صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

سلام دوستان, بنظر شما میشه موقع سفر یه حدود 20000پوند با خودمون ببریم که دیگه دردسر انتقال از ایرانو این چیزارو نداشته باشیم؟ ریسک این کار چقدره, ایا تو فرودگاه گیر میدن یا تو بانک موقع افتتاح حساب؟ چون ظاهرا بیشتر از 10000 یورو یا حدودا 7900 پوندو بخوای ببری باید تو فرودگاه بگی هرچند که یکی از دوستام 9000 پوند با خودش برده بود و حرفیم نزدو کسیم گیر نداد
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام دوستان, بنظر شما میشه موقع سفر یه حدود 20000پوند با خودمون ببریم که دیگه دردسر انتقال از ایرانو این چیزارو نداشته باشیم؟ ریسک این کار چقدره, ایا تو فرودگاه گیر میدن یا تو بانک موقع افتتاح حساب؟ چون ظاهرا بیشتر از 10000 یورو یا حدودا 7900 پوندو بخوای ببری باید تو فرودگاه بگی هرچند که یکی از دوستام 9000 پوند با خودش برده بود و حرفیم نزدو کسیم گیر نداد
    ممنون
    توي فرودكاه انكليس كه ميشه 10000£ بياريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    یعنی 15/000 تارو گیر میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    یعنی 15/000 تارو گیر میدن؟
    بله. بايد اعلام كنيد.

10000 پوند نیستا، 10000 یورو هستش که در حدود 8000 و خورده ای پوند میشه که تو فرودگاه گیر نمیدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    بله.اشتباه گفتم.10000 یورو. بیشتر از این رو باید اعلام کنید. سایت.

سلام. من حدود یک هفته دیگه برای تحصیل میرم انگلستان. فقط باید هزینه زندگی ماهی 820 پوند پرداخت کنم. فرومهای مربوطه رو خوندم. متوجه شدم دوستان ترجیح میدن کل هزینه رو یکجا با خودشون ببرن تا اینکه مثلا ماهیانه خونوادشون پرداخت کنه. با توجه به اینکه ترانسفر مستقیم بانکی امکانپذیر نیست توصیه تون به من چیه؟ منم همه رو تبدیل کنم یکجا ببرم یا اینکه از طریق صرافی ماهیانه از والدینم دریافت کنم؟ مزیت کدومشون بیشتره؟ و دیگه اینکه ابوظبی که بودم هفته آخر پول کم آوردم و خونوادم با western union بهم رسوندن. واسه انگلستان هم آیا این بهترین شیوه است اگه کسی بخواد به تدریج پول دریافت کنه؟ توی مراحل درخواست ویزا خیلی از سایت شما استفاده کردم ممنون میشم اگه ایندفعه هم راهنمایی کنین

ببخشید یه سوال دیگه هم میتونم بپرسم؟ فرودگاه ایران میگه 5000 دلار نمیشه بیشتر برد ولی میگین فرودگاه انگلستان میشه 10000 یورو وارد کرد. خب کدومش بالاخره ملاک هست؟ و اگه من تصمیم بگیرم همه پولم رو یکجا ببرم که میشه حدود 9000 پوند همین که توی فرودگاه اعلام کنم کار تمومه و دیگه مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام این سوال منم هست اگر بیشتر از 10000 یورو ببریم همین که تو فرودگاه انگلستان اعلام کنیم کافی دیگه مشکلی پیش نمی آد؟ در مورد آمریکا می دونم که مشکلی پیش نمی آد، خواهرم حدود 17000 برد و پسر عمم حدود 22000 ولی وقتی اعلام کردن کسی بهشون گیر نداد. منم الان می خوام کل شهریه و هزینه خوابگاه با هم ببرم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام این سوال منم هست اگر بیشتر از 10000 یورو ببریم همین که تو فرودگاه انگلستان اعلام کنیم کافی دیگه مشکلی پیش نمی آد؟ در مورد آمریکا می دونم که مشکلی پیش نمی آد، خواهرم حدود 17000 برد و پسر عمم حدود 22000 ولی وقتی اعلام کردن کسی بهشون گیر نداد. منم الان می خوام کل شهریه و هزینه خوابگاه با هم ببرم .
    مشکلی نیست. فقط شاید موقع خروجش از ایران به مشکل بخورید. برگه رسید صرافی رو همراه داشته باشید ولی اصلا توصیه نمیشه این کار. بهتره یه مبلغ معقول و زیر 10 هزار یورو با خودتون بیارید و وقتی حساب باز کردید بگید براتون به حساب بریزند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)