صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

تا چقدر پوند تو فرودگاه همراه مون باشه قانونیه؟ و نیاز به Declare نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    تا چقدر پوند تو فرودگاه همراه مون باشه قانونیه؟ و نیاز به Declare نداره
    در تاپیک دیگه پرسیدید و پاسخ داده شد. معادل 10 هزار یورو (حدود 7900 پوند) که قانون اتحادیه اروپاست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

Hi guys, I have a question about opening an account , I went to HSBC but they told me they can not open an account for me, I have a tier 4 student which is expired at the ende of September .
    can you help me how I can open an account and which bank is more suitable ? Thanks
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    Hi guys, I have a question about opening an account , I went to HSBC but they told me they can not open an account for me, I have a tier 4 student which is expired at the ende of September .
    can you help me how I can open an account and which bank is more suitable ? Thanks
    معمولا بانک ها برای دانشجویانی که چیزی از ویزاشون باقی نمونده به سختی حساب باز میکنن. من با دو سه تا بانک بیشتر کار نکردم، اما فکر میکنم llloyds TSB خیلی سخت نگیره. به هر حال با توجه به وضیعت ویزاتون به همه بانک ها سر بزنید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

سلام به همه. من باید به حساب دانشگاه بخشی از شهریه ام رو واریز کنم. می خواستم ببینم کسی صرافی ای که ترجیحا تو انگلیس شعبه داشته باشه و پرداخت رو همون روز از انگلیس انجام بده می شناسه؟ لطفا مشخصاتش رو برای من pm کنید. متشکرم.

سلام دوستان، چندتا سوال دارم که ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1- آیا میزان ارزی که با خودمون می تونیم ببریم از اینجا 5000 دلار هست و میزانی که می تونیم با خودمون به انگلیس ببریم 10000 یورو هست؟ من این مبلغا رو تو فروم دیدم ولی چون پستها مربوط به 2012 و قدیمی تر بود می خواستم ببینم قوانین تغییری نکرده.
    2- یکی از دوستان گفته بود که " اگر ارز زیادی رو با خودتون دارین می برین اونور، حتماً در فرودگاه هنگام چک شدن ویزا بگید در پاسپورتتون تایید کنن که این مبلغ رو همراه دارید تا اونور هر جا پرسیدن این پول از کجا اومده، پاسپورت رو به عنوان مدرک نشون بدید" (#30) حالا اگر من 10000 یورو با خودم ببرم آیا این کار با توجه به اینکه فقط 5000 دلار می تونم از کشور خارج کنم امکان پذیر هست؟ یا اینکه برای مبلغ های زیر 5000 دلار این کار شدنی هست؟
    3- برای شهریه دانشگاه به نظر شما بهتره که این مبلغ رو به صورت نقد با خودم ببرم یا اینکه از طریق صرافیا منتقل کنم؟

Junior Member

برای حواله پول به دانشگاه از طریق صرافی چند روز طول می کشه و اینکه صرافیا پوند رو گرونتر حساب می کنن؟ من مقدار 4000 پوند باید به حساب دانشگاه بریزم که در صورت ریجکت شدن ویزا refundable هست، به نظر شما از طریق صرافی انجام بدم؟

سلام
    من می خوام 10000 پوند بفرستم ایران الان قیمت خرید او ایران 4750 و فروش 4900 هست چرا تو انگلیس همه از من 4600 می خرن؟جای خوب و مطمئن سراغ دارین؟

پیش فرض پاسخ : اسکان (Housing) در انگلستان

سلام
    من می خوام پوند بفرستم ایران الان قیمت خرید او ایران 4750 و فروش 4900 هست چرا تو انگلیس همه از من 4600 می خرن؟جای خوب و مطمئن سراغ دارین؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام دوستان
    من تا هر قدر که لازم داشته باشید میتونم انگلستان بهتون پوند بدم،‌ هم بصورت اسکناس و هم واریز به حساب.
    عزیزی خواست در خدمتم.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)