صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 218 , از مجموع 218

موضوع: تحصیل در ایسلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایسلند

سلام
    من قصدم اقدام برای یک کشور دیگه‌ای بود که یکی گفت ایسلند همین اخیرا یه قانونی تصویب کرده که به مردای مهاجری که بیاین ایسلند ماهی ۵۰۰۰ دلار حقوق میده (بخاطر افزایش جمعیت و ازدواج با زنان ایسلندی) البته میدونم نباید رو این اخبار زیاد حساب باز کرد ولی منو به فکر انداخت که ایسلند رو هم بخاطر شرایط خوبش تو گزینه هام قرار بدم.
    چیزی که واسم خیلی مهمه بورس تحصیلی هستش. با این اوضاع اقتصادی و وضعیت ریال زیاد نمیتونم رو ارسال ارز از ایران حساب کنم. آیا ایسلند برای مستر فول فاند داره و بورسش مقداری هستش که بشه یه زندگی ساده رو گذروند اونجا؟ من رشته‌ام برق الکترونیک هستش و با توجه به این که ایسلند کشوری هستش که خیلی به انرژی اهمیت میده آیا همچین بورسی به من تعلق میگیره؟
    حالا ما رفتیم و دانشجو شدیم اجازه کار پاره وقت کنار تحصیل رو داریم و اگه داریم درآمدش طوری هستش که از عهده زندگی بربیاییم؟
    همچنین شرایط و نحوه گرفتن فول فاند چطوره؟ باید با اساتیدش مکاتبه کنم یا روزمه قوی داشته باشم؟

Junior Member

سلام
    هنوز مشغول به تحصیل هستید؟ ممنون میشم اطلاعاتی در خصوص شرایط تحصیل و کار در ایسلند بدید
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط dinamit65 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من به اتفاق همسرم داریم میریم ایسلند واسه ادامه تحصیل خوشحال میشیم اگه کمکی از دستمون بر میاد واسه کسی انجام بدیم
    درود بر همه شما
    دانشگاه ملی ایسلند در ریکیاویک

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

دانشگاههای ایسلند برای مقطع ارشد هزینه دارن؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

سلام
    گسی هست که ایسلند درس بخونه یا خونده باشه؟ یا کلا تجربه زندگی در ایسلند رو داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdef نمایش پست ها
    سلام
    گسی هست که ایسلند درس بخونه یا خونده باشه؟ یا کلا تجربه زندگی در ایسلند رو داشته باشه؟
    سلام
    من همکاارم ایسلندی هستند و با ایشان صحبت می کردم هزینه زندگی را بسیار بالا توصیف می کردند و کیفیت اموزش هم استاندارد اروپا هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط payandeh007 نمایش پست ها
    سلام
    من قصدم اقدام برای یک کشور دیگه‌ای بود که یکی گفت ایسلند همین اخیرا یه قانونی تصویب کرده که به مردای مهاجری که بیاین ایسلند ماهی ۵۰۰۰ دلار حقوق میده (بخاطر افزایش جمعیت و ازدواج با زنان ایسلندی) البته میدونم نباید رو این اخبار زیاد حساب باز کرد ولی منو به فکر انداخت که ایسلند رو هم بخاطر شرایط خوبش تو گزینه هام قرار بدم.
    مزخرف هست !

https://grapevine.is/news/2016/07/01...-an-icelander/
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

سلام دوستان کسی اخیرا برای ایسلند اقدام کرده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh82 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اخیرا برای ایسلند اقدام کرده؟
    سوالتون برای چه مقطعی هست؟ چند باری ایمیل زدم ولی جوابی ندادند. اما شرایط برای مقاطع غیر دکترا فرق می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)