صفحه 5 از 22 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 218

موضوع: تحصیل در ایسلند

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایسلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    برای لیسانس که نه.اما برای ارشد شاید من برای RUاپلای کنم.برخلاف مکان جغرافیاییش اب و هوای خیلی بهتری نسبت به نروژ و سوئد و...داره.مثل امروی +2درجه بود دماش که واقعا در این موقع از سال برای خودم خیلی عجیب هست
    راستش من یک چیزی رو شک دارم برای لیسانس باید زبان خودشونو یکسال یاد بگیریم درسته؟یعنی الان من میتونم مستقیم برای undergraduate اقدام کنم؟
    چون هیچ course که مشخص کننده باشه نیست!! یا من اشتباه میکنم؟
    الان شما هم برای master اقدام بکنید یکسری از course ها به زبان خودشون درسته؟
    من که تصمیم گرفتم برم ایسلند...اگه کسی از دوستان هست اعلام کنه چون انگاری کسی حاضر نیست بره ایسلندD:

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان انگار برای مستر برق به انگلیسی ارائه نمیشه!!!!؟
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    راستش من یک چیزی رو شک دارم برای لیسانس باید زبان خودشونو یکسال یاد بگیریم درسته؟یعنی الان من میتونم مستقیم برای undergraduate اقدام کنم؟
    چون هیچ course که مشخص کننده باشه نیست!! یا من اشتباه میکنم؟
    الان شما هم برای master اقدام بکنید یکسری از course ها به زبان خودشون درسته؟
    من که تصمیم گرفتم برم ایسلند...اگه کسی از دوستان هست اعلام کنه چون انگاری کسی حاضر نیست بره ایسلندD:
    سلام دوست عزیز من دارم برای مستر کامپیوتر اپلای می کنم . این که برم یا نه به شرایط بستگی داره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام دوستان انگار برای مستر برق به انگلیسی ارائه نمیشه!!!!؟
    تا اونجا که من دیدم اکثر درساشون ترکیبی از انگلیسی و زبان ایسلندی ارائه میشه.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلامخوبه که چندنفر شدن!در مورد برق جناب en miladهمونطور که دوستمون گفتن ترکیبی هست.همونطور که میدونین 3 مدل هست.یکی که کاملا انگلیسی هست.دومی اینجوریه که اگه کلاس انگلیسی به حد نصاب برسه برگذار میشه و سومینش اینه که ایسلندی برگذار میشهاما من چون بیشتر به گرایش انرژی های تجدید پذیر علاقه دارم برای sustainable energyتو دانشگاه RUمیخوام اپلای کنم که خوشبختانه انگلیسی هست.البته به قول دوستمون pilapilaبستگی به شرایط داره.اونم اینه که اگه فاند23000$رو بدن چرا که نه؟! اما اگه ندن یه خورده گرون در میاد!در مورد اب و هوا هم همونطور که pearsonعزیز گفتن به ندرت سرد میشه.متاسفانه خیلی ها با توجه به جایگاه ایسلند فکر میکنن قطب!!البته فکر بی ربطی هم نیست.اما تقریبا 3ماه هست که هر زوز دمای ریکیاویک رو در نظر دارم و فعلا سردترین روزش منفی 5 بوده.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

با سلام
    کسی که میخواد بره ایسلند اینم در نظر بگیره که یاد گرفتن زبانشون خیلی سخته. یکی از زبانهای سخت دنیاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    با سلام
    کسی که میخواد بره ایسلند اینم در نظر بگیره که یاد گرفتن زبانشون خیلی سخته. یکی از زبانهای سخت دنیاست.
    اتفاقا زبان سختی اصلا نیست و خیلی شبیه به انگلیسی هست

apple epli
    book bók
    high/hair hár
    house hús
    mother móðir
    night nótt
    stone steinn

Indo-European
    Germanic
    North Germanic
    West Scandinavian
    Iclandic

زبان فارسی خودمون توی شاخه اول ازش جدا می شه، انگلیسی توی شاخه دوم و سوئدی توی شاخی سوم
    ویرایش توسط Pearson : December 31st, 2011 در ساعت 04:16 PM

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

حالا ما به زبانشون چیکار داریم؟نهایتش میخوای اقامت بگیری بعدش 5 6سال دیگه هرجور سخت باشه تو محیط راحت تر یاد میگیری!
    یه سوال.کسی میدونه شرایط اقامتی ایسلند چطوریه؟چندسالست؟مثل سوئد و نروژ و...راحته یا سختگیرن؟با توجه به جمعیت کمش فکر کنم راحت اقامت بدن؟!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

سلام.
    دوستان من دقیقاً نتونستم بفهمم که ایا دانشگاه reykajavik برای کورس biomedical شهریه میگیره یا نه؟؟!! در ضمن اصلاً application form هم برای این برنامه نبود!! چرا اینطوریه؟ جواب ایمیل رو هم به زبون خودشون دادند ما که نفهمیدیم چی گفتن!!

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

عزیزم اگه reykjavik universityباشه که به احتمال خیلی زیاد باید ترمی 3000$تا 5000$در نظر بگیری.اما اگر university of iveland باشه رایگان.پس بیشتر پی این دومیه باش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)