صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 218

موضوع: تحصیل در ایسلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایسلند

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    با رنک timeshighereducaion کاملا موافقم که یکی از معتبرترین سایت ها در رنک دهی است ولی QS نه به نظر من، بلکه به نظر خیلی از دوستانی که من دیدم یکی از رنکینگ های معتبر است اون تاپیک هم دیدم ولی من با نظرشون در مورد QS کاملا مخالفم. در هر صورت نمیشه با یک رنک آدم برای آیندش تصمیم بگیره، پارامتر های دیگه ای هم وجود داره.

اینم یک مثال که نشون میده زبان تدریس تنها انگلیسی نیست : software egineering
    مثلا چه پارامتر هایی؟ جز این که جزو دانشگاه های برتر هست و تدریس بسیار عالی توش میشه و نهایت یه لیسانس رو توش میخونی و برای فوق لیسانس میری یه کشور دیگه مثل آلمان یا سوئد یا نروژ یا ..... توی یه دانشگاه با رنک بهتر فوق لیسانست رو میگیری

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

IELTS

من که علاقه ی خودم رشته مدیریت بازرگانی بود، ولی این هم و همه ی دیگه رشته ها زده که هم ایسلندی و هم انگلیسی قرو قاطی و با هم درس داده میشه.

شما اطلاعات دیگری ندارید درباره تحصیل کاملا انگلیسی در این کشور ؟؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    IELTS

من که علاقه ی خودم رشته مدیریت بازرگانی بود، ولی این هم و همه ی دیگه رشته ها زده که هم ایسلندی و هم انگلیسی قرو قاطی و با هم درس داده میشه.

شما اطلاعات دیگری ندارید درباره تحصیل کاملا انگلیسی در این کشور ؟؟

مرسی
    دوست عزیز کلیه کتاب های شما به زبان انگلیسی هست و اونی که میگن ترکیب انگلیسی و آیسلندی درس داده میشه در مورد زبان استاد هست که داره حرف میزنه و کلاس زبان آیسلندی هم حدود 50,000 تا برای حدود 6 هفته میشه

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

خیلی ممنونم، ولی بازم خوبه و خدایی میارزه به نروژو سوعد و اینا ...
    ولی یه سوال دیگه: تو این لینک دانشگاه ایسلند چیزی از داشتن مدرک زبان گفته نشده، اگه من بخوام برا کارشناسی اقدام کنم، بدون مدرک زبان بفرستم میشه؟؟
    https://english.hi.is/university/admission_requirements
    مرسی آقا
    دوست عزیز برای کارشناسی تا اونجایی که من یادمه مدرک زبان نمی خواست ولی برای ارشد و دکترا می خواست.
    سایتشون بد نوشته شده و وقتی هم که بهشون ایمیل میزنی به ایسلندی جواب میدن. مثلا یک جا از مدرک زبان حرف نزده بعد در یک جایه دیگه میگه مدرک زبان می خواد(نمی دونم شاید من اشتباه می کنم.)

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    مثلا چه پارامتر هایی؟ جز این که جزو دانشگاه های برتر هست و تدریس بسیار عالی توش میشه و نهایت یه لیسانس رو توش میخونی و برای فوق لیسانس میری یه کشور دیگه مثل آلمان یا سوئد یا نروژ یا ..... توی یه دانشگاه با رنک بهتر فوق لیسانست رو میگیری
    همین مطالبی که شما هم گفتی جزو این پارامتر ها محسوب میشه الحمدالله شما ماشین نیستی و دارای روح و احساسات هستی باید ببینی میتونی با شرایط اونجا کنار بیای. آیا شرایط جغرافیایی و آب و هوایی اونجا برای شما قابل قبول هست؟ آیا میتونی با مردمش کنار بیای؟ و کلی پارامتر های دیگه.

در نهایت این رو بگم که تحصیل در یک کشور غریب تنها درس خوندن نیست شما 4 سال می خوای تو این کشور زندگی کنی مثلا من زمانی که در شهر یزد(توجه کن که شهر یزد خیلی دیدنی هست) درس می خوندم اگه بیشتر از 3 ماه نمیرفتم تهران دچار افسردگی میشدم تازه اونجا هموطنام و دوستام کنارم بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    همین مطالبی که شما هم گفتی جزو این پارامتر ها محسوب میشه الحمدالله شما ماشین نیستی و دارای روح و احساسات هستی باید ببینی میتونی با شرایط اونجا کنار بیای. آیا شرایط جغرافیایی و آب و هوایی اونجا برای شما قابل قبول هست؟ آیا میتونی با مردمش کنار بیای؟ و کلی پارامتر های دیگه.

در نهایت این رو بگم که تحصیل در یک کشور غریب تنها درس خوندن نیست شما 4 سال می خوای تو این کشور زندگی کنی مثلا من زمانی که در شهر یزد(توجه کن که شهر یزد خیلی دیدنی هست) درس می خوندم اگه بیشتر از 3 ماه نمیرفتم تهران دچار افسردگی میشدم تازه اونجا هموطنام و دوستام کنارم بودن.
    بله درسته که آسون نیست ولی برای رسیدن به بهترین ها باید تلاش کرد و سختی کشید یا به قول خودمون نابرده رنج گنج میسر نمیشود
    به هر حال شما اگر خواستی بری خبر بده شاید تونستیم با هم بریم چون من احتمالش زیاده که برم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان هركسي چيزي گفته
    بالاخره آيا در تهران سفارت داره؟
    اگه براي مستر ، تو رشته خودم يعني متالورژي و يا توي mba انگليسي تدريس بشه من حتما خواهم رفت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان هركسي چيزي گفته
    بالاخره آيا در تهران سفارت داره؟
    اگه براي مستر ، تو رشته خودم يعني متالورژي و يا توي mba انگليسي تدريس بشه من حتما خواهم رفت.
    سلام، دوست عزیز سفارت که نداره ولی یه کنسولگری داره که برای شما ویزای دانشجویی صادر نمیکنه !! و اسما سفارت ایسلند هست.

بهترین کار و آسان ترین راه اینه که بری ترمینال جنوب به بلیط اتوبوس برای آنکارا بخری، یه مقدارم لیر ترکیه ببری با خودت آنکارا کارهاتو انجام بدیو به خوشی و سلامت برگردی....

سلام، دوست عزیز سفارت که نداره ولی یه کنسولگری داره که برای شما ویزای دانشجویی صادر نمیکنه !! و اسما سفارت ایسلند هست.

بهترین کار و آسان ترین راه اینه که بری ترمینال جنوب به بلیط اتوبوس برای آنکارا بخری، یه مقدارم لیر ترکیه ببری با خودت آنکارا کارهاتو انجام بدیو به خوشی و سلامت برگردی....
    آقای عزیزی که راهنمایی میکنید
    لیست کشورهایی که آیسلند توشون سفارت داره
    اتریش
    بلژیک
    دانمارک
    فنلاند
    فرانسه
    آلمان
    نروژ
    روسیه
    سوءد
    انگلیس
    کانادا
    آمریکا
    مالاوی
    موزامبیک
    نامیبیا
    اگاندا
    چین
    هند
    ژاپن
    و تو هیچ کشور دیگه ای هم نه کنسول گری داره نه سفارت
    قبل از راهنمایی های این چنینی!!!! یه کم تحقیق کنیم بهتره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    آقای عزیزی که راهنمایی میکنید
    لیست کشورهایی که آیسلند توشون سفارت داره
    اتریش
    بلژیک
    دانمارک
    فنلاند
    فرانسه
    آلمان
    نروژ
    روسیه
    سوءد
    انگلیس
    کانادا
    آمریکا
    مالاوی
    موزامبیک
    نامیبیا
    اگاندا
    چین
    هند
    ژاپن
    و تو هیچ کشور دیگه ای هم نه کنسول گری داره نه سفارت
    قبل از راهنمایی های این چنینی!!!! یه کم تحقیق کنیم بهتره
    دوست گلم، من تحقیق کردم قبلا..! من هر حرفی تو این فرم میزنم با منبع هست، شما چه منبع معتبری دارید که میگه ایسلند دیگه سفارت دیگه ای نداره؟؟؟

این لیتک سفارت ایسلند در بزرگراه حقانی تهران: http://iceland.visahq.com/embassy/Iran/

---------------

ولی ehsan1983 عزیز، اگر وافعا برای ایسلند مصمم خیلی هستید، شما بایستی یکی از این 3 تا رها را انجام بدید:

1: برید این کنسول گری ایسلند بگید آیا برای من ویزای دانشجویی میزندید یانه؟
    2: با نامه پذیرشتون برید درخواست ویزاتون رو به سفارت دانمارک بدید احتمالا قبول میکنند.
    3: گزینه آخر هم درخواستتون رو مستقیما به اداره مهاجرت ایسلند بدید ببینید شاید یه راهی به جایی بردید....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)