمیل زدم که وضعیت وبزا بپرسم. جواب داد CV , Research Plan رو هم باید بفرستی که اون ها رو هم فرستادم . چتد روز بعد دوباره ایمیل زدم و وضعیت ویزامو پرسیدم . حالا جواب :

Dear Sir,
    You were requested to send your CV and your research plan. Please send both attachments attention MW in one email so we can finish your processing.
    Regards,
    NIV Unit

که 5 دقیقه بعد یه ایمیل دیگه زدن :

Dear Sir,
    Please disregard the last email as I have spoken with MW and she has informed me that she has received all your documents and your case is now undergoing the final processing which we are unable to estimate how much longer that will take.
    Regards,
    NIV Unit

متاسفم واسه خودمون که مجبوریم بعد این همه زحمت واسه پذیرش و فاند و مشکلات نظام وظیفه و ..... گیر یه همچین آدمیایی بیافتیم

Junior Member

سلام دوستان
    من دوشنبه 13 جون 2011، وقت سفارت دوبی دارم. با I20 اسکن شده وقتمو گرفتم. منتها الان هنوز اصل I20 به دستم نرسیده و چون پستهای سفارشی تحریم بوده، با پست عادی این نامه رو برام فرستادن و نمی تونم track کنم ببینم الان کجاست.
    به نظر شما بدون داشتن اصل I20 و با کپیش احتمال اینکه ویزا بهم بدن هست یا اینکه ممکنه برم گردونن؟ باید بگم که در ایمیل وقت اضطراریم گفتند که باید اصل I20 همراهم باشه. خواهش می کنم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره بگه چون من وقت زیادی ندارم.

سلام
    من یه مشکل برام پیش اومده:
    تاریخ تولدم در پاسپورتم اشتباهی نوشته شده و بنابراین در I-20 هم اشتباه اومده (اما در پاسپورتم و در I-20 ام یکی هستند) و الان میترسم که در سفارت آمریکا در دبی ازم کارت ملی یا شناسنامه بخوان و رجکت شم. بنظر شما چکنم؟
    برم دنبال تغییر پاسپورتم و I-20 و اونا رو بفرستم دانشگاه تا بران یه I-20 دیگه بفرستن یا بی خیالش بشم (تو سفارت کارت ملی میخوان؟))

Junior Member

[QUOTE=mousakhaniamir;458046]
    سلام
    من یه مشکل برام پیش اومده:
    تاریخ تولدم در پاسپورتم اشتباهی نوشته شده و بنابراین در I-20 هم اشتباه اومده (اما در پاسپورتم و در I-20 ام یکی هستند) و الان میترسم که در سفارت آمریکا در دبی ازم کارت ملی یا شناسنامه بخوان و رجکت شم. بنظر شما چکنم؟

برم دنبال تغییر پاسپورتم و I-20 و اونا رو بفرستم دانشگاه تا بران یه I-20 دیگه بفرستن یا بی خیالش بشم (تو سفارت کارت ملی میخوان؟))

معمولاسفارت دوبی کارت ملی نمیخوان ولی مثلا تاجیکستان و ترکمنستان میخوان به نظر من تصیحش خیلی سخت تر ه همین تاریخ جدید رو خودتم بپذیر

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)