صفحه 20 از 26 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 255

موضوع: ارسال و حواله پول به انگلستان

Banned

پیش فرض پاسخ : ارسال و حواله پول به انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه هم میتونم بپرسم؟ فرودگاه ایران میگه 5000 دلار نمیشه بیشتر برد ولی میگین فرودگاه انگلستان میشه 10000 یورو وارد کرد. خب کدومش بالاخره ملاک هست؟ و اگه من تصمیم بگیرم همه پولم رو یکجا ببرم که میشه حدود 9000 پوند همین که توی فرودگاه اعلام کنم کار تمومه و دیگه مشکلی پیش نمیاد؟
    فقط مواظب بعضی آدمهای ندید پدید در ایران باشید که متوجه نشن!
    اونور آبیا از خداشونه 1 میلیون دلار بیارید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

آقا من تو یه خبر شنیدم دادگاهی تو اروپا تحریم بانک مرکزی ایران رو غیر قانونی اعلام کرده
    کسی این خبر رو شنیده و اینکه چقد تاثیر داره تو شرایط انتقال پول
    یک سوال اینکه از انگلستان میشه از طریق صرافی پول واریز کرد ایران؟ مثلا هر چند ماه یکبار

سلام. در مورد اسکناس پوند چیزی هست که موقع خریدن از صرافی باید دقت کنیم؟ مثلا اسکناس قدیمی که دیگه اعتبار نداشته باشه و اینا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    آقا من تو یه خبر شنیدم دادگاهی تو اروپا تحریم بانک مرکزی ایران رو غیر قانونی اعلام کرده
    کسی این خبر رو شنیده و اینکه چقد تاثیر داره تو شرایط انتقال پول
    یک سوال اینکه از انگلستان میشه از طریق صرافی پول واریز کرد ایران؟ مثلا هر چند ماه یکبار
    اون تعلیق تحریم هنوز قطعی نیست و دو ماه فرصت فرجام خواهی داره. تاثیرش تو انتقال پول هم اون موقع معلوم میشه.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    اون تعلیق تحریم هنوز قطعی نیست و دو ماه فرصت فرجام خواهی داره. تاثیرش تو انتقال پول هم اون موقع معلوم میشه.
    بله و تا این دو ماه نگذره نمیشه نظر داد
    و خوب تو این دو ماه نتایج مذاکرات هم معلوم خواهد شد
    و باز شدن سفارت در ایران هم مرتبط با همین قضیه هست

و سوال من بی جواب موند ! من از انگلستان چجوری می تونم به ایران پول بفرستم؟
    و اینکه هزینه ارسال حواله توسط صرافی ها چقدر تقریبا ؟
    و اینکه من با خانومم دارم میام انگلستان و در دو مرحله هم میایم یعنی همسرم یک ماه بعد از من میاد آیا میشه مثلا 15000 پوند رو در دو مرحله بیاریم؟
    ویرایش توسط benyalda : September 21st, 2014 در ساعت 02:48 PM

با سلام
    از آنجا که جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم در فروم پیدا نکردم سوالمو اینجا می پرسم. لطفا هرکدوم از دوستانی که در انگلیس زندگی می کنند و تجربه مشابه دارند راهنمایی کنند. من قصد ارسال پاسپورتم از انگلیس به کشور دیگری در اروپا با کوریر را دارم. ولی نمی دونم از چه کوریری استفاده کنم. لطفا راهنمایی گنید.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zalzalak نمایش پست ها
    با سلام
    از آنجا که جای مناسبی برای مطرح کردن سوالم در فروم پیدا نکردم سوالمو اینجا می پرسم. لطفا هرکدوم از دوستانی که در انگلیس زندگی می کنند و تجربه مشابه دارند راهنمایی کنند. من قصد ارسال پاسپورتم از انگلیس به کشور دیگری در اروپا با کوریر را دارم. ولی نمی دونم از چه کوریری استفاده کنم. لطفا راهنمایی گنید.
    ممنون
    من معمولا مدارک مهم رو با DHL می فرستم. Service Point هاش همه جا هستند.

http://parcel.dhl.co.uk/dhl-service-...d-your-nearest

معمولا روز بعد در اکثر کشورهای اروپا دلیور میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من معمولا مدارک مهم رو با DHL می فرستم. Service Point هاش همه جا هستند.

http://parcel.dhl.co.uk/dhl-service-...d-your-nearest

معمولا روز بعد در اکثر کشورهای اروپا دلیور میشه.
    ممنون از راهنماییتون. اتفاقا منم از DHL استفاده می کنم. ولی این بار باید پاسپورت رو ببره به سفارتی در آن کشور و وقتی آماده بود بره بگیره و برگردونه واسه من. نمی دونم این هماهنگی بین سفارت و DHL چگونه انجام میشه. آیا من باید به DHL خبر بدم پاسپورتم آماده است تا برن بگیرن و برام بیارم؟ چون همیشه تاحالا هروقت از DHL استفاده کردم ارسال بسته به صورت یکطرفه بوده. حالا نمی دونم اینبار روند کارشون و هماهنگیها چه طور باید انجام بشه. لطفا اگه شما اطلاعاتی دارید به منم بگید.
    یکی از دوستان UPS را پیشنهاد داده. شما در اینباره اطلاعاتی دارید؟

Junior Member

سلام ببخشید شاید سوالم تکراری باشه من 13 هزار پوند پول دانشگاهمه و به 7 هزار پوند برای خورد و خوراک و مسکن نیاز دارم میتونم 20 هزار پوند با خودم ببرم انگلستان ؟ چون شهرستانی زندگی میکنم که فقط یک صرافی داره و میگه حواله پول به انگلستان ممنوعه . و ... و کسی رو هم ندارم که پول برام حواله کنه. آیا میتونم 20 هزار پوند رو یکجا ببرم و اگر من اعلام نکنم، چی میشه ؟ و اینکه آیا دستگاهی هست که ارز رو شناسایی بکنه ؟مثلا اگر در جیبهای مختلف پول رو بذارم ، آیا میفهمن ؟ و اگر بفهمن چیکار میکنن ؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط asty نمایش پست ها
    سلام ببخشید شاید سوالم تکراری باشه من 13 هزار پوند پول دانشگاهمه و به 7 هزار پوند برای خورد و خوراک و مسکن نیاز دارم میتونم 20 هزار پوند با خودم ببرم انگلستان ؟ چون شهرستانی زندگی میکنم که فقط یک صرافی داره و میگه حواله پول به انگلستان ممنوعه . و ... و کسی رو هم ندارم که پول برام حواله کنه. آیا میتونم 20 هزار پوند رو یکجا ببرم و اگر من اعلام نکنم، چی میشه ؟ و اینکه آیا دستگاهی هست که ارز رو شناسایی بکنه ؟مثلا اگر در جیبهای مختلف پول رو بذارم ، آیا میفهمن ؟ و اگر بفهمن چیکار میکنن ؟
    بله پول قابل شناسایی است. از لحاظ امنیتی بهتر است که حتما پول را حواله کنید. تهران موسسات و بانک های مختلف این کار را واستون انجام میدن. در شهرستان هم میتونید به شعب بعضی بانکها مراجعه کنید و با پرداخت کارمزد پولتان را حواله کنید . به عنوان نمونه بانک سرمایه این کار را انجام میدهد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)