صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نقص مدارک و گرفتن برگه سبز از سفارت آمریکا در دبی

دوستانی که برگه سبز گرفتن تا حالا کسی ویزاش اومده؟ من ۲ ماه از مصاحبه ام میگذره و هنوز ویزام نیومده. حقیقتش زمان شروع کلاسها نزدیکه و من یه کم نگرانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    کدوم موضوع رو بهش گفتین؟
    That it takes long time for the students who have been told to send documents to be cleared he told me that he will check the documents soon

Junior Member hrkhaf آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD-Computer Science- Texas Tech University

دوستان کسی هست که کیس نامبرش عوض شده باشه؟
    اصلاً تا قبل از اینکه مدارکتون را بفرستید چی تو Status می نوشت و بعد از اینکه فهمیدید مدارکتون رو دریافت کردند چی میزنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام. من امروز کلیر شدم بعد 64 روز، که البته حدس می زنم سه چهار هفته ی اولش به تکمیل پرونده گذشته باشه.

به امید کلیر شدن به موقع همگی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hrkhaf نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که کیس نامبرش عوض شده باشه؟
    اصلاً تا قبل از اینکه مدارکتون را بفرستید چی تو Status می نوشت و بعد از اینکه فهمیدید مدارکتون رو دریافت کردند چی میزنه؟
    وقتی که مدارک رو دریافت می کنند پیامی که می نویسه تغییر نمی کنه. تکمیل شدن پرونده رو باید از طریق زنگ زدن به واشنگتن پی گیری کنید. شماره و جزئیاتش تو همین تاپیک هست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa نمایش پست ها
    وقتی که مدارک رو دریافت می کنند پیامی که می نویسه تغییر نمی کنه. تکمیل شدن پرونده رو باید از طریق زنگ زدن به واشنگتن پی گیری کنید. شماره و جزئیاتش تو همین تاپیک هست.
    مرسی. ولی من فقط میخوام بدونم که کسی مثل من کیس نامبرش عوض شده ؟
    آخه من یک بار کلیر شدم (10 روزه) ولی موقع پیک آپ پاسپورتم خالی برگشت و یه کیس نامبر دیگه دادن بهم که حالا وقتی اینو میزنم میگه "قبل از صدور ویزا حساب بانکی بفرست برامون " .
    حالا می خوام بدونم آیا منم مثل شما باید 1-2 ماه صبر کنم دوباره کلیر شم یا نه چون قبلاً کلیر شدم، حالا هروقت مدارکم برسه دستشون ویزا رو صادر میکنند ؟
    الان یک هفته است که فرستادم ولی هیچ خبری ازشون نیست ! جواب ایمیل هم نمیدن فقط دیروز که ایمیل زدم گفتند ایمیل منو به آفیسری که باهام مصاحبه کرده فوروارد میکنند و تا امروز باید تو Status من تغییری ملاحظه بشه ولی فعلاً که خبری نیست !!!
    من نمیدونم اینایی که جوای ایمیلای مارو میدن چیزی حالیشون هست یا نه !! آخه من وقتی 10 روزه کلیرشدم و تازه اون چیزی که ازم میخواستن رو نفرستادم، خودم شوکه شدم ایمیل زدم پرسیدم بیام برای پیک آپ که اونام جواب دادن بیا . ولی پاسپورتم خالی برگشت !!! آدم نمیدونه به حرف کی اعتماد کنه ؟!!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط hrkhaf نمایش پست ها
    مرسی. ولی من فقط میخوام بدونم که کسی مثل من کیس نامبرش عوض شده ؟
    آخه من یک بار کلیر شدم (10 روزه) ولی موقع پیک آپ پاسپورتم خالی برگشت و یه کیس نامبر دیگه دادن بهم که حالا وقتی اینو میزنم میگه "قبل از صدور ویزا حساب بانکی بفرست برامون " .
    حالا می خوام بدونم آیا منم مثل شما باید 1-2 ماه صبر کنم دوباره کلیر شم یا نه چون قبلاً کلیر شدم، حالا هروقت مدارکم برسه دستشون ویزا رو صادر میکنند ؟
    الان یک هفته است که فرستادم ولی هیچ خبری ازشون نیست ! جواب ایمیل هم نمیدن فقط دیروز که ایمیل زدم گفتند ایمیل منو به آفیسری که باهام مصاحبه کرده فوروارد میکنند و تا امروز باید تو Status من تغییری ملاحظه بشه ولی فعلاً که خبری نیست !!!
    من نمیدونم اینایی که جوای ایمیلای مارو میدن چیزی حالیشون هست یا نه !! آخه من وقتی 10 روزه کلیرشدم و تازه اون چیزی که ازم میخواستن رو نفرستادم، خودم شوکه شدم ایمیل زدم پرسیدم بیام برای پیک آپ که اونام جواب دادن بیا . ولی پاسپورتم خالی برگشت !!! آدم نمیدونه به حرف کی اعتماد کنه ؟!!
    دوست من شما وارد پروسه ریکلیرنس شدید. معلوم نمیشه که کی تموم میشه. ممکن هست زود و 2 روزه تموم بشه و ممکن هم هست چند ماه طول بکشه.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    دوست من شما وارد پروسه ریکلیرنس شدید. معلوم نمیشه که کی تموم میشه. ممکن هست زود و 2 روزه تموم بشه و ممکن هم هست چند ماه طول بکشه.

موفق باشید.
    امروز واسم ایمیل اومده که Resume و SOP واسشون بفرستم !
    انگار اصلاً کلیر نشدم. آخه من تمام این مدارک رو 1 ماه قبل خودم براشون فرستادم بعدش اونا منو کلیر کردند حالا دوباره میگن بفرست !
    پس فکر نکنم این ریکلیرنس باشه.

رشته و دانشگاه

سلام، مثل اینکه فقط منم اینجا کامنت میزارم!
    یه اتفاق دیگه، هفته قبل که CV , SOP رو واسشون فرستادم دیدم تا این هفته خبری نشد ایمیل زدم آقا دریافت کردید اونوقت امروز جوابمو دادن CV رو به صورت WORD format بفرست !!!
    نمیدونم اینا دیگه کین!؟
    من همه این مدارکو تا حالا 10 بار به انواع فرمتهای مختلف فرستادم و هربار یه چیز جدید می خوان!
    آخه اصلاً فرمت WORD به چه دردشون میخوره؟
    بعدشم اینا انقدر تعطیلن که یه Pdf to Word Converter ندارن ؟
    تازه جالب اینجاست که تا من ایمیل نزنم نپرسم کم و کسری نداره مدارکم، اونا چیزی نمیگن، اونم در حالی که 2 هفته دیگه باید آمریکا باشم !
    واقعاً اینا آخرشن!

Junior Member

امروز داشتم قسمت clearance دبی رو چک می کردن ! دیدم ملت به dubaivisastudent ایمیل میزنن و در مورد status شون میپرسن
    گفتم من هم ایمیل بفرستم ببینم ویزام تو چه حالیه ؟
    حالا جوابو :
    Did you ever send your transcript? The officer that interviewed you requested that.
    Once you send that via an email attachment than your case will be clear.
    گفتم : فرستادم
    گفت: دوباره بفرس تا forward کنم به افیسر

ینی تا الان ناقص بوده پرونده ام ؟ من که زنگ زدم گفتن کامله

من گیج شده ام نمیدونم چی کار کنم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)