صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

آره، به منم گفت نقص مدرک دارید و چیزی در مورد فرستاده شدن مدرک از جانب من توی پرونده نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

راستی، نظرتون در مورد دوباره رفتن برای مصاحبه چیه؟ برای من داره یه ماه می شه که از مصاحبه م می گذره. ظاهراً انجام یه مصاحبه جدید کمتر طول می کشه! فقط نمی دونم همچین کاری ممکنه یا عاقلانه ست یا نه.

Junior Member

دوستان منم 13 جون مصاحبه داشتم و به دلیل نداشتن کارنامه ی ارشدی که می خوام نا تموم بذارمش برگه ی سبز گرفتم، مدارک رو هم 2-3 روز پیش فرستادم. یه سوا
    شما Status تون تو سایت چی هست الان؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    راستی، نظرتون در مورد دوباره رفتن برای مصاحبه چیه؟ برای من داره یه ماه می شه که از مصاحبه م می گذره. ظاهراً انجام یه مصاحبه جدید کمتر طول می کشه! فقط نمی دونم همچین کاری ممکنه یا عاقلانه ست یا نه.
    شما خیلی رود مایوس شدید. دوستانی هستند که برای کلیرنس (یعنی شرایط شما رو هم نداشتند و همه چی ok بود) 10 ماه صبر کردند. یکم حوصله کنید. از دوستانی که برگ سبز گرفتند امسال در دبی آیا افرادی هستند که مشکلشون حل شده و کلیر شده باشند؟
    لطفا تجربتون رو شر کنید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Member
    رشته و دانشگاه

راستی بچه ها، کسی از بین شما هست که مدارکش رو به صورت کاغذی به سفارت همراه با برگه ی سبز تحویل داده باشه؟ من خودم فقط ایمیل زدم، ولی فکر می کنم بهتره یه نسخه ی کاغذی هم بفرستم، شاید این طوری مطمئن تر باشه. لطفاً اگه کسی از شما این کارو کرده خبر بده. ممنون.

Junior Member

من همین الان با واشنگتون تماس گرفتم، گفتن که هنوز نقص مدرکت برطرف نشده! گفتم که من یک هفتست که فرستادم! گفت الان سرشون شلوغه ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه، گفتش که بد نیست با دوبی تماس بگیری و بگی که فرستادی مدارکتو ولی هنوز نقص مدرک نشون میده

Junior Member

دوستانی که مشکل برگه سبز دارن بیاین یه همکاری کنیم، این آقای CP رو یاد برگه سبزاشم بندازیم! شماره ه تلفن هایی که می گیرین رو بگین ، و همینطور ایمیل هایی رو که میزنید ( آدرس ایمیل) تا شماره های مختلف و آدرس ایمیل های مختلف رو با هم امتحان کنیم، اینکه چندین نفر یه درخواست رو داشته باشیم شاید یه نتیجه ای بگیریم!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaee نمایش پست ها
    دوستانی که مشکل برگه سبز دارن بیاین یه همکاری کنیم، این آقای CP رو یاد برگه سبزاشم بندازیم! شماره ه تلفن هایی که می گیرین رو بگین ، و همینطور ایمیل هایی رو که میزنید ( آدرس ایمیل) تا شماره های مختلف و آدرس ایمیل های مختلف رو با هم امتحان کنیم، اینکه چندین نفر یه درخواست رو داشته باشیم شاید یه نتیجه ای بگیریم!
    من که به dubaivisa@state.gov و dubaivisaenquiry@state.gov تا حالا چندین بار ایمیل زدم و از هیچ کدوم جوابی به جز autoreply دریافت نکردم. تلفن هم همونی که توی برگه ی سبز نوشته رو گرفتم که یه خانومه با لهجه ی خیلی افتضاح جواب داد که تا اونجایی که من حرفاشو فهمیدم می گفت اگه autoreply رو گرفتین یعنی به دست ما رسیده و ما نمی تونیم تلفنی پرونده رو پیگیری کنیم و همون وبسایت رو چک بفرمایید.

اگه راهی برای تماس با جناب CP به ذهنتون می رسه لطفا بگین.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaee نمایش پست ها
    من همین الان با واشنگتون تماس گرفتم، گفتن که هنوز نقص مدرکت برطرف نشده! گفتم که من یک هفتست که فرستادم! گفت الان سرشون شلوغه ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه، گفتش که بد نیست با دوبی تماس بگیری و بگی که فرستادی مدارکتو ولی هنوز نقص مدرک نشون میده
    من امروز دوباره با واشنگتن تماس گرفتم و این بار برخلاف دفعه ی قبل بهم نگفت که نقص مدرک دارم. بهم گفت که پرونده م در حال administrative processing اه. پرسیدم که از من additional documents خواسته بودند و آیا الان دیگه پرونده م کامله؟ اون هم گفت که بله و در حال بررسیه. یعنی فکر می کنم مشکل نقص مدرکم بعد از یک ماه بالاخره برطرف شده. البته یه کم شک دارم هنوز، چون از دبی هیچ ایمیل یا پیغامی مبنی بر اینکه ویزام وارد مرحله ی clearance شده دریافت نکردم. ولی ممکنه به این دلیل باشه که سرشون خیلی شلوغه و به کسی ایمیل نمی زنن.

اینجا توضیحی که توی سایت سفارت آمریکا در دبی داده شده رو هم ببینید:
    http://dubai.usconsulate.gov/interview_pending2.html
    فکر می کنم administrative processing همون clearance باشه، چون گفته که وقتی برگه ی زرد می دن به معنای وارد شدن به مرحله ی administrative processing اه.

خلاصه اگه واقعاً این به معنای وارد شدن درخواست من به مرحله ی clearance باشه، توصیه می کنم که وضعیت ویزاتون رو از طریق همون زنگ زدن به واشنگتن پی گیری کنید و منتظر ایمیل نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    من امروز دوباره با واشنگتن تماس گرفتم و این بار برخلاف دفعه ی قبل بهم نگفت که نقص مدرک دارم. بهم گفت که پرونده م در حال administrative processing اه. پرسیدم که از من additional documents خواسته بودند و آیا الان دیگه پرونده م کامله؟ اون هم گفت که بله و در حال بررسیه. یعنی فکر می کنم مشکل نقص مدرکم بعد از یک ماه بالاخره برطرف شده. البته یه کم شک دارم هنوز، چون از دبی هیچ ایمیل یا پیغامی مبنی بر اینکه ویزام وارد مرحله ی clearance شده دریافت نکردم. ولی ممکنه به این دلیل باشه که سرشون خیلی شلوغه و به کسی ایمیل نمی زنن.

اینجا توضیحی که توی سایت سفارت آمریکا در دبی داده شده رو هم ببینید:
    http://dubai.usconsulate.gov/interview_pending2.html
    فکر می کنم administrative processing همون clearance باشه، چون گفته که وقتی برگه ی زرد می دن به معنای وارد شدن به مرحله ی administrative processing اه.

خلاصه اگه واقعاً این به معنای وارد شدن درخواست من به مرحله ی clearance باشه، توصیه می کنم که وضعیت ویزاتون رو از طریق همون زنگ زدن به واشنگتن پی گیری کنید و منتظر ایمیل نباشید.
    دقیقا همین طوره، اون ایمیل مهم نیست.
    منم زنگ زده بودم و گفتن نقص مدارک نداره ولی ایمیلی نگرفته بودم از دوبی.
    البته بعدا یه ایمیل اومد و کلیر شدم.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)