صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

Junior Member s4m4n4u آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aurora8387 نمایش پست ها
    با نامه پذیرش می دن و بعدا گواهی اشتغال به تحصیل رو باید بفرستید. شما چرا این قدر اصرار دارید که دنبال این کار نرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آدم باید تلاشش رو بکنه. قسمت وزارت علومش خیلی ساده و بی دردسره. بانک سخته. من دنبال کاراشم الان. تو وزارت علوم دیدم کسی رو که بعد از پیگیری از چند بانک بالاخره تونسته بود بگیره. اگر کسی دنبال باشه نتیجه می گیره.
    من اصرار دارم کسی نره چون میدونم بانکا وضعیتشون چجوریه. اینجوریم که شما همه جا پست کردی خیلی رونده ساده ای داره دل خیلی از بچه هارو به یه چیز واهی خوش میکنین! معلومه قسمت وزارت علومش کاری نداره! پول رو چون وزارت علوم نمیده! بانک باید بده که اصلا نداره که بخواد بده! وگرنه من خودمم بدم نمیومد اینجوری بگیرم بقیه ی بچه هام میتونستن بگیرن! شما ام اگه کسی رو دیدی گفت گرفتم باور نکنین. خودتون حالا میبینین چه وضعی دارن بانکا!
    این قسمت وزارت علومش خیلی سادستم مصداق اونه که میره خاستگاری ازش میپرسن چی شد میگه 50 درصد قضیه حله! میگن یعنی چی میگه من راضیم دختره راضی نیست!
    ویرایش توسط s4m4n4u : September 7th, 2011 در ساعت 12:26 AM

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام،
    دوستان سوالم یه جورایی شاید تکراری باشه، از الان ببخشید؛
    من اگه حدود 18 هزار پوند رو با خودم به صورت نقدی ببرم، با توجه به محدودیت های ایران برای خروج ارز(فکر کنم 5000 دلار) و محدودیت های فرودگاه هیترو ممکنه برام مشکلی پیش بیاد؟ آخه واقعا راهی بهتر از این نتونستم پیدا کنم که پول رو تو یه کیف آویزون کنم به گردنم (تا حدی که تابلو نباشم البته!!)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان سوالم یه جورایی شاید تکراری باشه، از الان ببخشید؛
    من اگه حدود 18 هزار پوند رو با خودم به صورت نقدی ببرم، با توجه به محدودیت های ایران برای خروج ارز(فکر کنم 5000 دلار) و محدودیت های فرودگاه هیترو ممکنه برام مشکلی پیش بیاد؟ آخه واقعا راهی بهتر از این نتونستم پیدا کنم که پول رو تو یه کیف آویزون کنم به گردنم (تا حدی که تابلو نباشم البته!!)
    قانونا باید این پول رو در موقع ورود به انگلیس Declare کنید، و اون موقع ازتون توضیح می خوان که این پول برای چیه و کجا می بریدش و از کجا اومده و ... . اگه این کار رو می کنید از صرافی ای که ارز ها رو خریدید یک نامه انگلیسی دقیق بگیرید که این پول (میزان دقیق هم ذکر بشه) متعلق به شماست و برای تحصیل شما آورده میشه (اسم دانشگاه و مقطع تحصیل و رشته رو هم در نامه بنویسید). اینطوری خیالتون 100 درصد از این سمت راحته. برای واریز کردن این مقدار پول نقد به بانک هم همچین نامه ای به دردتون می خوره.

من بازم پیشنهاد می کنم 6-7 هزار پوند رو با خودتون بیارید و بقیه رو بگید واریز کنن به حسابتون بعد از اینکه حساب باز کردید.

در مورد پول با نرخ دولتی گرفتن، من توی دوستای خودم بودن که 10 هزاردلار رو (که تمام پولی بود که خودش باید میداد برای آمریکا) رو به طور کامل نرخ دولتی گرفت از بانک تجارت، البته یک ماه پیش و فکر می کنم قبل از این جریان که بانک هایی که ارز دولتی میدند رو به سه تا محدود کنند.

در مورد بردن پول نقد هم، بنظر من نامه هم اگه گرفتید که برای چی میخواید، بازهم تا کسی نپرسیده اعلام نکنید. نمی گردنتون که!

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط s4m4n4u نمایش پست ها
    دوست عزیزاولا شما باید تو اون کشور مشغول به تحصیل باشین و گواهی اشتغال به تحصیل بگیرین! با نامه پذیرش ممکن نیست! در ثانی بانک ها الان ارز مسافرتی به زور میدن! اونم تقریبا فقط دلار! اونم فقط صادرات ملی و ملت! حالا شما این نامرو بگیر ببر بانک اگه به شما کسی ارز داد! خلاصه دوستان دنبال این قضیه نباشن که وقت تلف کردنه و عملی نیست!
    دقیقن چرا این حرف رو میزنید شما ؟ هم من هم ۲ تا از دوستم از بانک پارسیان پوند گرفتیم ،،، خیلی راحت ،،، با نامه پذیرش ، کپی پاسپورت و نامه وزارت علوم ... چرا گمراه میکنید دوستان رو
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

Junior Member s4m4n4u آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط halucinate نمایش پست ها
    دقیقن چرا این حرف رو میزنید شما ؟ هم من هم ۲ تا از دوستم از بانک پارسیان پوند گرفتیم ،،، خیلی راحت ،،، با نامه پذیرش ، کپی پاسپورت و نامه وزارت علوم ... چرا گمراه میکنید دوستان رو
    جلل خالق! بانک مرکزی میگه فقط ملی و ملت و صادرات میدن بعد اینا ام دلار دارن فقط بعد پارسیان به شما نصف هزینه دانشگاه یعنی حداقل 6000 پوندو اسکناس داده؟!

من امروز با ویزام و پذیرشم 7720 پوند از بانک پارسیان برای تحصیل در 1 ترم گرفتم البته گفتند 100 پوند دیگه هم می تونستم بگیرم بانک دیگه موجودی نداشت
    Join OpenSource Movement

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

خوب من هم امروز 9900 یورو برای یک ترم از سامان گرفتم. یورو میدادن و دلار که من یورو رو برداشتم.

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    خوب من هم امروز 9900 یورو برای یک ترم از سامان گرفتم. یورو میدادن و دلار که من یورو رو برداشتم.
    چقدر خوب ... دوستان بدونن که چون حج داره شروع می‌شه ... بانک مرکزی امروز به بانکها گفت که آرز مسافرتی‌ و کلا آرز رو برای حجاج نگاه دارن .. پس زودتر اقدام کنید ... صبح زود برید وزارت علوم پیش خانوم خسروی (کارشناس اعزام با هزینه شخصی‌) ،بگید برای دریافتِ آرز اومدم ،معرفی‌ می‌کنه به همکارشون .. مدارکتون رو ( پاسپورتِ دارای ویزا ، پذیرش ، بلیط ) بدید بهش ،میگه به چه بانکی‌ نامه بزنم ،، شما به یکی‌ از شعبه‌های بانک‌های خصوصی رو بگید ،بعد که نامه رو گرفتید برید طبقه ۳ پیشِ خانوم آتشی که براتون امضا و مهر کنه .... بعد طبقه همکف مهر برجسته ،،،بعد هم با نامه برید بانک و بقیه قضیه ...
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

دوستان محترم به هیچ عنوان نام شعبه ی بانک ها در هیچ تاپیکی اورده نشه. فقط اسم بانک رو نام ببرید. پستهایی که نام شعبه را اورده باشند حذف میشوند. در ضمن، تمام شعب بانک پارسیان موظف به دادن ارز به دانشجو ها هستند. با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)