صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

سقف بردن پول نقد چقدر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    سقف بردن پول نقد چقدر است ؟
    تا جايي كه من ديدم توي سايت گمرك ايران نوشته 5000 دلار و يا معادلش به ارزهاي ديگر

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

بازم میگم به ریسکش نمیرزه /

در مورد بانک HSBC من از بانک پارسیان قبل از این تحریم های اخیر که پرسیدم گفتند تحریم نیستیم شکر خدا.

حالا ترنسفر پوند از طریق یک حساب ارزی در ایران به یک حساب در HSBC چگونه است؟

من در وبسایتشون دیدم که امکان افتتاح حساب از ایران هم هست. البته مراحل اولیه فقط. و بعد از دو هفته طبق گفتۀ خودشون به آدرسی که دادید در ایران مدارک رو می فرستند یا ایمیل می کنند و بعد از ورود به انگلستان و با به همراه داشتن مدرکی دال بر سکونت شما در آدرس قید شده، حساب افتتاح می شه و کارت و سایر مشخصات تا چند روز کاری در اختیار مشتری قرار می گیره.
    من بندۀ آن دمم که ساقی گوید ................ یک جام دگر بگیر و من نتوانم

Junior Member

دوست عزیز به نظرم وقتی خواستی بیای ماکسیمم 400-500 پوند بیار دنبالت
    اگیدا هم توضیه می شه پولات رو یه جا نگه نداری و چند قسمتش کنی

Junior Member

حالا شما میخواید بفرستید به انگاستان. من میخوام بفرستم ایران .

سوال اینجاست که روند کار صرافی ها ربطی به ما نداره و یک حساب

به نام شخص یا شرکت میدن که معلوم نیست چه بلایی سر پول بیاد...

کسی آشنایی داره توضیح بده لطفا .

نقل قول نوشته اصلی توسط tititoti نمایش پست ها
    در مورد بانک HSBC من از بانک پارسیان قبل از این تحریم های اخیر که پرسیدم گفتند تحریم نیستیم شکر خدا.

حالا ترنسفر پوند از طریق یک حساب ارزی در ایران به یک حساب در HSBC چگونه است؟

من در وبسایتشون دیدم که امکان افتتاح حساب از ایران هم هست. البته مراحل اولیه فقط. و بعد از دو هفته طبق گفتۀ خودشون به آدرسی که دادید در ایران مدارک رو می فرستند یا ایمیل می کنند و بعد از ورود به انگلستان و با به همراه داشتن مدرکی دال بر سکونت شما در آدرس قید شده، حساب افتتاح می شه و کارت و سایر مشخصات تا چند روز کاری در اختیار مشتری قرار می گیره.
    خُب امروز یک بسته که در اون سه نامه وجود داشت از بانک HSBC به دستم رسید که نامۀ اول همون معرفی نامه است که بعد از ورود به انگلستان با در دست داشتن اون به همراه مدرک شناسایی و مدرکی که محل سکونت شما در اون ذکر شده باشه مثل قبض آب و برق و ... می تونید به یکی از شعب بانک در سرتاسر انگلستان مراجعه و اقدام به افتتاح حساب کنید.

نامه های دوم و سوم هم ضمیمه ای از مدارک قابل قبول به عنوان مدرک شناسایی و مدرک برای شناسایی محل سکونت هستند.

البته من تفاتش رو نفهمیدم که این طرز افتتاح حساب از ایران چه فایده ای داره که روش مانور تبلیغاتی داده بودن. چون در هر صورت افتتاح حساب بعد از ورود به انگلستان انجام می شه

ApplyAbroad Guru

خُب امروز یک بسته که در اون سه نامه وجود داشت از بانک HSBC به دستم رسید که نامۀ اول همون معرفی نامه است که بعد از ورود به انگلستان با در دست داشتن اون به همراه مدرک شناسایی و مدرکی که محل سکونت شما در اون ذکر شده باشه مثل قبض آب و برق و ... می تونید به یکی از شعب بانک در سرتاسر انگلستان مراجعه و اقدام به افتتاح حساب کنید.

نامه های دوم و سوم هم ضمیمه ای از مدارک قابل قبول به عنوان مدرک شناسایی و مدرک برای شناسایی محل سکونت هستند.

البته من تفاتش رو نفهمیدم که این طرز افتتاح حساب از ایران چه فایده ای داره که روش مانور تبلیغاتی داده بودن. چون در هر صورت افتتاح حساب بعد از ورود به انگلستان انجام می شه
    شما بهترین کار اینه که بعد از ورود به انگلیس با نامه پذیرش دانشگاه که آدرس ایران روش ذکر شده به شعبه های HSBC برید و حساب Passportباز کنید که در عرض یک روز باز میشه و ماهی 8 پوند میگیره ولی خیلی سریع و راحته. جور کردن مدارک تایید آدرس برای کسی که تازه وارد شده اصلا راحت نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما بهترین کار اینه که بعد از ورود به انگلیس با نامه پذیرش دانشگاه که آدرس ایران روش ذکر شده به شعبه های HSBC برید و حساب Passportباز کنید که در عرض یک روز باز میشه و ماهی 8 پوند میگیره ولی خیلی سریع و راحته. جور کردن مدارک تایید آدرس برای کسی که تازه وارد شده اصلا راحت نیست
    خیلی ممنون هومن جان.

سئوالی که دارم اینه که بانکی که اکثر ایرانی ها در اون حساب باز می کنند کدوم بانکه؟ همین HSBC؟ چون بارکلی که تحریم کرده ایران رو.

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون هومن جان.

سئوالی که دارم اینه که بانکی که اکثر ایرانی ها در اون حساب باز می کنند کدوم بانکه؟ همین HSBC؟ چون بارکلی که تحریم کرده ایران رو.
    شما اینجا که باشید تو همشون میتونید حساب باز کنید ولی HSBC بهتره و حواله از ایران در عرض دو سه روز بهش میرسه. به نظرم بهترین سرویس رو میده و خیلی سریع حساب رو باز میکنه. تایید آدرس هم نمیخواد و تایید آدرس ایران رو میخواد که درنتیجه باید نامه پذیرش رو که بهتون در ایران پست شده براشون ببرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)